PDA

View Full Version : Искам едно съветче :)



ProtectoR4e
07-15-2010, 16:42
Въпросът ми е малко странен но искам да ми се обясни все пак за това питам :) Ето го и въпросчето ми: Значи интересува ме дали като правиш секс и ако свършиш във дупето на партниорката дали тя ще забременее ?

0u7l1n3
07-15-2010, 16:46
Виж важните теми, там го пише!

SolidSnake
07-15-2010, 16:48
:D На странен въпрос - странен отговор:
Хипотетично - на тебе ако ти свършат в дупето ще забременееш ли? :D :D :D Помислете малко бе хора :grin:

ProtectoR4e
07-15-2010, 16:52
еми брато аз споменах още в началото на въпроса си че е малко странен, за това и питам мерси все пак за отговора :)

chemist9009
07-15-2010, 16:54
На тъп въпрос може да се отговори единствено и само тъпо :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

DaemonBoy
07-15-2010, 17:06
Не само, че ще забременее, ами се увеличава и риска за близнаци, тризнаци и т.н...

Няма пич, бъди спокоен ;)

elc
07-15-2010, 17:49
няма яйцеклетки в задника...

Таази част тотално много ме изкефи ! особеноо крайната дума ! конкретно ! :razz: :razz: Бъди спокоен няма да и стане нищо ! :razz:

Tedchy
07-15-2010, 18:13
Не само, че ще забременее, ами се увеличава и риска за близнаци, тризнаци и т.н...

Няма пич, бъди спокоен ;)

vaseto0o
07-15-2010, 20:06
Олеле нз как момичетата ви връзват на кретени като вас :razz:

ginny
07-15-2010, 20:28
Въпросът не е странен,тъп е.Не може да забременее,няма яйцеклетки в задника...

+1
+Правите ли разлика между системите в човешкото тяло доколкото знаем ''задника'' още е част от Храносмилателната, а не от Половата система

NoMoney
07-15-2010, 21:51
Ще забременее бе човек, ще се родят десетки кафяви малки човечета !

Взимай мерки !

monincetyyy
07-15-2010, 21:55
miminko написа:
няма яйцеклетки в задника...


дам... а ти запознат ли си изобщо как става зачеването за да питаш такива простотии??

FeelMyPain
07-15-2010, 22:04
Олеле нз как момичетата ви връзват на кретени като вас :razz:
Досега не съм срещнал момиче, което се интересува от интелектуалното ми ниво.Тъжно, а?

umri
07-15-2010, 23:03
Въпросът ми е малко странен но искам да ми се обясни все пак за това питам :) Ето го и въпросчето ми: Значи интересува ме дали като правиш секс и ако свършиш във дупето на партниорката дали тя ще забременее ?
Разбира се... ти къде си мислиш, че си правен?

FunkyBoy
07-15-2010, 23:11
не се излагай с такива въпроси... самият факт, че питаш, значи че не си готов за секс... :?

elc
07-15-2010, 23:13
не се излагай с такива въпроси... самият факт, че питаш, значи че не си готов за секс... :?

+1 :lol:
Сметнии ! От Гъза да забременея !Човек аз де ш го износвам тва бебе е ! :lol: В дебелото черво при лай**та ли :lol: :lol: :razz: :razz:

FeelMyPain
07-15-2010, 23:16
не се излагай с такива въпроси... самият факт, че питаш, значи че не си готов за секс... :?

+1 :lol:
Сметнии ! От Гъза да забременея !Човек аз де ш го износвам тва бебе е ! :lol: В дебелото черво при лай**та ли :lol: :lol: :razz: :razz:
Ох, това беше толкова секси..

elc
07-15-2010, 23:17
не се излагай с такива въпроси... самият факт, че питаш, значи че не си готов за секс... :?

+1 :lol:
Сметнии ! От Гъза да забременея !Човек аз де ш го износвам тва бебе е ! :lol: В дебелото черво при лай**та ли :lol: :lol: :razz: :razz:
Ох, това беше толкова секси..

Налии ?! и аз забелязах колко брутално описах ?! :lol: :lol: :lol:
Съжелявам за което ! :lol: :lol: :razz:

fUcKsMiLe
07-16-2010, 03:59
[quote=FunkyBoy]не се излагай с такива въпроси... самият факт, че питаш, значи че не си готов за секс... :?

