PDA

View Full Version : The Vampire Diaries



Princessani
07-15-2010, 14:47
Има ли някой които е ,че тези поредици и с какви впечатления сте от тях? Смятам да ги прочета и ме интересува някой харесват ли му ? Има и такъв сериал за сега само първия сезон .Лично аз смятам ,че си заслужава :oops: някъде има ли торент на книгите на бг ? В библиотеката тука ги няма ,пак сега да ги купя :?

SmilezZz
07-15-2010, 14:54
Чела съм ги,но за мене не са нищо особено,тъй като не си падам по тези книги.. "Разни хора,разни идеали" :neutral:
Така,че според мен си ги прочети - все пак четенето не е вредно :lol:

Princessani
07-15-2010, 14:58
Чела съм ги,но за мене не са нищо особено,тъй като не си падам по тези книги.. "Разни хора,разни идеали" :neutral:
Така,че според мен си ги прочети - все пак четенето не е вредно :lol: хм много са зарибих да ги прочета :oops:

SmilezZz
07-15-2010, 15:05
Чела съм ги,но за мене не са нищо особено,тъй като не си падам по тези книги.. "Разни хора,разни идеали" :neutral:
Така,че според мен си ги прочети - все пак четенето не е вредно :lol: хм много са зарибих да ги прочета :oops:Няма да съжаляваш,ако ги прочетеш - според мен..Макар,че не си падам по тези книги,има нещо интересно,не знам как да го обясня - заинтригуващо..Абе прочети си ги :D

Princessani
07-15-2010, 15:07
Чела съм ги,но за мене не са нищо особено,тъй като не си падам по тези книги.. "Разни хора,разни идеали" :neutral:
Така,че според мен си ги прочети - все пак четенето не е вредно :lol: хм много са зарибих да ги прочета :oops:Няма да съжаляваш,ако ги прочетеш - според мен..Макар,че не си падам по тези книги,има нещо интересно,не знам как да го обясня - заинтригуващо..Абе прочети си ги :D ахам ще изкажа мнение като ги прочета :?

WaterLilly
07-15-2010, 15:18
Четох ги и макар да увличат много и да ти става интересно, авторката има дразнещият "fanfiction" стил на писане, демек се лигави ужасно много и свежда всичко до няква безгранична мазна любов. Има добри идеи, де. И в книгите й бъка от всякакви същества, не само вамприри и върколаци. Няма да ти спойлвам какви са. 8-)

xWandereRx
07-15-2010, 16:06
в Музика и ТВ има тема
иначе мога да кажа, че книгите са скучни, сриала е сто пъти по - добър

chemist9009
07-15-2010, 16:52
По-добре гледайте сериала...Нина Добрев кърти :lol: :lol: :lol: 8-)

Colouring
07-15-2010, 18:04
Аз съм чела първа,втора и трета книга,сега ще продължа с останалите.Всъщност,не са чак толкова интересни колкото филма.Във филма нещата са пресъздадени по-динамично и по-хубаво.Започнах да ги чета само защото се зарибих по филма.Ама.. както казаха-прочети ги.То четенето не вреди.

BlackRose7
07-15-2010, 18:51
Аз ги чета. Вече съм на петата книга. И са ми интересни. :)

TokioHotelFen4e
07-16-2010, 09:45
На мен лично не ми допадат особено но сериала е много хубав :) :)

stephanieee
07-16-2010, 11:37
Аз не съм чела книгите, обаче филма е страхотен, така се зарибих :D Сега до септември месец, ще гледам Истинска Кръв :D :grin:

BloniTka
07-16-2010, 11:46
Чела съм ,че сериала е много по-добър от книгите,макар че по принцип е обратното .. Има доста разминавания между двете.

danito369
07-16-2010, 11:57
Една от любимите ми поредици , имам 3 от петте книги .

Princessani
07-16-2010, 14:56
Една от любимите ми поредици , имам 3 от петте книги . някъде има ли торент на книгите на бг ? В библиотеката тука ги няма ,пак сега да ги купя :? :? :?

magitu1
07-16-2010, 20:29
Ми аз съм чела само първата книга...интересна е, но сериала и много по-добър...в първата книга малко бавно се развиват действията ще видим на там как ще се завържат нещата!!! Но ги прочети-нищо не губиш!!! ;)

Harmonyy
07-17-2010, 11:11
Аз прочетох само първите две и се отказах :( нещо не ме грабнаха..И съм съгласна,сериала наистина е много добър ! :grin:

m0n4yyy
07-17-2010, 13:15
Аз съм чела първа,втора и трета книга,сега ще продължа с останалите.Всъщност,не са чак толкова интересни колкото филма.Във филма нещата са пресъздадени по-динамично и по-хубаво.Започнах да ги чета само защото се зарибих по филма.Ама.. както казаха-прочети ги.То четенето не вреди.

И аз съм на това мнение .. прочела съм първата книга и четох втората (не я допрочетох) и според мен сериалът е много по- добър от книгата ... :)

Но не ти пречи да ги прочетеш .. за губене на време стават . :)

Stellsy
07-17-2010, 14:22
Започнах със сериала и впоследствие разбрах, че има книги, но ми казаха, че се разминават с филма и се отказах да ги чета :)

ecstazy
07-17-2010, 14:35
Разбира се, че ще се разминават с филма, вие какво очаквахте :D Иначе аз т'ва нито го гледам, нито го чета. Изобщо не ми е интересно, гледала съм точно част от една серия и щях да умра от скука :)

Princessani
07-20-2010, 10:38
Разбира се, че ще се разминават с филма, вие какво очаквахте :D Иначе аз т'ва нито го гледам, нито го чета. Изобщо не ми е интересно, гледала съм точно част от една серия и щях да умра от скука :) в коя глава най-после Елена и Стефан стават двойка ,кога ше е магията :oops: :oops: до 6 та глава е малко скучно ще видим нататака :oops:

malkasladka
07-20-2010, 11:49
книгите не съм ги чела, но съм гледала доста серии и главната героиня е българка казва се Нина Добрев *Елена във филма

unknown7
07-20-2010, 12:22
И аз много харесвам Елена (Нина Добре) първото нещо което ме накра да гледам филма е, че е българка и нейната красота. Наистина си личи, че е от тук. Не бих чела книгите при простата причина, че докато ги прочета то ще са излязли серийте.. Но наистина имах такова намерение не мисля, че са толкова скучни една приятелка ги чете. И освен, че има малко разминаване с героите ( имената също ) и събията е интерестно 8)

Princessani
07-20-2010, 12:36
И аз много харесвам Елена (Нина Добре) първото нещо което ме накра да гледам филма е, че е българка и нейната красота. Наистина си личи, че е от тук. Не бих чела книгите при простата причина, че докато ги прочета то ще са излязли серийте.. Но наистина имах такова намерение не мисля, че са толкова скучни една приятелка ги чете. И освен, че има малко разминаване с героите ( имената също ) и събията е интерестно 8) малко разминаване ,аз бих казала много разминаване.Актрисата в книгата е руса ,Стефан с къдрава коса,колата му е черна ,вместо червена,има и някакво друго момиче дето във филма я няма.Сабитията са по-доста различен начин и изощо филма не е точно по книгата .Има доста преработка в филма :? :? :? :?
Книгите са много различни от самия филм .Катерина уж умира още в първата книга като си сваля пръстена и се излага на слънце и става на пепел.А в филма се очаква нейното завръщане. :lol: :lol: .В филма е взета само идеята за любовния триъгълник и това че са двама братя вампири и смъртното момиче. :lol: