PDA

View Full Version : Спешна помощ.. ;((



melcho1
07-14-2010, 16:06
Днес ходих на фризиор и ме подстригаха адски късоо.. ;( Ужасно е.. почти даже не мога да си връзвам и косатаа.. ;( защото от едната страна е много по-късо от другата.. :-k :cry: :cry: :cry: :cry: Моля ви казвайте ми всякакви методи да ми порасне косатаа.. Маскии.. всичко каквото се сетите и има ефект.. :cry:

Romance
07-14-2010, 16:14
Има хиляда теми - разтърси се малко

gabi7u
07-14-2010, 16:23
ВСЕКИ ще ти каже хининова вода или тривитаминол ..

Minerva
07-14-2010, 18:27
Ужасно е така като фризьора си направи свободно съчинение на главата ти, обаче реално няма какво да направиш. С каквото и да си мажеш косата тя си има свои темпове на растеж и не ги променя от маски и такива неща. Само състоянието и се подобрява от редовните грижи. Сега като нежеланата прическа е вече факт, мисля, че ще е по-добре да се замислиш за нови начини на носене на косата, които да ти харесват и да направят вида и по-поносим за теб. Вземи си стилизиращи продукти, разни диадеми и фибички (ако харесваш такива неща разбира се) . Потърси из интернет разни идейки - има много.

LipSy
07-14-2010, 18:34
И на една моя приятелка се случи същото нещо. Ами или ще трябва да почакаш да ти порастне или отиди в някоя аптека да ти дадат шампоан за ускоряване на растежа на косата (ако има маска и маска си вземи)!

aLone666
08-04-2010, 10:36
Ами и мен фризиорката ми ме беше остригала АДСКИ късо и от тогава не ходя при нея...А пък за да ти порасне косата слагай в шампоана аспирин(една моя приятелка правеше така и имаше ефект), не съм го изпробвала този метод, аз ползвах хининова вода. :)

EsteticLoff
08-04-2010, 10:42
Ужасно е така като фризьора си направи свободно съчинение на главата ти

Не се знае..
По-скоро авторката е искала прическа, ама не е знаелка ква е точно :lol:

ПП; баси тъпото изказване :razz:

slynchoo
08-04-2010, 10:45
Напиши в гугъл "маска за коса с тривитаминол"..купува се от ветеринарна аптека..аз го бях взела за 5 лева,но някъде е по-скъпа,другаде пък по-евтина.Много бързо расте косата и става по-гъста.Можеш също да пробваш и с хининова вода-при мен ефекта беше почти никакъв.

SmilezZz
08-04-2010, 11:52
- Хининова вода -
- Тривитаминол -

harddd
08-04-2010, 14:52
и на мен ми се случи същото...всъщност аз си исках такава прическа,но се оказа,че не ми стои добре. аз се подстригах на "черта" - отзад по-късо и отпред по-дълго. почнах да си връзвам малкото косичка отзад на опашка,а отпред ми падаха кичури коса. седи много сладко. а и да ти кажа,като си подстрижеш косата, тя ще порасте по-бълзо,отколкото ако я държиш дълга. смисъл ако косата ти е под раменете тя ще расте с 2 см месечно(примерно не знам точно), а ако си я подстригала ще порастне с 5-6 (а може и с повече,само примерно казвам.)поне при мен така стана. подстригах се на 12 юни и досега ми порастна много. никакви маски не съм ползвала. това е моя съвет. една приятелка ми каза,че тя като си подстригала косата почнала всеки ден да я мие и й порастнала,ама според мен само се е заблудила. иначе една друга приятелка ми каза за хининовата вода, а този тривитаминол не съм го опитвала,но явно работи.успех :)

katii
08-04-2010, 18:32
Хининовата вода наистина помага и косата расте доста бързо :) Също така може да си правиш маска с тривитаминол.Порови се има доста теми ;)