PDA

View Full Version : Незнам какво да правя...



gugenceto2
07-15-2010, 14:47
От около 3 месеца започнах да харесвам едно момче.Приятелките ми казват че той се държи по странен начин когато говори с мен.И аз започнах да го забелязвам.Незнам какво да правя защото много от класа ми го харесват и.........А вище какво стана с бившото ми гадже.Аз и една моя приятелка го харесваме и когато тя разбра че сме гаджета започна да се държи ужасно и да говори лъжи за мен за да го принуди да скъса!Помощ.

ToniMambata
07-15-2010, 16:55
Щом "приятелката" ти е постъпила така то тя не ти е приятелка!!Иначе от другото не разбирам аз.Вярвай в себе си само това мога да ти кажа :)

gugenceto2
07-15-2010, 18:22
Никаква помощ за малко хлапетии , които не знаят , че " не знам " са 2 ( словом : две ) думи.
всеки може да допусне грешка

gugenceto2
07-15-2010, 18:22
Щом "приятелката" ти е постъпила така то тя не ти е приятелка!!Иначе от другото не разбирам аз.Вярвай в себе си само това мога да ти кажа :)
ще се постарая

gdwih
07-17-2010, 22:35
С тази "приятелка" близки ли сте или сте по скоро познати. Ако сте били добри приятелки говори с нея, за6тото е йалко да су=ъсипва6 приятелство заради гадже. :wink:

ibojilow
07-17-2010, 22:47
Никаква помощ за малко хлапетии , които не знаят , че " не знам " са 2 ( словом : две ) думи.
Явно си пропуснал да погледнеш невероятното "вище" вместо "вижте" но това е друга тема. :lol:
gugenceto2 Всеки прави грешки, да така е, но в днешно време грешките се увеличават с всеки изминал ден.

До темата : Разбери се с него, виж защо се държи по странно и разбери причината.. Онова момиче не ти е била приятелка щом е направила така! Говори с момчето, ние не можем да разберем защо се държи така.
Успехи! :)

gugenceto2
07-18-2010, 15:19
Никаква помощ за малко хлапетии , които не знаят , че " не знам " са 2 ( словом : две ) думи.
Явно си пропуснал да погледнеш невероятното "вище" вместо "вижте" но това е друга тема. :lol:
gugenceto2 Всеки прави грешки, да така е, но в днешно време грешките се увеличават с всеки изминал ден.

До темата : Разбери се с него, виж защо се държи по странно и разбери причината.. Онова момиче не ти е била приятелка щом е направила така! Говори с момчето, ние не можем да разберем защо се държи така.
Успехи! :)
прав си :)

mincheto
07-18-2010, 16:45
Това не ти е никаква приятелка.Говори открито с момчето.

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 17:22
Ами много яка приятелка имааш щом е постапила така :o :o :o Според мен трябва съма да си прецениш с кого да си незавосимо от това другите какво мислят :-D :-D :-D

ibojilow
07-18-2010, 21:24
Ами много яка приятелка имааш щом е постапила така :o :o :o Според мен трябва съма да си прецениш с кого да си незавосимо от това другите какво мислят :-D :-D :-D
Ето и ти се нуждаеш от буквар . :? 2 изречения - 4 грешки, евала! :smt023

Послушай mincheto

gugenceto2
07-19-2010, 07:26
Супер!Всичко се нареди!Темата вече може да се заключи!Благодаря. :-) :-) :-) :-) :-)