+1 :lol:
Сметнии ! От Гъза да забременея !Човек аз де ш го износвам тва бебе е ! :lol: В дебелото черво при лай**та ли :lol: :lol: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не, не, неее .. :lol: Абе хора не сте наред, как може да питате дали може да забременее жената ако свършиш в задника .. :razz: Просто ме убавате със всяка, нова тема .. :D /стига толкоз спам от мен :D /

Он Топик: Не може :lol:

sexxxgirl
07-16-2010, 23:29
хахаха бате извинявай ма ти на колко си ,че питаш такива въпроси ?? :razz: :razz: :razz: ми нищо няма да и стане .. като сте го правили анално ;дд ахахха страшното е като е вагинално ;)) ;дд господии .. :grin: :razz:

anonymous708973
07-16-2010, 23:39
Олеле нз как момичетата ви връзват на кретени като вас :razz:
Досега не съм срещнал момиче, което се интересува от интелектуалното ми ниво.Тъжно, а?
На колко си и какъв опит имаш? (Ооокей, леко звуча като опитна простит... пардон, жрица на любовта) Но ако наистина е така, не знам с какви момичета общуваш :?

betibarclay
07-17-2010, 06:44
ахаха бебета в задника :razz:

rubberducky
07-17-2010, 15:07
Всъщност, голяма част от вас греши. :wink: Ето какво пише в темата "Отговори на най-често задаваните въпроси":
"МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището.... ". Глупаво е да се присмивате на въпрос, чийто отговор самите вие не знаете. Много жалко.. :?

D3viLish
07-17-2010, 22:59
Всъщност, голяма част от вас греши. :wink: Ето какво пише в темата "Отговори на най-често задаваните въпроси":
"МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището.... ". Глупаво е да се присмивате на въпрос, чийто отговор самите вие не знаете. Много жалко.. :?

Да, само дето той пита КОНКРЕТНО дали може да се забременее ако прави анален секс..Не дали ако се стече може да се забременее..Kритикуваш, пък толкова си разбрал и ти ама ади.... :? :?

Sofff
07-17-2010, 23:04
През ануса не се забременява .

FeelMyPain
07-18-2010, 00:03
Олеле нз как момичетата ви връзват на кретени като вас :razz:
Досега не съм срещнал момиче, което се интересува от интелектуалното ми ниво.Тъжно, а?
На колко си и какъв опит имаш? (Ооокей, леко звуча като опитна простит... пардон, жрица на любовта) Но ако наистина е така, не знам с какви момичета общуваш :?
Може би не се изразих правилно, но просто булшинството от момиченцата се впечатляват от колата ми, а не от общата ми култура или IQ..
Ся някой ще се намери да каже, че не всички момичета гледат материалното бла бла, но аз мога да кажа, че интереса към мен се повиши десетократно, когато си зех колата...Факт е, че все още не съм намерил истинската любов, която ще види над тея неща.
Малко се отплеснах.

rubberducky
07-18-2010, 16:47
Всъщност, голяма част от вас греши. :wink: Ето какво пише в темата "Отговори на най-често задаваните въпроси":
"МОЖЕ да се забременее от анален секс,АКО е свършил във вас и спермата се е стекла към влагалището.... ". Глупаво е да се присмивате на въпрос, чийто отговор самите вие не знаете. Много жалко.. :?

Да, само дето той пита КОНКРЕТНО дали може да се забременее ако прави анален секс..Не дали ако се стече може да се забременее..Kритикуваш, пък толкова си разбрал и ти ама ади.... :? :?

Мне, той иска да знае дали има възможност да момиче забременее от анален ;) Отговорът - възможно е.

HapkoMaH
07-22-2010, 13:01
пич няма такаф варият ако ти неси някаф уником :shock:

Emilen
07-22-2010, 13:34
Ако добре съм разбрал, питащият се е стреснал от нещо. Практически погледнато, може да се забременее от всяко недоглеждане при секс, включително и при анален и свършване в ануса. Затова, съветът ми е да следите какво се случва с всяка капка семенна течност, вместо после да треперите. Праноичните изблици са нормално явление, след като си задоволите нагона. Тогава не хормоналната атака е преминала и идва ред на мозъка да ви стресира. Затова си мислете за края от самото начало. Иначе може да се случи страхът да е оправдан. После нито писмех, нито увереност, че е "невъзможно", ще помогнат.

deskka3
07-22-2010, 15:33
Ако по някакъв начин се стече до влагалището ще забременее :D

Neopitom3na
07-22-2010, 18:23
Въпросът не е странен,тъп е.Не може да забременее,няма яйцеклетки в задника... :lol:

BiGBaDWolF
07-22-2010, 21:07
ООООООО КОЛКО СИ ПРОС !

п.п-Уш не може ... 8-)