PDA

View Full Version : ПРОДАВАМ СПЕШНО ТЕЛЕФОН !



dessyhristova
07-15-2010, 15:37
Значи продавам телефон Samsung S5560. Купих го за 400 лева преди месец .. Чисто нов е, ползван мн малко ! Продавам го защото ми подариха нов ... И защото много спешно ми трябват пари да си купя лекарствата, които на практика ме държат жива ... Криза е все пак :D

Поради причината, че ми трябват само 170лв, и поради причината, че котката ми нагриза зарядното и евентуално ви трябва друго, го продавам за 180 ... (сяя 10 лева бонус за мен :D )

Та както и да е ... Надявам се бързо да ми помогнете, парите ми трябват до петък .. Само за хора от София!

Благодаря ви предварително! За контакт пишете в темата или на ЛС !

dessyhristova
07-15-2010, 15:44
Аа да .. само да кажа: НЕ мога да пусна линк със снимка, защото съм нов потребител, но ето някой от екстрите:

- 5mp камера
- WiFi
- 3" тъч дисплей
... и още куп глезотийки

По-заможните ... хеелп ... :lol:

Lestat357
07-15-2010, 19:21
Ето го и него: http://www.samsung.com/sg/consumer/mobile-phone/mobile-phone/style/GT-S5560LKAXSP/index.idx?pagetype=prd_detail .

Осн. ми телефон в момента е G400 Soul, който е със същата камера. Снима много, ама много добре! До миналата година имах предразсъдъци към Samsung (като представител на 'старата школа', които едно време благоговеехме пред SL 45 на Мика Хакинен и т.н.), но вече очевидно не е така, правят доста добри телефони. Не ги сменям често телефоните, но отново бих си взел на Samsung нещо.

dessyhristova
07-16-2010, 07:21
Благодаря за публикацията.

dessyhristova
07-17-2010, 15:56
up