PDA

View Full Version : Моля ви,кажете какво да правя... :/



Powii92
07-15-2010, 09:39
Не знам как точно да започна...Имам приятел от 9 месеца ( да го наречем Х.) ,но нещата не вървят много между нас.Той твърди,че ме обича много,аз съм привързана към него,но моите чувства не са толкова силни, въпреки това се опитваме да поддържаме връзката си...
Преди 4 месеца започнах да си пиша с едно момче( да го наречем Г. ),с което се запознахме в един сайт.От начало го приемах просто като познат,с който просто си лафиме по скайп.Разменихме си телефоните и вечер си говорехме с часове.Неговия глас ме караше да бъда по-спокойна,да се чувствам сигурна..не мислех за проблемите около мен,когато говорех с него.С времето започнах да го харесвам и исках да го видя на живо ( Той е от друг град,но ще учи в София). Каза ми,че ще дойде до София,за да се видим и както и предполагах,хлътнах адски много като се видяхме...не знаех какво става или какво да правя.Естествено,той също ме хареса,но каза,че не иска да разваля връзката ми...Въпреки това продължихме да се виждаме още няколко пъти и започвах да се влюбвам още по-силно. След 2 месеца някъде ми каза,че ме ревнува от приятеля ми и ме попита какво мисля да правя...Аз,естествено,не казах нищо...Тогава той ми каза: „Наистина искам да бъда с теб,но ти не знаеш какво искаш.Много момичета искат да са на твоето място,но аз не съм ги допуснал,защото избрах теб.Наруших дори принципите си-да стоя далеч от момиче,което има приятел.Не знам какво очакваш от мен,решението е твое,но не мога да те чакам вечно.”
Не исках да оставям приятеля си...не знам защо,но просто не можех и то след всичко,което беше направил за мен,дори и да ме е наранявал много пъти... Един ден просто не издържах на цялото напрежение и реших,че трябва да сложа край на връзката с приятеля ми,ако исках да бъда с Г. ...Точно тогава обаче Г. се отдръпна от мен-спря да ми пише,спря да си вдига телефона,блокна ме в скайпа....Не можех да приема факта,че няма да го чуя или видя повече,изпаднах в някаква дупка и изобщо не мислех за друго освен за него,но нямаше какво да направя,освен да продължа напред...Мислех,че с времето ще го забравя,но не можах...Дори не разбрах защо се получи така,че той да си тръгне изведнъж или...просто му е писнало да ме чака...
Постъпих глупаво спрямо двамата,знам вината си.
Проблема е,че преди седмица някъде Г. ми писа....и то се правеше,че нищо не е станало,а ако тръгна да говоря за тази тема спира да пише...Една вечер ми се обади и цялата настръхнах,почнах да треперя...той ме усети и бързаше да затворим.Гласа му звучеше някак по-тих,сякаш беше тъжен за нещо...Дори не знаеше какво да ми каже..
Най-тъпото,което стана вчера...Той беше в София,за едни изпити и каза,ако искам да отида да го изпратя,когато си тръгва...Питах го дали той иска и ми каза: защо да не искам? .... И после излезе...не знам вече какво става и защо прави всичко това.

Моля,без злобни коментари или упреци,както казах-знам вината си.
Моля за съвет какво да правя..
Благодаря предварително ( :

BlindedAngel
07-15-2010, 10:03
Просто е - вижте се, поговерете си, изяснете се.

doomkillerr
07-15-2010, 10:38
Просто е - вижте се, поговерете си, изяснете се.

Правилно! Може би "Г" е спрял да ти пише, блокирал те е в скайп и т.н., защото ни не си имала смелостта да сложих край на връзката ти с "Х" и по този начин си наранила чувстава му...

bratignat
07-15-2010, 13:04
Ами зарежи и двамата - с първият не върви. А и дори да имаше възможност за поправка, ти не я използваш.

Вторият едно, че е от друг град и две, че не си се престрашила да бъдеш с него.

