PDA

View Full Version : Цигарите



c0ol133
07-14-2010, 23:02
Здрастии!Имам едно въпросче>Момиче съм на 13 години.Пуша от началото на 6-ти клас,т.е почти една година вече,по 5-6 цигари на ден,понякога по повече.По принцип пуша леки цигари като MM slims или Merilyn slims.Въпросът ми е ако сега ги откажа ще напълнея ли и дали се е отразило на разтежа ми-висока съм 1.62

ibojilow
07-15-2010, 07:43
Еми много ясно, че ще си останеш ниска от тях. А за надебеляването мисля, че няма, защото ти е бърз метаболизма. Спирай ги тия лайна, какво като пушиш някакви леки.. Не ги разбирам леки - тежки, едни и същи боклуци са .

Paramour
07-15-2010, 09:33
^ Подкрепям!
Само не мога да разбера що си почнала да пушиш от 6ти клас?!? Заради газарията сигурно...
Не мисля,че ще напълнееш АКО успееш да ги спреш.

BabyBluee
07-15-2010, 10:12
ММ слимс не са от най-леките :) И аз такива пуша.

Hipitooo
07-15-2010, 11:27
А уе моето дете ти чуваш ли са ... НЯМА ДА НАДЕБЕЛЕЕШ вярвай ми спирай ги и тва е щом искаш ...

xrusinka
07-15-2010, 11:45
Не няма да надебелееш, да ще си останеш ниска от тях. Спирай ги колкото се може по - бързо!! :)

LipSy
07-15-2010, 18:49
Не знам защо вече и 6-токласници започват да пушат. Какво толкова хубаво има?! Аз ще кажа: Единият от тоговорите е гъзарството: " Хе, виждате ли ме аз пуша!" Откажи се няма да надебелееш нищо няма да ти се влоши. По-скоро ще се подобри! Спри да пушиш и няма да имаш здравословни проблеми. Е, ти сега ги нямаш, но когато се пуши много дълго време бъди сигурна, че след години някой от органите ти щи си обади!

tonkata123
07-15-2010, 18:54
че след години някой от органите ти щи си обади!

По-скоро ще се обади,че вече за нищо не става....
Въх направо да се радвам,че 6ти клас не съм почнал да пуша...8клас съм сега и не съм поглеждал цигара,да се надяваме,че ще си остане така,защото съм виждал последиците.

ibojilow
07-15-2010, 18:57
че след години някой от органите ти щи си обади!

По-скоро ще се обади,че вече за нищо не става....
Въх направо да се радвам,че 6ти клас не съм почнал да пуша...8клас съм сега и не съм поглеждал цигара,да се надяваме,че ще си остане така,защото съм виждал последиците.
Защо цитираш и поправяш, като е написано правилно? :lol:
LipSy баща ми пуши още от младеж, ако мога така да го кажа и сега е на 45 години, виждал съм го как плуе кръв и кашля нон-стоп от тия боклуци . :?

tonkata123
07-15-2010, 19:07
че след години някой от органите ти щи си обади!

По-скоро ще се обади,че вече за нищо не става....
Въх направо да се радвам,че 6ти клас не съм почнал да пуша...8клас съм сега и не съм поглеждал цигара,да се надяваме,че ще си остане така,защото съм виждал последиците.
Защо цитираш и поправяш, като е написано правилно? :lol:
LipSy баща ми пуши още от младеж, ако мога така да го кажа и сега е на 45 години, виждал съм го как плуе кръв и кашля нон-стоп от тия боклуци . :?

Цитирам,за да се разбере КЪМ кого и ЗА какво говоря.
Допълвам,не поправям,защото на мен ми е по-удобно така.Не виждам нищо лошо.

ameli
07-15-2010, 20:04
Ще си останеш ниска, ако пушиш. Няма да надебелееш, особено ако съчетаеш ваканцията с някакъв спорт. Спирай ги! Хем си харчиш парите за глупости, хем вредиш на себе си.

tnp123
07-15-2010, 21:16
Пушенето е ТЪПО! Най вече сред 6-7-8 клас... "Вижте ме аз, аз пуша!"
Тъпотиии!! :o


//Имам 2-3 съученици дето пушат(8клас), и с удоволствие чакам мига в който нещо ще ги тресне...та, от тази гледна точка, пушенето е полезно.


