PDA

View Full Version : Търсите някакъв допълнителен доход?



me4eto
07-15-2010, 09:12
нашата фирма търси представители като това, че нямате 18 не значи че нямате шанс за развитие. Тази работа ще ви помогне да погледнете на живота от финансовата му страна т.е как се изкарват пари, как да пресмятате шансовете за успех, как да се стараете за него, ще помогне на икономическото ви мислене. За да можем да си сътрудничим, ще трябва за обаче копие от личната карта на майка ви или баща ви. Като при първата кампания печелите колие сваровски , а срещу 6.50 можете да закупите душ-гел, крем за ръце йогурт за тяло, шампоан и балсам, които можете да използвате или да продадете на каталожната им цена. Така през месец има по едно уникално предложение за вас представителите. Работата не изисква такси, не изисква пари, не отнема време, поръчките се пускат онлайн, достигат до вкъщи със куриер, и до 10 дневен срок след получаването им можете да заплатите с предварително напечатана от нас фактура в банка дск. няма договори, нямате задължения, можете да се откажете по всяко време, можете да не пускате поръчки. Общо взето сами избирате кога колко и как да печелите :)

avon bulgaria

Rounder
07-15-2010, 11:04
Знам,че много хора продават....

НО все пак,от къде мога да съм сигурен,че няма да злоупотребите със личната карта на родителите (не че ще бачкам при вас,имам си работа,но просто ми е интр. как гарантирате)

me4eto
07-15-2010, 21:15
ми AVON е фирм на 125 години, как смяташ, че ще се пожертва името на толкова голяма фирма. Естестено, че в такъв случай ще можете да ни осъдите... има логика.. помисли малко преди това...

m1nik
07-15-2010, 21:29
в сайта на avon няма ли я тази същата информация :(

shadow4e
07-15-2010, 21:36
Mестя темата, но и предупреждавам да не си изпращанате личните данни на ЛС-та, скайпове и тн. Давайте копия на лични карти само в офис или на живо пред представител на avon, който да покаже документ, че е техен такъв.

cherinka
07-15-2010, 21:37
Има я.
даже по центъра са пуснали някакви мадами да те зарибяват да ставаш представител на ейвън..

m1nik
07-15-2010, 22:54
къде е уловката

dessyhristova
07-16-2010, 04:50
къде е уловката

Уловката е, че си вътре ...

me4eto
07-16-2010, 08:34
естествено че няма да се пращат данни, всичко става в офиса ни където показваме стартовата програма и обучаваме човекът отсреща. Ако той е съгласен започва. Уловка няма, не влагаш, а започваш да печелиш, можеш да почнеш да се развиваш, тогава вече започват да се печелят хубави пари. Всичко става много лесно, поне за мен е така. В фирмата съм от 4 месеца и половина и от един съм координатор вече, така че няма невъзможни неща.

Nakadah
07-16-2010, 09:23
Тея схеми са ебати пирамидите... Що хора са изгорели е така...

m1nik
07-16-2010, 15:47
естествено че няма да се пращат данни, всичко става в офиса ни където показваме стартовата програма и обучаваме човекът отсреща. Ако той е съгласен започва. Уловка няма, не влагаш, а започваш да печелиш, можеш да почнеш да се развиваш, тогава вече започват да се печелят хубави пари. Всичко става много лесно, поне за мен е така. В фирмата съм от 4 месеца и половина и от един съм координатор вече, така че няма невъзможни неща.


* На колко си години? :)

me4eto
07-16-2010, 20:56
естествено че няма да се пращат данни, всичко става в офиса ни където показваме стартовата програма и обучаваме човекът отсреща. Ако той е съгласен започва. Уловка няма, не влагаш, а започваш да печелиш, можеш да почнеш да се развиваш, тогава вече започват да се печелят хубави пари. Всичко става много лесно, поне за мен е така. В фирмата съм от 4 месеца и половина и от един съм координатор вече, така че няма невъзможни неща.


* На колко си години? :)
на 20

me4eto
07-16-2010, 20:58
Тея схеми са ебати пирамидите... Що хора са изгорели е така...
няма как да изгориш, защото нищо не влагаш. Няма такса, няма първоначални пакет като в хербълайф, никой не те задължава да си редовен, може 3 пъти в годината да пускаш поръчка, можеш да се откажеш по всяко време.

m1nik
07-16-2010, 21:58
Минимум годинки изискване? [чувала съм за 16]

me4eto
07-17-2010, 21:03
Минимум годинки изискване? [чувала съм за 16]
не, просто те регистрираме с ли4ната карта на някой пълнолете т.е по вероятно родител но ти си вършиш цялата работа... моята шефка така да се каже е на 16 а е започнала на 12

girl91
07-17-2010, 21:51
Вече толкова много станаха представителите на Ейвън, а все искат да привлекат още... и още хора :?