PDA

View Full Version : саит



merodiq
07-14-2010, 15:43
кажете ми саит където мога да ъплоудвам всякакъв вид фаилове но да е безплатно фаила да не бъде трит за постоянно да е и да има директен линк ще видя и ш избера

Valento
07-14-2010, 16:39
кажете ми саит където мога да ъплоудвам всякакъв вид фаилове но да е безплатно фаила да не бъде трит за постоянно да е и да има директен линк ще видя и ш избера

www.dox.bg > ползваш имейла си за вход
www.4storing.com
www.4shared.com

Razbitcomet
07-14-2010, 19:38
Както казаха по-горе 4shared.com - добър е. Но едва ли ще си намериш с директен линк за сваляне. Пробвай и myupload.dk - файловете стоят за постоянно и няма таймери при теглене.

merodiq
07-14-2010, 20:23
4shared няма директен
4storing нее безплатен
dox няма директен
myupload.dk фаила се качва мн бавно дори неще
кажете някви други ако знаете плс

doomkillerr
07-14-2010, 20:33
За директен достъп до файловете най-добре е някой платен хост... :)

Valento
07-14-2010, 20:36
4shared няма директен
4storing нее безплатен
dox няма директен
myupload.dk фаила се качва мн бавно дори неще
кажете някви други ако знаете плс

Това е в www.dox.bg

http://img.zamunda.net/bitbucket/nb.jpg

merodiq
07-14-2010, 20:49
епа нямам възможност
трабва ми за да имам музика в моя сървър на една игра а от там за да могат да се свалят песните ми трябва директен и играта сама ги тегли и пуска

merodiq
07-14-2010, 21:01
чуек нее това щото след тва трябва да цъкна на др бутон и чак тогава да ми го тегли по принцип директния линк се взима от тоя бутон като му цъкнеш propertise ама на тия бутони има линк от gif няма директен към фаила

doomkillerr
07-14-2010, 21:33
епа нямам възможност
трабва ми за да имам музика в моя сървър на една игра а от там за да могат да се свалят песните ми трябва директен и играта сама ги тегли и пуска

Я погледни тук: http://bezplaten-hosting.lubobg.com/

Малко по-надолу, където пише "Безплатен хостинг за вашите файлове (файл хостинг)" - има три сайта с директен достъп до качените файлове... :)