Но все пак! :? :?


Впрочем, 6-7 цигари...това си е доста....по добре спри и започни да спестяваш, тъкмо ще имаш пари за операции след 10на години. :-D

mincheto
07-15-2010, 21:43
Здрастии!Имам едно въпросче>Момиче съм на 13 години.Пуша от началото на 6-ти клас,т.е почти една година вече,по 5-6 цигари на ден,понякога по повече.По принцип пуша леки цигари като MM slims или Merilyn slims.Въпросът ми е ако сега ги откажа ще напълнея ли и дали се е отразило на разтежа ми-висока съм 1.62

^^ :lol: :lol:

БАХ. :lol: ..най-голямата простотия ,която са чували учишите ми....слушам и невярвам на очите си..
:lol: :lol: напротив..като пушиш пълнееш.<и мога да ти кажа,че съм го чела.
...така..така..по 5-6 на ден,тая година,след година-2 ще стигнеш до кутия,2 на ден..в 10 клас ще си пробвал всички възможни помии от рода на нарк....
давай в тоя дух..
да и аз пуша,и то като строшен кумин,признавам си,ама аз съм на 20..стара чанта съм вече. :D ..и пуша от 5-6 години...по 2 кутии на ден..ти мен,и такива мелези :D като мен не ни гледай..гледай си здравето,и спирай тия лайна до като е време,и до като можеш още..

BlackRose7
07-15-2010, 23:26
Няма да напълнееш. По бързо спирай, защото след време може да не можеш да спреш. Защо изобщо започвате??? - толкова е глупаво

kotetyyyy
07-16-2010, 06:48
Еми много ясно, че ще си останеш ниска от тях. А за надебеляването мисля, че няма, защото ти е бърз метаболизма. Спирай ги тия лайна, какво като пушиш някакви леки.. Не ги разбирам леки - тежки, едни и същи боклуци са .
+1
Каква е тази мода да пушите на такава възраст?! За готини ли се мислите като пушите? Ами както вече всички казаха и аз невярвам, че ще напълнееш ако спреш. Спри докато не е станало тръвре късно. Баба ми пуши от вече 30 години и преди една година спря, но от цигарите зъбите много грозно пожълтяват ( при много пушачи ес забелязва ) и напълня, но при нея е защото пуши от много време. Е при теб е рано, но спри да не вземеш да се престрастиш и да не можеш да ги спреш. Успех :-) :-)

Sunshineeee
07-16-2010, 09:31
Пффф, как можеш да пушиш от 6 клас..егати газарията стана тфа..
А по темата .. някъде бях чела , че се надебелява като спреш цигарите , защото всичко ,за което мислиш са цигарите и вместо да си запалиш цигара .. ти взимаш нещо за хапване .. и така без да се усетиш качваш килограмии :-D

Giggle
07-16-2010, 10:31
При спиране на цигарите се получава хормонален дисбаланс .Затова и отказалите цигарите най-често добавят тегло през първите няколко месеца.Спирай ги, за да може организма ти да се пречисти, иначе след време ще имаш сериозни здравословни проблеми :) Влиянието на пушенето върху организма, дори след като си спряла напълно, продължава още няколко години :) + тва от тея цигари устата ти винаги ще има ужасен дъх. :(

mincheto
07-16-2010, 10:39
Пафкаи смело.Ще надебелееш ако ги спреш ;]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ще падна от стола....
No komets... :D

sweetyytweety
07-16-2010, 10:41
Здрастии!Имам едно въпросче>Момиче съм на 13 години.Пуша от началото на 6-ти клас,т.е почти една година вече,по 5-6 цигари на ден,понякога по повече.По принцип пуша леки цигари като MM slims или Merilyn slims.Въпросът ми е ако сега ги откажа ще напълнея ли и дали се е отразило на разтежа ми-висока съм 1.62 ОЩЕ ОТ 13 си започнала :shock: ОМГ за кво се тровиш от малка :? :?

mincheto
07-16-2010, 14:13
Колкото до растежа....ако пушиш много и от малкък,няма да пораснеш много да ръст.

nyxu
07-16-2010, 14:35
Цигарите забавят растежа! Ако ги спреш ще напълнееш...


