PDA

View Full Version : Ако нямате доверие на някой от приятелите си



gugenceto2
07-15-2010, 12:47
Започвам да се съмнявам че най-добрата ми приятелка ме лъже и то през цялото време ако имате такъв проблем или имате идея как да се оправя пишете

Unendlich
07-15-2010, 13:03
Щом се съмняваш, значи има някаква причина. За какво става въпрос, че се съмняваш в нея. Аз например нямам пълно доверие на когото и да е, винаги е до известна степен и усещам кога ме лъжат - дори и да е за нещо малко.

ibojilow
07-15-2010, 13:22
^ Да, трябва да има причина. Седнете и и кажи така, така и така и ако видиш да увърта я зарезвай.

LetItRock
07-15-2010, 17:09
Поговори с нея, щом имаш съмнения. Ние няма как да знаем дали си права или не, нито е сигурно колко искрено ще ти отговори. За какво става въпрос? :(

BlackRose7
07-15-2010, 19:13
Единственото решение е да поговориш с нея и да си изясните отношенията. Вес пак ти е най-добрата приятелка - ако искаш да разбереш истината поговорете - кажи й за съмненията ти. :)

danibebi
07-15-2010, 19:27
Оф,ми то и аз усещам когато ме лъжат.Някак си го предчувствам. :? Ако те е излъгала за нещо малко,едвали е проблем..проблем е ако постоянно те лъже.Поговори с нея.Доколко ще е искрена с теб,предполагам можеш да усетиш.Все пак ти я познаваш.Айде успех. ;)

MP
07-16-2010, 10:22
"Поговори с нея" .Много ви е лесно на вас като трябва да го напишете,нали ?

Просто разбери дали те лъже.Щом вече имаш съмнения,значи нещо не е наред.Раздълбай историята по-добре, но БЕЗ да говориш с нея.Какво и пречи да те излъже пак по време на разговора,ако толкова дълго време те е лъгала без да и мигне окото ?

Всъщност вероятността да те е лъгала наистина е сериозна.Всички лъжат постоянно.Въпросът е дали го осъзнаваш,или не,и дали можеш да различаваш истината от лъжата.