Каквито и грешки да си направила до сега, те са направени. Недей да се чустваш гадно за тях, това няма да помогне. Но се изясни и с двамата и почни на чисто.

Успехи.

Powii92
07-15-2010, 15:30
Мерси за съветите ;]
Все пак мисля да се видя с Г.,понеже ще идва тази седмица отново ии тази вечер ще звънна да се разберем ( :

7227
07-15-2010, 16:07
Този "Г" ми се струва някак твърде горд,смисъл казал ти е,4е какво искаш още от толкова моми4ета е избрал то4но те,твърде самонадеян ми изглежда по думите ти. Вижте се,поговорете,за да разбереш защо то4но се е отдръпнал,защото ако държи на теб няма просто ей така да те изтрие живота си.

7227
07-15-2010, 16:08
Този "Г" ми се струва някак твърде горд,смисъл казал ти е,4е какво искаш още от толкова моми4ета е избрал то4но теб,твърде самонадеян ми изглежда по думите ти. "„Наистина искам да бъда с теб,но ти не знаеш какво искаш.Много момичета искат да са на твоето място,но аз не съм ги допуснал,защото избрах теб.Наруших дори принципите си-да стоя далеч от момиче,което има приятел.Не знам какво очакваш от мен,решението е твое,но не мога да те чакам вечно.”

Вижте се,поговорете,за да разбереш защо то4но се е отдръпнал,защото ако държи на теб няма просто ей така да те изтрие живота си.

Daisy11
07-15-2010, 16:23
Защо ходиш с Х като не го обичаш...от жалост ! Това е много тъпо защото така прецакваш собствения си живот. А Г мисля че тои само си играе с теб, но може и да не е така. И наистина вижте се и си изяснете нещата.

Powii92
07-15-2010, 16:28
Моля,без злобни коментари или упреци,както казах-знам вината си.
Моля за съвет какво да правя..
Благодаря предварително ( :

Но не е забавно без тях нали ? Бре , надявах се да прочета една смислена тема днес , но уви.Използвайте сивото си вещество бе , хора.Това момче , Георги , си те използва , а ти му се връзваш ..Порастни =/.

Виж сега,не ме познаваш,за да казваш,че трябва да порастна ;] Не можеш да се поставиш на моето място,както и аз на твоето.Помолих за съвет,не за глупавия ти коментар....и да,не се казва Георги ;]
И все пак,като не ти харесва темата НЕ пиши в нея.

Powii92
07-15-2010, 16:31
Защо ходиш с Х като не го обичаш...от жалост ! Това е много тъпо защото така прецакваш собствения си живот. А Г мисля че тои само си играе с теб, но може и да не е така. И наистина вижте се и си изяснете нещата.

Не ходя с Х от жалост,привързана съм към него,смисъл все пак 9 месеца не са малко,а и се виждаме почти всеки ден...Истината е,че аз самата не съм наясно със себе си и просто ми трябва един ден в който да си помисля какво искам и какво да правя...
Мерси все пак = )

SolidSnake
07-15-2010, 16:31
Защо ходиш с Х като не го обичаш...от жалост ! Това е много тъпо защото така прецакваш собствения си живот.
Не само собствения си живот, ами и неговия. Толкова време едва ли не си го лъгала че го обичаш, и си била с него, при положение, че не е било така. За мен това е върхова форма на предателство. А Г. е тръгнал да се държи така сигурно защото е видял колко нерешителна си и това го е отблъснало. Голяма част от момчетата не харесваме момичета, които не знаят какво искат :?

ronaldo90
09-04-2010, 13:21
И какво стана в крайна сметка макарче мина много време?

donitooo
09-04-2010, 19:52
Просто е - вижте се, поговерете си, изяснете се.

Напълна съгласна... точно, кратко и ясно :-| !!!~

sometimesss
09-04-2010, 20:46
Съгласна съм .. най-добре ще е да си видите ! :) Обаче и аз си мисля,че си играе с теб .. нека да ти разясни ситуацията и всичко .. разбрах,че скоро ще се видите ..
Успех момиче !! Ще чакаме да чуем развръзката :)