PDA

View Full Version : Просто искам да споделя



xxxxxx
07-14-2010, 21:23
С моята приятелка сме вече заедно от 8 месеца,но майка и най-вече баща й винаги са ме мразели....И така се криехме докато един ден той не-прочете СМС-ите й и започнаха проблемите.Отначало тя казваше,че каквото и да става ще бъде с мен,след това проблемите се увеличиха и излага баща си че сме скъсали и продължавахме така.Но преди няколко дни бях на море с един познат на баща й и тя ми званна и познатият веднага звъннал на баща й да каже,че говори с мен,а баща й от своя страна звъннал на нея и казал,че знае с кой говори и е много сърдит.Този въпросният познат се обадил на сутринта на баща й и казал,че тя ме търси постоянно и други подобни глупости и баща й се разсърди още повече.И така няколко дни тя се държи студено и аз започнах да усещам<че има нещо и днес я принудих да си каже всичко.Тя в момента е на лагер и утре,тоест вече днес се връща и каза,че ако не се оправи с баща си ще скъсаме,а като го познавам едва ли ще се оправят :-# и аз й казах това ли е обичането,за което говориш толкова време и тя казва НЕ,и ме пита кое било по-важно за мен,семейството или тя и аз казвам,че е семейството,но се опитвам да поддържам някакъв баланс(и на мен също са ми казвали да я оставям,че не е за мен и т.н.),защото я обичам,а тя ми отговаря,че не можела,ако не се оправила с баща си няма да излиза цяло лято и т.н.....В момента просто се късам отвътре и ми е много зле....Просто исках да споделя,а ако някой реши може да драсне нещо :)

VinDiesel
07-14-2010, 21:33
В една връзка,винаги ще се намери нещо което да куца...Постави се на нейно място,гадно е че я пазят,но родители...Както ония случай преди половин година някаде,ром и българка и тръгнали да се самоубиват,защото родителите на момичето не удобрявали и сега какво?Момчето оживя,много наранено психически,момичето мъртво.

bonbon_
07-14-2010, 21:36
Защо не си поговорите едно хубаво, да се разберете, покажи и че я обичаш, и че не е необходимо да късате ..

GossipGirl89
07-14-2010, 21:40
Първо да попитам на колко години сте, защото ако е малка е нормално да я пазят така.
Второ - за всяко нещо си има причина. Защо не те одобрява баща й имаш ли представа? Каралили ли сте се или да не би да си направил нещо, с което да си засегнал нея или него по някакъв начин? То че има и доста вманиячени родители е така, но все се мисля, че ако си свестно момче и не си направил нищо, с което да ги подразниш, не би трябвало да се отнасят така. А на теб кой ти е казвал да я оставиш и защо според него(тях) тя не е за теб?

VinDiesel
07-14-2010, 21:40
Защо не си поговорите едно хубаво, да се разберете, покажи и че я обичаш, и че не е необходимо да късате ..
Направо върви и говори с баща й,покажи му че си мъж и не се даваш.

xxxxxx
07-14-2010, 21:50
Защо не си поговорите едно хубаво, да се разберете, покажи и че я обичаш, и че не е необходимо да късате ..
Направо върви и говори с баща й,покажи му че си мъж и не се даваш.Да бе какво да се разбирам с баща й....С тоя сотиньор квото и да става не искам да говора,а и съм сигурен че каквото и да говора той няма да разбере....просто си е решил,че тя няма да е с мен и ще направи всичко възможно за да го постигне....Той и перди ме мразеше,но от както прочете СМС-ите,които съм писал за ебане и така нататък и още повече ме намрази(тя си е девствена,а той много я пази)....а иначе тя много е свикнала с него и за всичко го слуша...Просто не виждам добър изход от тази ситуация

GossipGirl89
07-14-2010, 22:00
xxxxxx, не знам за какво те е мразил още отпреди, но сега веднага мога да ти кажа причината - смс-ите :) Или по-точно съдържанието им. И моят баща да прочете нещо такова без значение дали съм девствена или не ще реагира по абсолютно същият начин. И това е напълно нормално - родител е. Едва ли има баща, който да приема толкова спокойно тия работи :) Доста трудно ще му спечелиш доверието в една такава ситуация, но ако много харесваш момичето не ти пречи поне да опиташ

VinDiesel
07-14-2010, 22:24
Абе говори като ти казвам,казваш му че няма да я оставиш освен ако тя неиска и т'ва е :)Ако покажеш че си мъж и държиш на нея,повярвай ще спечелиш 1-2 бели точки.

PoRcHeTaTa1
07-14-2010, 22:34
Неразбирам защо баща и те мрази.... :o Но дори и да е така ако наистина се обичате няма да се разделите заради него звучи ми много нелогично.... Аз също съм имала такав проблем но поговорих с баща си и му казах че аз решавам с кого да съм.... и в краина сметка успях.Защо не опиташ и ти ништо не губиш.А доколкото за момичето може би и е писнало да се кара с баща си и за това се даржи така...но един баща няма никога да накара детето си да избира.... гаджето или него .... мноо глупаво :( :( :( :(

karitoo
07-15-2010, 09:02
Защо не си поговорите едно хубаво, да се разберете, покажи и че я обичаш, и че не е необходимо да късате ..
Направо върви и говори с баща й,покажи му че си мъж и не се даваш.

