PDA

View Full Version : Проблем с вдигането...на самолета...



demon4eto321
07-14-2010, 20:21
Здравейте...Знам,че е писано много пъти по този проблем,но при всеки човек причината е различна и това,че не мога да намеря причината за проблема си е повод да напиша тази тема...
На 20 години съм.С приятелката ми ходим от няколко месеца,като в последният месец сме го правили...10-12 пъти...в последните 3-4 дни обаче при мен се появи проблем,който се изразява в това,че не мога да си вдигна самолета...Първият път,когато спадна спряхме секса за минутка и край!Нямаше вдигане повече...на следващият ден решихме да опитаме пак...и пак греда-той не искаше да стане.На третият ден пак опитваме и пак не става-целувки,милувки,закачки и т.н. не ни липсват.Момичето ме възбужда до полуда,обичам я страшно много и не мисля,че проблемът ми би попречил да бъдем заедно...Всеки един на който му се е случвало поне веднъж това нещо знае за какво говоря.Убеждавам я,че проблема не е в нея...На мен ми става много тъпо и гадно...какво да направя в така получилата се ситуация...

Princessani
07-14-2010, 20:45
Здравейте...Знам,че е писано много пъти по този проблем,но при всеки човек причината е различна и това,че не мога да намеря причината за проблема си е повод да напиша тази тема...
На 20 години съм.С приятелката ми ходим от няколко месеца,като в последният месец сме го правили...10-12 пъти...в последните 3-4 дни обаче при мен се появи проблем,който се изразява в това,че не мога да си вдигна самолета...Първият път,когато спадна спряхме секса за минутка и край!Нямаше вдигане повече...на следващият ден решихме да опитаме пак...и пак греда-той не искаше да стане.На третият ден пак опитваме и пак не става-целувки,милувки,закачки и т.н. не ни липсват.Момичето ме възбужда до полуда,обичам я страшно много и не мисля,че проблемът ми би попречил да бъдем заедно...Всеки един на който му се е случвало поне веднъж това нещо знае за какво говоря.Убеждавам я,че проблема не е в нея...На мен ми става много тъпо и гадно...какво да направя в така получилата се ситуация... За пореден път казвам :ЕДНА ВРЪЗКА НЕ Е САМО СЕКС! Спрете да се чукате за известно време ,има много други неща ,които може да правите заедно.Дайте си малко почивка и след това пак всичко ще е нормалко.Как искаш да ти става всеки ден?! Насила най-много да си омразните :? :? :? То само ебане не става!

VinDiesel
07-14-2010, 20:51
Ако си мислиш,по време на любовната игра"Ся ако не ми стане" или "Дали ще ми падне пак",няма да се получи,изчисти си съзнанието и се отдай на мига :).Първият път,може да се е получило от умора,нежелание за секс,мислил си за нещо важно да речем и мн. други фактори.Сменете малко обстановката,ако и тва не помогне,нещо по-екстремно :)

demon4eto321
07-17-2010, 21:16
Една седмица не сме го правили...а все още съм негоден за "експлоатация"...проблема май се задълбочава ](*,)

FunkyBoy
07-17-2010, 21:22
Една седмица не сме го правили...а все още съм негоден за "експлоатация"...проблема май се задълбочава ](*,)
ами изчакайте още 1 :) и не го мисли постоянно, може това да ти пречи!

NoMoney
07-18-2010, 08:21
Здравейте...Знам,че е писано много пъти по този проблем,но при всеки човек причината е различна и това,че не мога да намеря причината за проблема си е повод да напиша тази тема...
На 20 години съм.С приятелката ми ходим от няколко месеца,като в последният месец сме го правили...10-12 пъти...в последните 3-4 дни обаче при мен се появи проблем,който се изразява в това,че не мога да си вдигна самолета...Първият път,когато спадна спряхме секса за минутка и край!Нямаше вдигане повече...на следващият ден решихме да опитаме пак...и пак греда-той не искаше да стане.На третият ден пак опитваме и пак не става-целувки,милувки,закачки и т.н. не ни липсват.Момичето ме възбужда до полуда,обичам я страшно много и не мисля,че проблемът ми би попречил да бъдем заедно...Всеки един на който му се е случвало поне веднъж това нещо знае за какво говоря.Убеждавам я,че проблема не е в нея...На мен ми става много тъпо и гадно...какво да направя в така получилата се ситуация...


Според мен е в стачка, намали му работното време и му вдигни заплатата и нещата ще се оправят.

KumchoValcho
07-18-2010, 08:46
Ходи на лекар.

Замислял ли си се да не би да си гей

demon4eto321
07-18-2010, 14:47
Ходи на лекар.

Замислял ли си се да не би да си гей
Не съм Гей и няма нещо,което да ме привлече и възбуди в един мъж.
Не знам какво да си мисля вече...ако "починем" още малко и пак не се оправят нещата...
Странното е,че първият път когато се появи проблема се изпотих като свиня буквално за минута.Сърцето ми биеше със супер ускорен ритъм и това ми е много странно...

Според мен е в стачка, намали му работното време и му вдигни заплатата и нещата ще се оправят.
Това като шега ли да го приемам?

BabyBluee
07-18-2010, 15:30
а от кога не си летял..? :razz: :razz:

zority7
07-18-2010, 17:10
ами закачайте се повече знам ли може да помогне,има различни причини да спада....не го мисли толкова...ако не все дига ходи на уролог ,там ще ти кажат какво да правиш :)