PDA

View Full Version : Пристрастена съм!



jFoxx
07-15-2010, 09:18
Здравейте. Любимия ми сериал е The o.c. гледала съм и четирите сезона /като хотела хахах. / по 3 пъти. Снощи изгледах последния епизод.Въпроса е, че започнах да гледам сериала пак, преди месец, а преди това /1вите 2 пъти, когато го гледах/ не бях пристрастена, но сега.. не мога и ден без да го гледам. Просто не мога. Преди 2 дена спах у една приятелка, и на сутринта, всичко, за което мислех беше филма - защото не бях гледала нито един епизод сутринта.
Също така.. без да преувеличавам, говоря съвсем буквално - вторник си изтеглих 3тия и 4въртия сезон. Снощи гледах последния епизод на 4 сезон. За 2 дена и половина изгледах 2 сезона..
Та направих тази тема, за да ви питам - има ли 5ти сезон?
Навсякъде в нета пише за него, даже има и торенти, но са платени, някой хора казват, че дори са го гледали, а за ''трейлърите'' в ютуб, знам, че са измислени.Моля ви, цяла сутрин съм като в шок, не мога да се съвзема, като знам, че всичко е свършило. Мина ми през главата пак да го изтегля, но ми е тъпо .. смис яко е, като мине време и да ги гледам..
Умолявам ви, кажете за 5ти сезон.

Иии кухи мнения с хилещи-се емотиконки, хора, които ми казват колко съм тъпа и колко тъп е тоя сериал, изобщо няма да чета.
Като на някой не му харесва сериала да не отговаря, аз го харесвам.
Моля ви!
п.с. Мерси на тези, които го изчетоха всичко това.

December
07-15-2010, 09:51
Mислеш,че ти си зарибена ;д Да знаеш аз колко ревах като свърши :D Ама много много много ;д
И 5 сезон няма :/ Няма и да има.
Но някъде пишеше за филм(както направиха със Сексът и града).Е дано да има <33 Макар че се изчера сериалът ще ми е интересно да видя сет и самър отново <33 Последният сезон най ми хареса.Всичко беше толкова променено,харесваше ми новата самър и а тейлър е голям шемет ;д
ето виж - http://www.imdb.com/title/tt0362359/ .
от 2007 всичко е приключило :/

предлагам ти сега да се вманиячиш в някой друг сериал като мене(аз гладам Клюкарката) :D

BabyBluee
07-15-2010, 09:52
На мен пък не ми харесва този сериал :) Аз гледам "Weeds" :smt007

jFoxx
07-15-2010, 10:00
Mислеш,че ти си зарибена ;д Да знаеш аз колко ревах като свърши :D Ама много много много ;д
И 5 сезон няма :/ Няма и да има.
Но някъде пишеше за филм(както направиха със Сексът и града).Е дано да има <33 Макар че се изчера сериалът ще ми е интересно да видя сет и самър отново <33 Последният сезон най ми хареса.Всичко беше толкова променено,харесваше ми новата самър и а тейлър е голям шемет ;д
ето виж - http://www.imdb.com/title/tt0362359/ .
от 2007 всичко е приключило :/

предлагам ти сега да се вманиячиш в някой друг сериал като мене(аз гладам Клюкарката) :D

цяла сутрин слушам песента от погребението на Джони /3ти сезон/ и рева. ;д
мерси за информацията, а госип гъръл съм го гледала няколко пъти и сега пак го тегля.. ама не ми се гледа, само за the o.с. мисля ; (

п.с. BabyBluee ще го видя "Weeds" : ))

TrustNobody
07-15-2010, 13:36
ще ти мине. 8-) намери си нещо друго,по което да се увличаш - лято е,ебати..във ваканция сме!има толкова много неща,които можеш да правиш,а не да седиш като некво зомби пред пц-то.