+1
А пък на нея кажи, че ако те обича както казва дори и да не се разберете с баща й ще се криете и готово...Макар, че това не е голямо решение...

BlindedAngel
07-15-2010, 09:08
Говори с баща й.Друго решение на проблема не виждам.

xxxxxx
07-15-2010, 15:28
Защо не си поговорите едно хубаво, да се разберете, покажи и че я обичаш, и че не е необходимо да късате ..
Направо върви и говори с баща й,покажи му че си мъж и не се даваш.

+1
А пък на нея кажи, че ако те обича както казва дори и да не се разберете с баща й ще се криете и готово...Макар, че това не е голямо решение...Аз й казах да се крием докато след около 2 месеца баща й си замине,но тя казва че няма да й повярва,защото вече веднъж го излъга и се криехме и нямало да я пуска да излиза и някакви такива,въпреки че според мен ако човек обича би трябвало да е готов на жертви,но тя си знае нейната....и пак казвам,че няма какво да говоря с баща й,каквото и да му кажа той няма да разбере,а едва ли въобще ще ме изслуша....тя още не ми е казала че късаме,но след като вчера на обяд ми се обади и ми каза тези неща,след това ми званна снощи и от тогава не е званяла,а това не е нормално за нея и просто си мисля<че е взела решението окончателно,но просто чака да ме види,за да не ми го казва по телефона.....Просто светът ми се обърна с главата надолу :X:X:X

soul1199
07-15-2010, 17:20
е тя да не е на 12,че баща й да определя с кой да е

xxxxxx
07-15-2010, 22:04
Тя вече ми каза край,така ме всякакви опити за нещо са обречени на провал,но оставам с надеждата,че след като след 2 месеца баща й замине всичко може да се оправи :)

Alex3nd
07-15-2010, 22:42
Баща й изпитва омраза към теб - едвали
Ако, аз бях баща и дъщеря ми ходи с някого, но аз съм забранил и той е предложил да се крият ще се нервирам и то доста, какво е това да се крият? Бях ли на твое място веднага щях да отида при баща й и да поговоря с него ще му покажа, че обичам дъщеря му и не се предавам лесно, но ти си заложил на тактиката: Чакам и то ще стане. Няма да стане така моето момче с чакане няма нищо да постигнеш най-много да тръгне с друг... Моят съвет е ходи при баща й и поговорете като хора, защо е тази забрана, какво е това държание от негова страна. Ако сте на 13/14 въобще не си прави труда да ходиш ще изглежда доста смешно едно хлапе да се обяснява в любов на дъщеря му, която не знае дали обича или просто корема я боли от време на време и си мисли, че е обич.

xxxxxx
07-16-2010, 05:24
Ако знам,че като говоря с баща й това ще оправи нещата,ще го направя,но просто знам.че няма смисъл....Просто не съм изпадал в такава ситуация досега и не знам как да постъпя,а адски много искам да съм с нея :-#

idealnolo6a
07-16-2010, 17:32
В една връзка,винаги ще се намери нещо което да куца...Постави се на нейно място,гадно е че я пазят,но родители...Както ония случай преди половин година някаде,ром и българка и тръгнали да се самоубиват,защото родителите на момичето не удобрявали и сега какво?Момчето оживя,много наранено психически,момичето мъртво.

мда момичето е от моя край,беше годна история
На мен също са ми забранявали подобно нещо но нали съм си вироглава си правех каквото аз реша и не съжалявам

Може би страхът и е по-голям от чувствата които изпитва кйм теб

GossipGirl89
07-16-2010, 17:41
Ако знам,че като говоря с баща й това ще оправи нещата,ще го направя,но просто знам.че няма смисъл....Просто не съм изпадал в такава ситуация досега и не знам как да постъпя,а адски много искам да съм с нея :-#

Откъде си сигурен, че няма смисъл? Пробвал ли си? Пробвай и тогава говори. Понякога неща, за които вярваме, че са невъзможни стават възможни така че ти нищо не губиш ако опиташ

ilia_92
07-16-2010, 17:52
@xxxxxx, запишете филм-сапунка :grin:

Бащите обичат дъщерите си; майките - синовете

xxxxxx
07-17-2010, 23:24
По-добре,че е станало така,защото разбрах какъв глупак съм бил и колко ме е лъгала тази малка к***а.....за 1 месец ми изневери поне 2 пъти,1-вият път простих,но при вторият така или иначе нямаше да има прошка и щяхме да скъсаме.....НО аз искам отмъщение,някой може ли да ми даде идея как да си отмъстя :)

Neutral
07-18-2010, 09:34
олеле к'ви работи... Ами мисли нещо гадно да и направиш. Не знам точно какво.. И аз да бях и аз щях да отмъщавам :? Хич да не ти дреме ..пфф!!