PDA

View Full Version : Сексуален живот



iw0na
07-14-2010, 11:03
Може би има много такива теми но поне аз не намерих .. такаа да започвам на право .. запознах се със едно момче преди около месец .. само дето нещо не ми допадна .. не че не е хубав де .. ии след което ме пита. . дали искам да правя секс със него .. незнам стана ми ацки кофти и му пуснах .. след което на другия ден ме пита дали искам пак да го правимм и му отказах .. секи ден едно и също ме пита и вече ми писна .. правила съм го със него поне 10 пъти за тоя месец :lol: знам че е адски смешно .. не ме възбужда супер много .. как да му кажаа да ме остави :oops: .....

JustMe92
07-14-2010, 11:13
Ти устя нямаш ли? Ако нямаш му напиши на едно лисче.Ако не можеш да пишеш му покажи с жестове.Ако и това не стане до края на живота си ще се еб*еш,сорка

guinessgirl
07-14-2010, 11:14
ами просто му кажи да те остави :?

Princessani
07-14-2010, 11:58
Може би има много такива теми но поне аз не намерих .. такаа да започвам на право .. запознах се със едно момче преди около месец .. само дето нещо не ми допадна .. не че не е хубав де .. ии след което ме пита. . дали искам да правя секс със него .. незнам стана ми ацки кофти и му пуснах .. след което на другия ден ме пита дали искам пак да го правимм и му отказах .. секи ден едно и също ме пита и вече ми писна .. правила съм го със него поне 10 пъти за тоя месец :lol: знам че е адски смешно .. не ме възбужда супер много .. как да му кажаа да ме остави :oops: ..... Ти мазохист ли си или нимфоманка ? За какво изощо се чукащ с някой ,които не те възбужда???? Толкова ли си тъпа ??? Кажи му в дерекно ,че не можеш да се чукаш с него повече ,не те кефи и толкова ?? Човека да не е екстрасенс да се сети ,че не го харесваш след като се чукаш с него ?! Или го правиш от съжаление ,което малко ме съмнява ... Сигурно си няква пикла с разгонени хормони?!

gandalfepi4
07-14-2010, 12:17
имам решение на проблема ти, лесно е всъщност - спри да бъдеш шибан идиот

betibarclay
07-14-2010, 12:18
Научи българския език като за начало.
към авторката: ти си една тъпа недоебана курва!

iw0na
07-14-2010, 12:22
не съм нито недоебана курва нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

OneBoy
07-14-2010, 12:26
БАХТИ ТЪПАТА ПУТКА :grin: :grin: :grin:

gandalfepi4
07-14-2010, 12:30
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

ох, защо не се сетих по-рано. тогава имам въпрос към тебе - ще ми лапнеш ли пишката? ударих си пръстчето

http://www.bitmob.com/images/stories/MISC_IMAGES/shrek-2-puss-in-boots.png

elc
07-14-2010, 12:30
абее момиче опрейй се бе !! :razz: ..мале разби ме от съжеление да се ч***ш сс някойй , който дори не те възбужда ?!?! :lol: Опрейй се малко !! :lol:

elc
07-14-2010, 12:38
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

ох, защо не се сетих по-рано. тогава имам въпрос към тебе - ще ми лапнеш ли пишката? ударих си пръстчето

http://www.bitmob.com/images/stories/MISC_IMAGES/shrek-2-puss-in-boots.png

:razz: :razz: :razz: :razz: +10 !! Добреее вее !!

Cucko0
07-14-2010, 12:52
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

ох, защо не се сетих по-рано. тогава имам въпрос към тебе - ще ми лапнеш ли пишката? ударих си пръстчето

http://www.bitmob.com/images/stories/MISC_IMAGES/shrek-2-puss-in-boots.png

оле горкичкия спокойно всичко ще лапне ;]] щом е от съжаление

tanch3t093
07-14-2010, 12:55
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D
ОТ СЪЖАЛЕНИЕЕ ??!!
ОМГ ти ме уби на място. Дали ще си ти или някоя друга е без значение, та да го правиш от съжаление .. Божее стегни се малко! Ако правиш секс със всеки втори, само от съжаление не ми се мисли просто

Emilen
07-14-2010, 13:19
Извън подигравателния тон на останалите, мисля че авторката изпитва угризение на съвестта. Вероятно е подлъгала момчето, не е била съвсем безразлична, а когато е разбрала, че това не е ТОЙ, се чуди как да скъса с него.
От друга страна, самият израз "правя го от съжаление", не само, че не описва реалните мотиви за парадоксалното поведение на момичето, но е нещо като словесно харакири. Всъщност, за мен говори, че достойнството е някъде около нулата.
Съветът ми е да застанеш очи в очи с кашата, която си забъркала и през сълзи и сополи да се извиниш на момчето за това, че си се подиграла(вероятно) с чувствата му. Моментът ще бъде изключително неприятен и тежък, ако имаш съвест(мисля че имаш) и ще го запомниш много добре. Така че едва ли ще се вкараш повече в такава ситуация.

djstyle
07-14-2010, 13:20
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

Ти се смееш, ама то това пак не праща топката в твоето поле, че някой да ти помогне...

