PDA

View Full Version : (п)объркана



agapiseme
07-15-2010, 16:55
Здравейте..пиша тази тема с нуждата да споделя...не вярвам някой да може да ми даде съвет,най-малкото защото май нямам конкретен въпрос,или защото пиша каквото ми идва в главата,може би ще успея да формулирам нещо.

Обичам приятелят си . Искрено и истински.Приемете го на доверие. Щастлива съм с него и бих направила всичко,за да бъде и той.
Сега на проблема - не съм сигурна какво е точно отношението му към мен.Има дни,в които ме гледа с един блясък в очите ,в които е готов да направи всичко за мен.Знам,че ме обича,виждам го в очите му.

Но в други дни - като днес - не е съвсем така.Да,първо,че не сме се виждали от седмица и единствената ни комуникация е кратка и по телефона(просто няма начин за друго в момента) и е нормално да не ..какво?да не ме чувства близка?не,не е нормално.Аз самата копнея за него.Не мога да спра да мисля за него.Това не намалява чувствата ми.Но го преглъщам.Казвам си - всичко е наред.

Непрекъснато твърди,че не е достатъчно добър за мен.Непрекъснато го убеждавам,че не е така.В началото нямах проблеми,мислех,че просто обича да чува колко перфектен е за мен..но сега усещам,че има и друго..побърквам се,мисля си,че иска да го оставя,защото той не може.(Има и защо..не е важно,наистина,но няма общо с отношенията ни пряко).

Иии.."обичам те " елемента...Никога не го е казвал..но го чета в очите му..или?или искам да го прочета...Може ли да обичаш някого и да не можеш да го кажеш..или не ме обича и заради това не го казва?
Или аз внезапно станах на 12?

И как изобщо да се успокоя?

ThroughStruggle
07-15-2010, 17:09
Според мен единственият изход е откровен и директен разговор с него. Обясни му детайлно, че самият факт, че си заедно с него, е показателен, че е достатъчно добър за теб. Излезте, седнете на спокойно място и му задай въпросите, които те интересуват. Постарай се да го планираш, така че да не звучи враждебно и сякаш искаш да го отрежеш. Например, не започвай с фразата "трябва да поговорим", звучи съдбовно и ангажиращо. Подходи спокойно, нека разговорът е приятелски, не го провеждай като кръстосан разпит.
Що се отнася до "обичам те", смятам, че мъжете са по-малко емоционални от жените и може би му трябва повече време, за да признае чувствата си първо пред себе си, после и пред самата теб. Не го притискай, думите "обичам те" не са такива, които е нужно да бъдат изречени. Любовта се чете в малките жестове, мимики и фрази на човека отсреща.

Успех. : )

valdesbg
07-15-2010, 17:09
Или аз внезапно станах на 12?

*кима утвърдително*

Даже филмите са ти по големи от петокласничка :)

Иначе май..имаш много свободно време и никакви занимания, с които да ги запълниш?

mincheto
07-15-2010, 19:53
Вижте се,поговорете си сериозно. кажи му ти какво мислиш,че не чувстваш достатъчно обичта му.А относно това,че не ти казва ''обичам те'' ,може просто да си е такъв и да не си покозва достатъчно чувствата,и да го е срам да го каже..или..знам ли и аз.
Но един сериозен разговор очи в очи ще ви дойде добре.

VinDiesel
07-15-2010, 20:00
Когат заобичам някоя й го казвам 1 път.После някакси го казвам изпросено от тях.Доста пъти сме говорили,обяснявал съм,защо как и как ще е и ме разбират.Щом не е всеки ден еднакъв,значи проблема е другаде,какво искате винаги да сме озъбени и да ви гледаме влюбено?

mincheto
07-15-2010, 20:07
Когат заобичам някоя й го казвам 1 път.После някакси го казвам изпросено от тях.Доста пъти сме говорили,обяснявал съм,защо как и как ще е и ме разбират.Щом не е всеки ден еднакъв,значи проблема е другаде,какво искате винаги да сме озъбени и да ви гледаме влюбено?


:D :D :lol: Има доста вярно в поста ти, като се замисля,бившият ми казваше ''обичам те'' ,само по време на секс...(много рядко) и след него... :lol: 8-)

GossipGirl89
07-15-2010, 20:13
Говори с него. Ама хубав, искрен и директен разговор. Кажи му всичко, което си написала на нас. Обесни му, че го чувстваш по-студен и се питаш на какво се дължи това. Даже го потитай дали иска да скъсате и го помоли да бъде максимално искрен. По друг начин няма как да ти помогнем. Само той може да си каже какво го мъчи. А колкото до "Обичам те" - има хора, които не го казват често, но го доказват с десйтвия. Има и такива, които нито го казват, нито го доказват. Ти най-добре си знаеш той към кои спада

Milen0v
07-16-2010, 04:54
поговори с него
може да си загубила интереса му