PDA

View Full Version : Горещ/Студен



viqnkababyy
07-14-2010, 19:20
Здравейте, аз съм на 14 години и ще кажете " детска история " но си блъсках главата къде ли не и не измислих защо гаджето ми, което е на 15, го прави .. Значи живеем много далеч един от друг и се виждаме около 2 пъти в месеца. Когато излезем е страшно мил, мил е и в следващата една седмица и после всякаш не съществувам. Не ми звъни, трябва аз да го търся .. И така до следващия път, когато се видим .. Смисъл такъв 2 седмици в месеца е горещ, а 2 НЕ Е .. Познаваме се от 2 години, от доста време ходим. Когато сме заедно ми показва, че ме обича, а по телефона му мъкна думите с ченгели .. Ще си помислите " Тоя й изневерява " възможно, въпреки, че там от където е имам много много приятели, които биха ми казали.ТОй е футболист, въпреки, че е малко задръстен, имам в пердвид, че излиза само с момчета и прекарва голямо време пред компютъра.

Защо го прави .. ?!

Stellsy
07-14-2010, 19:25
Може би се радва през 1-вите 2 седмици, а после му омръзваш .. поне така изглежда. Ходете на различни места.. знам ли :?

ameli
07-14-2010, 19:28
Предполагам вече си разбрала - връзка от растояние не става :D Като се видите изчерпвате всички теми за разговор и после няма за какво да си говорите. Другия път като излезете го питай защо веднъж е супер, а после не те търси :)

me4o0
07-14-2010, 19:59
Чакай не разбрах, той не може да говори много много по телефона или наистина ти изневерява?

viqnkababyy
07-14-2010, 20:06
Чакай не разбрах, той не може да говори много много по телефона или наистина ти изневерява?

Има 2000 минути към мен, както и аз към него ... :?

me4o0
07-14-2010, 20:13
Виж и аз съм така малко по тези връзки, чрез скайп или през телефона ами мълча си през цялото време, моя е бъбрив, ама аз си се усещам не мога нищо да кажа :o , но като излезем (това е, че пък ние се виждаме постояно :)) си говорим винаги има какво да си кажем не се спираме, но само като сме заедно. И аз имам некфо такова проблемче. 8-)

justonegirlwithonehope
07-14-2010, 20:14
Не знам, точната причина не ми е ясна, а и не го познавам момчето, но може би, когато не се виждате му е кофти и просто чака момента в който пак да сте заедно.А и нали излиза само с момчета, няма от какво да се притесняваш според мен.

VinDiesel
07-14-2010, 20:18
Виж ся,това че е на 15 година и тренира футбол,не го прави футболист.Характери много,и аз да се виждам 2 пъти в месеца с приятелката ми и на мен ще ми писне.Според мен,май-само си играете на гаджета,ако си запазите връзката,по-нататъка някой от 2мата ще изневерява 100%.

rebeccaa
07-14-2010, 21:06
Виж ся,това че е на 15 година и тренира футбол,не го прави футболист.Характери много,и аз да се виждам 2 пъти в месеца с приятелката ми и на мен ще ми писне.Според мен,май-само си играете на гаджета,ако си запазите връзката,по-нататъка някой от 2мата ще изневерява 100%.



^+1.

GossipGirl89
07-14-2010, 21:54
Донякъде съм съгласна с VinDiesel.
С моят приятел сме по същия начин - на 300 км един от друг и нямаме възможност да се виждаме доста често, но когато това стане миговете са невероятни. Но разликата е там, че ние си говорим почти постоянно ако не по скайп, то по телефон и сме еднакво бъбриви както и когато сме заедно :) Единствената разлика, която се усеща е това, че няма физически контакт. А при вас нещата стоят май малко по по-различен начин... Възможно е на момчето да му е писнало от това разстояние... Трябва да си поговориш с него и да си ги изясните тия неща

teenems
07-14-2010, 22:11
не те вижда дълго време и явно загубва интерес.
едно е по телефона ,друго си е на живо.
и когато те види ,явно сърцето му отново се пълни с любов

VinDiesel
07-14-2010, 22:35
Аз такива връзки избягвам,да не дава Господ...

Nakadah
07-15-2010, 07:15
виждате се само 2 пъти в месеца и смееш да кажеш че сте 'гаджета'? :shock:

mArMaLaDkA
07-15-2010, 07:23
Предполагам вече си разбрала - връзка от растояние не става :D Като се видите изчерпвате всички теми за разговор и после няма за какво да си говорите.

Пълна глупост каза. По тая логика, двойките, които прекарват по 3-4 часа и повече на ден заедно, сигурно си писват на 10-тия ден? :?


Аз такива връзки избягвам,да не дава Господ...
8-)

Стига съм се разсейвала. 8-) На момчето първо не виждам какво му е задръстеното. :-o На 15 е, нормално е да предпочита компютърните игри и ритането с момчетата пред неперспективни връзки с момиченца тип Не знам какво искам. Какъв ти е проблемът всъщност? :-o Когато сте заедно си прекарвате добре, забавлявате се, нормалните неща. Това, че после не ти звъни като на пожар през 5 минути по телефона или не е много разговорлив, не значи нищо. :-o Някои хора не са особено приказливи, а други пък мразят да говорят по телефона.

bratignat
07-15-2010, 08:39
Едно, че може би не му харесва да говори по телефона. Доста често сред нас момчетата.

Две, че може би наистина те харесва, но не иска да му се качиш на главата. Много често, се правим, че не ни пука, за да не ни помислите за някой лудо влюбен и да започнете с кифленските номерца (което е мнгоо чест вариант).

А другото както някой бе писал, е че като се отдалечи от тебе по-малко му липсваш.