PDA

View Full Version : Необчснима болка ?



Pacooo
07-14-2010, 16:43
Еми искам да ши попитам нещо отношо свързано с тестесите.Еми свършвам по 2 пъти на ден.Може да ударжа и 1 път.Така на 13 години и съм и искам да попитам нали е нормално когато леко почуквам с пръст тестесите да има лека болка.Също, когато ги стисна макар и леко.Може ли да е от чекиите.Съжаявам наистина за въпроса, но за да нямам притеснение.Боли ме леко, когато го почукна с пръст.Не много слабо и, когато го хвана и го стисна леко.Иначе, когато мине известно време от чекичта болката е много по слаба, когато ги стисна.Извинявайте за тъпия ми въпрос. :(

BiGBaDWolF
07-14-2010, 16:56
Прекаляваш с чекиите !

Pacooo
07-14-2010, 17:12
Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :(

SmilezZz
07-14-2010, 17:22
Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :( :razz: Ама то вече и за това ли има специална програма... :razz:

Иначи - съгласна съм с BiGBaDWolF

Housemusikk
07-14-2010, 17:47
Ебават се с теб ,това е нормално .Аз и по 10 съм си бил на ден и нищо ми няма :grin: .Най много да си напълниш компютъра с вируси :lol:

Pacooo
07-14-2010, 17:51
Добре. :D Благодаря ви пичове.

AzBre
07-14-2010, 18:31
само ми обясни що си чукаш топките с пръст и що ги стискаш ?! :razz: :razz: :razz:
и го поокроти ... хахахах :lol: :lol:

elc
07-14-2010, 18:38
Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :( :razz: Ама то вече и за това ли има специална програма... :razz:

Иначи - съгласна съм с BiGBaDWolF

Дааааа !! Явнооо вечее и за това си имат спецц графикк !! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

malkiqtmuk
07-14-2010, 22:46
Защо блъндикате момчето е и на 200 да стане пак ше е така,нищо общо нема с ръчните спортове :) (не се притеснявай готин действаи си по колкото искаш пъти на ден).

FunkyBoy
07-14-2010, 23:11
Pacooo]Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :([/b]

:razz: :razz: :razz:

elc
07-14-2010, 23:27
защоо подяволитее го чукашш ии стискашш ?!?! :razz: :razz: :razz:

FunkyBoy
07-14-2010, 23:29
пробвай да ги набучиш с вилица... ако и тогава те боли тря идеш на лекар :-o :razz: :razz:

elc
07-14-2010, 23:31
пробвай да ги набучиш с вилица... ако и тогава те боли тря идеш на лекар :-o :razz: :razz:

ааааааа неее не не неее :razz: :razz: :razz: Тее тваа ме разбии !! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ..

FuckedUp
07-14-2010, 23:32
пробвай да ги набучиш с вилица... ако и тогава те боли тря идеш на лекар :-o :razz: :razz:
:-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tedchy
07-15-2010, 05:33
пробвай да ги набучиш с вилица... ако и тогава те боли тря идеш на лекар :-o :razz: :razz:
По-добър съвет:Всеки ден ги топи в оцет,който е нагрят до 70-75 градуса,не повече ! :-o

FuReRa
07-15-2010, 13:13
Еми искам да ши попитам нещо отношо свързано с тестесите.Еми свършвам по 2 пъти на ден.Може да ударжа и 1 път.Така на 13 години и съм и искам да попитам нали е нормално когато леко почуквам с пръст тестесите да има лека болка.Също, когато ги стисна макар и леко.Може ли да е от чекиите.Съжаявам наистина за въпроса, но за да нямам притеснение.Боли ме леко, когато го почукна с пръст.Не много слабо и, когато го хвана и го стисна леко.Иначе, когато мине известно време от чекичта болката е много по слаба, когато ги стисна.Извинявайте за тъпия ми въпрос. :(
Спри се бе :Д хаха

SmilezZz
07-15-2010, 17:25
Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :( :razz: Ама то вече и за това ли има специална програма... :razz:
Иначи - съгласна съм с BiGBaDWolF
Дааааа !! Явнооо вечее и за това си имат спецц графикк !! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:Охх..Тъй де..График - аз писах програма.. :razz: Ама нищо,разбира се 8-)

и какво стана авторе,кое ще опиташ:
"пробвай да ги набучиш с вилица.. " или ":Всеки ден ги топи в оцет,който е нагрят до 70-75 градуса,не повече " :razz:

d3d0ks7eR
07-15-2010, 17:32
Дишай серни изпарения ,няма друга оправия ,бързо и ефикасно ,ако ли не пробвай значи хващаш една торбичка ,завързваш я на оная си работа и така стой с нея 1 седмица ..1 седмица при която въобще забравяш да я свалиш ... И би трябвало да се оправи :)

ginny
07-15-2010, 20:42
Значи е от тях.Ще ги намаля.Каква е мярката(бройката) на седмица. :( :razz: Ама то вече и за това ли има специална програма... :razz:
Иначи - съгласна съм с BiGBaDWolF
Дааааа !! Явнооо вечее и за това си имат спецц графикк !! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:Охх..Тъй де..График - аз писах програма.. :razz: Ама нищо,разбира се 8-)

и какво стана авторе,кое ще опиташ:
"пробвай да ги набучиш с вилица.. " или ":Всеки ден ги топи в оцет,който е нагрят до 70-75 градуса,не повече " :razz:

:lol: :lol: :lol:

HapkoMaH
07-22-2010, 13:05
намали дозата чики иаз бях преди така :Д

petyfi
07-26-2010, 09:09
Начииии, виж сега, трябва да спазваш няколко неща! Задължително, ако искаш да има ефект:
1.1 чекия на 2 дена!
2. Носиш прашки ии вадиш яйцеподобните ти приятели навън,щото може да се задушават от вредните изпарения, които произвежда съседа им отзад!
3.Специални грижи за тях - ториш, поливаш, прекопаваш - всичко! За по-продължителен ефект ги търкай в ренде!
И разбира се, ако продължават да те болят, шибни се някъде другаде, за да не мислиш за тях.. или ги отсечи..изборът е твОй!
:)

(Господи, колко сериозно звуча :razz: )

t0d1t0
07-26-2010, 13:17
При най-малките проблеми се ходи на лекар!

helpmaister
07-26-2010, 14:12
НЕ е от мастурбирането, ако имаш постоянна болка може да е някакъв гинитален проблем, отиди на уролог :П

tencho66
07-26-2010, 15:01
да отиде при личния и да каже абе що като си стискам патката или си почуквам топките с пръст ме боли :razz: :razz: :razz: :razz:

LiveWithStyle
07-28-2010, 18:34
пробвай да ги набучиш с вилица... ако и тогава те боли тря идеш на лекар :-o :razz: :razz:
:-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:grin: :D :D :smt082 :smt082 :smt082