ММ слимс - леки .. :?

c0ol133
07-16-2010, 19:59
Здрастии!Имам едно въпросче>Момиче съм на 13 години.Пуша от началото на 6-ти клас,т.е почти една година вече,по 5-6 цигари на ден,понякога по повече.По принцип пуша леки цигари като MM slims или Merilyn slims.Въпросът ми е ако сега ги откажа ще напълнея ли и дали се е отразило на разтежа ми-висока съм 1.62 ОЩЕ ОТ 13 си започнала :shock: ОМГ за кво се тровиш от малка :? :?


Не от 13,а от 12.Просто пояснявам ;)

sweetyytweety
07-16-2010, 21:27
Здрастии!Имам едно въпросче>Момиче съм на 13 години.Пуша от началото на 6-ти клас,т.е почти една година вече,по 5-6 цигари на ден,понякога по повече.По принцип пуша леки цигари като MM slims или Merilyn slims.Въпросът ми е ако сега ги откажа ще напълнея ли и дали се е отразило на разтежа ми-висока съм 1.62 ОЩЕ ОТ 13 си започнала :shock: ОМГ за кво се тровиш от малка :? :?


Не от 13,а от 12.Просто пояснявам ;)

ooooще по-зле и ся кво хвалиш ли се с тва ? :?

MrBeaN
07-16-2010, 23:30
Пафкаи смело.Ще надебелееш ако ги спреш ;]

хаха много добър съвет пич пафкай пафкай ... за*ник ...

GunDealer
07-24-2010, 18:07
Здравей аз съм на 14 години момче съм. Бях пушач миналата година отказах ги много бързо защото съм спортист.Значи не, не се отразява на разтежа аз съм 175 см. Няма да надебелееш само така се говори това важи за пушачи от минимум 10 години,защото вместо да си купиш цигари си купуваш за ядене така че не се притесняваи отказваи ги бурзо!

zzqqto
07-24-2010, 22:43
честити ти увредени дробове и жълти зъби след няколко години :-)

9mishie9
07-24-2010, 23:02
ЪЪъъъ Чудя ви се на простотията бе! Как ще пушиш по 5-6 на ден кат си лапе на тринайсет?!? И се хвали че почнала на 12 баси... Ами кво.... Гаджето ми миналото беше почнал да пучи заради приятели... А ти защо? Имам съученичка (на 11 съм!) дето само вика: Оххх искам само още една цигарка, пристрастена съмм... Лелееее ма вий сте луди бе! Против емотата дет ходят се трепят, ама пушите от 12 нататък.... Направо ти се възхищавам... Дори и да надебелееш кво? Да няма да си на фотосесия тогава?!? Я веднага спирай, а тея ши*ани лайна дет ти викат " Пафкай, пафкай..." те са кат тебе почнали обаче не спрели.... Абе нямам думи... Праите се на гъзета, ама какво? Станахте по красиви? Ъъъх... Мислиш, че всеки който ти казва да спреш не е пробвал и не знае какво е??? МИ повярвай, не си само ти! Има толкова мн като тебе...Абе кво да обяснявам все едно ще ме чуеш...

Diko
07-25-2010, 00:44
Този дето е пушил знае.. бих ти казал ФУЛЛ СТОП! И да ме питаш що пуша .. ем нз единственото което забелязах че като не пуших 1 седмица и ми беше по леко от страна на дишане и се измаряш по-бавно или примерно от вървенето усещаш силата в тебе но си задъхан.. Най-добре без тях пафкаи мара ако трябва но цигари.. ;)

WestCoast
07-25-2010, 10:17
Да ше напълнееш много ама много и да спреш и да не ги спреш и ше останеш много ниска ае ся от гЪзАрИя никой няма да те харесва и ше умреш сама :) късмет в живота!

MonnyG
07-28-2010, 00:04
пффф бляякк маахаайй ги тияя лаайнаа бее :smt095: ссуупеерр тъпоо и плашещтоо отт еднаа страанаа 6-тии клаас си ((; пооо - полека ! :-D