FunkyBoy
07-14-2010, 23:24
общо зето си състрадателна, тъпа и лека... ! :) :razz:

elc
07-14-2010, 23:29
общо зето си състрадателна, тъпа и лека... ! :) :razz:

+1 ! :lol: :lol: тъйй като те гледаам ! Всеки ще те мине с номера ,че нещо му има ! :razz:

fenkaaa
07-15-2010, 10:13
Мн си зле ма миличкааа :D :D :D :razz: :razz: :razz:

0u7l1n3
07-15-2010, 10:50
Аз на туй му казвам сексуален проблем, не живот. :-o

Carmenn
07-15-2010, 11:04
ебати секса правите тебе като не те възбужда, а той идва и те пита..все едно сте на лафката за вафли ама вместо може ли едно сокче, може ли една свирка :D
По темата..не се чувствай виновна (мисля, че е по-точна дума понеже не мога да схвана за какво пък го съжаляваш-той си получава секс и май ти си тая, която е за съжаление) ..нали знаеш и в магазина като вземеш нещо, после можеш да го върнеш 8)

TheSunshine01
07-15-2010, 11:10
Че ти от съжеление може да се наебеш ии с някой дядо по тая логика ..
Не те възбужда, а си се ебала с него към 10 пъти че и за 1 месец, щото не те възбужда нали?
Божее .. В крайна сметка не него трябва да съжеляваш а самата себе си ..:razz:

ShiTmARMALADE
07-15-2010, 11:15
ако нямаш уста можеш да изпозлваш знаци наи подходящ е този http://www.shofior.com/images/road_signs/V/V1.jpg :grin:

MetalZone
07-15-2010, 11:31
Изтепа рибата с таз' тема.

Neopitom3na
07-15-2010, 12:06
ами просто му кажи да те остави :? +1

Stellsy
07-15-2010, 12:08
не, не .. ти си болен мозък!! кажи му, че не искаш вече да превите секс :?

FuReRa
07-15-2010, 12:41
не съм нито недоебана к***а нито неква малка пикла .. правя го от съжаление .. :D :D :D :D

ох, защо не се сетих по-рано. тогава имам въпрос към тебе - ще ми лапнеш ли пишката? ударих си пръстчето

http://www.bitmob.com/images/stories/MISC_IMAGES/shrek-2-puss-in-boots.png

оле горкичкия спокойно всичко ще лапне ;]] щом е от съжаление
Аре стига сте се правили на интересни балъци ,момичето е било заблудено ,а пък и може да и е харесвало секса с него без да го осъзнава ,почвате да прекалявате :)

Tedchy
07-15-2010, 18:38
не, не .. ти си болен мозък!! кажи му, че не искаш вече да превите секс :?
Явно не може :-D

strave
07-15-2010, 18:48
Стъпи му на гордостта и му кажи,че не борави добре с парчето си и да си търси друга.

teenems
07-15-2010, 19:23
извинявай ,ебаваш ли се :shock:

ThisWay
07-15-2010, 20:34
Ще се въздържа от коментар засега.На колко години си? 8)

D3viLish
07-15-2010, 21:23
Според мене на момчето му се прави секс и е намерило балама, която всеки път да му пуска.. :razz: Не е лесно да си проста.....и лесна.. :-D :-D

monincetyyy
07-15-2010, 21:53
Майко мила :lol: :lol: ти нямаш никакво уважение към собственото си тяло най малкото което е... Съжаление.. хахаха :lol:

NoMoney
07-15-2010, 21:56
правила съм го със него поне 10 пъти за тоя месец :lol: знам че е адски смешно ...

Малии ква си дашнааа, може ли снимка в цял ръст, телефон и адрес да дадеш ?

monincetyyy
07-15-2010, 21:57
правила съм го със него поне 10 пъти за тоя месец :lol: знам че е адски смешно ...

Малии ква си дашнааа, може ли снимка в цял ръст, телефон и адрес да дадеш ?
дааааааа цели 10 пъти за 1 месец... как не си се уморила не знам :D

petya8911
07-16-2010, 02:13
Според мен не е от съжаление.На мен повече ми звучи като "Аз искам да правя секс с него, но тои не се старае да ме възбуди достатъчно", което означава че проблема не е в момичето, а в момчето! Моя съвет е ако искаш да правиш качествен секс с това момче просто му кажи/помоли малко повечко да се постарае да те възбужда иначе ще те загуби! Така ти няма да чувстваш секса като съжаление, а ще се наслаждаваш на връзката си! Успех !

petya8911
07-16-2010, 02:19
извинете скъпи съфорумци но тук хората искат съвет, много грозно звучат тези обиди които чета ! Все си мисля че ако някоя тема не ви е по вкуса, просто не пишете!!!!! Този сайт е създаден до колкото знам да помага точно на такива деца които незнаят как да се справят със новите усещания в живота си, а вие като по-наясно във въпросите на човешките взаимоотношения вместо да ги посъветвате ги обиждате! Отвратително е отстрани!

DqVoLsKoJeLaNiE
07-16-2010, 07:29
Ми няма друг начин освен да му го кажеш. Предложи му да сте само приятели и точка, ако не иска се омиташ, не си длъжна да оставаш с него доживот. :)

BabyBluee
07-16-2010, 07:32
Ми тегли му една майна, ако не искаш да те мандръса цял живот :lol:

fortvilelse
07-16-2010, 07:35
ъм, ами.. говори с майка му, ако с него не можеш.. ахахахаха ;д

BabyBluee
07-16-2010, 07:36
ъм, ами.. говори с майка му, ако с него не можеш.. ахахахаха ;д
С баща му да говори! :razz: Ама може и на него да му се прииска :razz:

fortvilelse
07-16-2010, 07:39
ъм, ами.. говори с майка му, ако с него не можеш.. ахахахаха ;д
С баща му да говори! :razz: Ама може и на него да му се прииска :razz:

сиг и на него ще пусне от състрадание, колко смотан син има.. ;д :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BabyBluee
07-16-2010, 07:40
Стига спам, че пича с акулката ще се кара :lol: