PDA

View Full Version : аве само на мен ли немие ясно как става ?



Princessani
07-15-2010, 19:54
Как хората забогатяват и от къде ги земат тея пари пф... Днеска бях на интервio за работа пф бати надменния човек .Като имаш пари да не си нещо много важен пф.Супер много се комплексирах и са сдухах някво. :? :? :x :x :x :x :x :x Защо не съм се родила в богато семейство :x :x :x :x :x :shock: :shock:

Serseri91
07-15-2010, 19:56
Забогатял е с този характер, който не се харесва на никого.

Whoopdedoo
07-15-2010, 19:59
Тва "пф" тик ли ти е?

Princessani
07-15-2010, 20:01
Тва "пф" тик ли ти е? ми не просто се дразня на такива хора с такъв характер :x :x :x

Whoopdedoo
07-15-2010, 20:13
Свиквай... света е пълен с таквиз

woshata
07-15-2010, 20:16
Ми не знам, ако говориш така, както пишеш, и аз бих се държала надменно. С уважение човек трябва да се държи само с равните му, поне според мен. Ако не съм права - е, тогава е поредния човек с повече пари, който просто може да прави и да се държи както си иска. Решение - няма.

Princessani
07-15-2010, 20:18
Ми не знам, ако говориш така, както пишеш, и аз бих се държала надменно. С уважение човек трябва да се държи само с равните му, поне според мен. Ако не съм права - е, тогава е поредния човек с повече пари, който просто може да прави и да се държи както си иска. Решение - няма. ми мисля ,че си говорих нормално и се държах нормално .... но как да е :x

tuzaro
07-15-2010, 20:22
само първия милион се печели трудно, после става лесно.

shadow4e
07-15-2010, 20:28
Как го написа все едно и този милион се печели много лесно и най-вече бързо. :)

tuzaro
07-15-2010, 20:34
Как го написа все едно и този милион се печели много лесно и най-вече бързо. :)така разправят хоарта, аз все още се надявам в тримона ролетката да ми върне поне загубеното 8-)

00kk11
07-15-2010, 20:36
Защо не съм се родила в богато семейство :x :x :x :x :x :shock: :shock: според мен по-голяма част от "кефа" да си вземеш нещо е да знаеш, че си го взел сам :)

shadow4e
07-15-2010, 20:43
То пак се "взима", но по-лесно и тогава можеш да се отдадеш по-лесно на "взимане" на други неща. :wink:

Nakadah
07-15-2010, 20:50
С: Пъфкане, охкане, оплакване, плакане, псуване, мързел и тн. НЕ СЕ СТАВА БОГАТ!!!

И е хубаво че не разбираш как се забогатява, защото ако всеки го разбираше дали найстина щеше да има 'богати' хора?

Serseri91
07-15-2010, 21:07
Като онази простотия във филма "The secret", че всеки можел да бъде богат :D

m1nik
07-15-2010, 21:39
shadow4e
Прекаляваш и не очаквай, че ще продължи още дълго време.

Princessani
07-15-2010, 23:35
shadow4e
Прекаляваш и не очаквай, че ще продължи още дълго време. добре :oops:

DaemonBoy
07-15-2010, 23:39
Ами Princessani да ти кажа по-добре, че не си... Защото така като/ако забогатееш ще цениш парите. :)

Princessani
07-16-2010, 00:27
Ами Princessani да ти кажа по-добре, че не си... Защото така като/ако забогатееш ще цениш парите. :) ми да може би,но незнам супер ми е гадно да искаш нещо толкова много ,а да неможеш да си го позволиш.Супер много се комплексирам примерно като искам да изглеждам добре ,а не мога да си позволя нещо ново.Пак и вече незнам от кога си търся работа и не си намирам ,таман завършили средно какъв опит да имат :? :? Или все ще ми се обадят :?

DaemonBoy
07-16-2010, 00:35
По време на криза всеки работодател гледа да наема опитни работници...

basscho
07-16-2010, 16:07
Знаете ли какво е казал Рокфелер?

- За всеки друг милион ще ви кажа откъде го имам, но не ме питайте за 1вия...

gia_sena_mono
07-16-2010, 16:10
Авторката, я разкажи повече за случката. Стана ми интересно. :)

Rounder
07-16-2010, 16:27
Е ко,завиждаш ли ?
просто някой едно време си е късал задника от бачкане,докато наборите му още са ходели за играят футбол с приятели.
Има и такива който за забогатяли по "известният" начин....

Princessani
07-16-2010, 16:36
Авторката, я разкажи повече за случката. Стана ми интересно. :) ми накратко .. влизам аз огледаме отгоре до долу :x :lol: после ма пита кво съм завършила ,работила ли съм до тук добре ... Мисля,ли че мога да се справя сама и до тук после имал много спрешна работа записа ми номера и уж ще ми се обади това беше цялото интервю :x а и въпроса какво съм правила до ся какво иска да съм праила като туко що съм завършила , :? ясно нямам опит и ''ще ми се обади'' пак и начина по -които ме гледаше :? :? :?

gia_sena_mono
07-16-2010, 16:44
Или е била много заета, или наистина е надменна, а може би щом те е видяла те е преценила само с поглед. :D
Аз винаги съм се чудила как искат хем млади хора, хем с n години опит.
Не се тормози! Ще намериш нещо по-добро. :)
А едно мое интервю протече само във въпроси от моя страна към работодателя. Последния ме попита само дали съм омъжена и дали имам деца.

Princessani
07-16-2010, 17:12
Или е била много заета, или наистина е надменна, а може би щом те е видяла те е преценила само с поглед. :D
Аз винаги съм се чудила как искат хем млади хора, хем с n години опит.
Не се тормози! Ще намериш нещо по-добро. :)
А едно мое интервю протече само във въпроси от моя страна към работодателя. Последния ме попита само дали съм омъжена и дали имам деца. Не заета ,а зает :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nafarforii
07-16-2010, 19:08
Е ко,завиждаш ли ?
просто някой едно време си е късал задника от бачкане,докато наборите му още са ходели за играят футбол с приятели.
Да бе, добре...
С бачкане са забогатяли 100%.

Nakadah
07-16-2010, 19:31
Или е била много заета, или наистина е надменна, а може би щом те е видяла те е преценила само с поглед. :D
Аз винаги съм се чудила как искат хем млади хора, хем с n години опит.
Не се тормози! Ще намериш нещо по-добро. :)
А едно мое интервю протече само във въпроси от моя страна към работодателя. Последния ме попита само дали съм омъжена и дали имам деца.

НИКОЙ НЕ ИСКА ХОРА С ОПИТ!

Всеки иска ПРОСТИ хора които са НАИВИНИ и няма да хленчът докаго им СЪДИРАТ гъза... Никой не иска да назначи подчинен по-умен от самия него, или по-навътре в нещата от самия него...

Не можете ли да го разберете, света Е ЛИЦЕМЕРЕН! Казва 1, ПРАВИ друго!

gia_sena_mono
07-16-2010, 19:46
Авторката, я разкажи повече за случката. Стана ми интересно. :) ми накратко .. влизам аз огледаме отгоре до долу :x :lol: после ма пита кво съм завършила ,работила ли съм до тук добре ... Мисля,ли че мога да се справя сама и до тук после имал много спрешна работа записа ми номера и уж ще ми се обади това беше цялото интервю :x а и въпроса какво съм правила до ся какво иска да съм праила като туко що съм завършила , :? ясно нямам опит и ''ще ми се обади'' пак и начина по -които ме гледаше :? :? :?
Грешката е моя.
Nakadah, знам че търсях балами, но има доста работни места, където искат стаж, с идеята да знаеш какво да правиш,а не тепърва да те учат.

Nakadah
07-16-2010, 19:51
Авторката, я разкажи повече за случката. Стана ми интересно. :) ми накратко .. влизам аз огледаме отгоре до долу :x :lol: после ма пита кво съм завършила ,работила ли съм до тук добре ... Мисля,ли че мога да се справя сама и до тук после имал много спрешна работа записа ми номера и уж ще ми се обади това беше цялото интервю :x а и въпроса какво съм правила до ся какво иска да съм праила като туко що съм завършила , :? ясно нямам опит и ''ще ми се обади'' пак и начина по -които ме гледаше :? :? :?
Грешката е моя.
Nakadah, знам че търсях балами, но има доста работни места, където искат стаж, с идеята да знаеш какво да правиш,а не тепърва да те учат.

Всяка 1 работа има обучение....

Дори хората които търсят подчинени с опит/стаж, не искат УМНИ хора.. Те искат БОТЕРИ!!! не друго ами БОТЕРИ!!! Това е точната дума...

А до авторката, гледам в тоя раздел 2 пъти хленчиш за по-заможните, ма ти кво си направила че да си такава? И аз да бях, и аз щях да си измисля оправдание... ТОВА Е ЖИВОТА!

gia_sena_mono
07-16-2010, 20:06
Авторката, я разкажи повече за случката. Стана ми интересно. :) ми накратко .. влизам аз огледаме отгоре до долу :x :lol: после ма пита кво съм завършила ,работила ли съм до тук добре ... Мисля,ли че мога да се справя сама и до тук после имал много спрешна работа записа ми номера и уж ще ми се обади това беше цялото интервю :x а и въпроса какво съм правила до ся какво иска да съм праила като туко що съм завършила , :? ясно нямам опит и ''ще ми се обади'' пак и начина по -които ме гледаше :? :? :?
Грешката е моя.
Nakadah, знам че търсях балами, но има доста работни места, където искат стаж, с идеята да знаеш какво да правиш,а не тепърва да те учат.

Всяка 1 работа има обучение....

Дори хората които търсят подчинени с опит/стаж, не искат УМНИ хора.. Те искат БОТЕРИ!!! не друго ами БОТЕРИ!!! Това е точната дума...

А до авторката, гледам в тоя раздел 2 пъти хленчиш за по-заможните, ма ти кво си направила че да си такава? И аз да бях, и аз щях да си измисля оправдание... ТОВА Е ЖИВОТА!
Обучение ... да, но ако работодателят "рискува" да вземе човек, който си няма и грам понятие от съответната работа. Но все пак човек не се ражда научен и с опит.
В крайна сметка не можем да слагаме всички под един знаменател - например срещала съм обяви, в които търсят сервитьорки с 1-2 години опит, не всички гледат да прецакат ... чак толкова ... Иам толкова много фактори.

Nakadah
07-16-2010, 20:08
Споко, аз и не очаквам някой да може да прогледне с моите очи...

gia_sena_mono
07-16-2010, 20:16
Всеки си има гледна точка и свои наблюдения. Всеки е прав за себе си. :)

OtherSide
07-16-2010, 23:02
Авторке, ако наистина имаш нужда от пари и работа, се стягаш, стискаш зъби, пак отиваш на интервю някъде другаде и така докато не те вземат..

Особено ако си непълнолетна ще ти трябват стабилни връзки и голяма доза нахалство за да си намериш работа, каквато и да е...

Не се сдухвай и отказвай толкова лесно, така до никъде няма да стигнеш..

filmimilmi
07-16-2010, 23:31
Защо не съм се родила в богато семейство :x :x :x :x :x :shock: :shock:
За да се научиш на някои банални неща за живота, но все пак полезни. Светът не е еднакво гостоприемен за всички. Трябва да се справяш сама и да разчиташ на собствените си качества. Мързелът или постоянното оплакване не помагат. Всеки може да си намери причини за това колко е несправедливо всичко и да се оправдава с ниските възможности на семейството си... Просто стискай зъби и се бори! Ако очакваш, че някъде е лесно в този живот...

TheNewReligion
07-16-2010, 23:52
Цаката е да се научиш да имаш самочувствие и една стотинка да нямаш в джоба. А това откъде се печелят парите е ясно на всекиго.


П.П.: В тази връзка ще споделя нещо, на което станах свидетелка вчера. Попаднах в компания с някакви момчета- и тримата на 19. Не са си взели дори средното образование и не работят. Ама единия работеше нещо за 20 лева на ден. А другите двама седнали да се оплакват, че нямат пари. "Ей сега ако ми паднат 50 000 отнякъде, щях да ги направя на 100 000 и тнт." Направи ми впечатление това, че те нито си търсят работа, нито се хващат да работят за 300, защото някой уж ги бил уредил, ама те от гордост "ВТФ! Как ще работя аз за 300 лева на месец, бе? Ти луд ли си!?" Нещо стана дума за това дали ще ходят на море и единия започна да прави сметки: "Мене ми трябват 1 000 лева за десет дена, бе! Аз нямам ник'ви! Яденето ми е 400 лева, дискотеките 500, а 100 лева са ми за цигари." Адски ме изнервиха, ебаси мързеливите същества! Хем могат да ги уредят да работят все пак, хем се правят на много важни, а даже образование нямат! И правят някакви сметки без кръчмар и се правят на гъзари, уж свикнали на лукс, т'ва-онова, само плямпат, а нищо не правят. Плюс т'ва живеят ден за ден, нито спестяват, нито нищо. Адски тъпо ми стана, че срещам такива хора, 'дето освен това презират хората с пари и слагат всички под един знаменател- който има пари е мафиот и бла-бла. И като им кажеш "пари", те си представят милиони, а една стотинка нямат в джоба. Та исках да споделя просто. Каквото и да става, разботливият човек винаги ще намери начин да изкара пари и да спести при възможност.

Princessani
07-17-2010, 12:38
Авторке, ако наистина имаш нужда от пари и работа, се стягаш, стискаш зъби, пак отиваш на интервю някъде другаде и така докато не те вземат..

Особено ако си непълнолетна ще ти трябват стабилни връзки и голяма доза нахалство за да си намериш работа, каквато и да е...

Не се сдухвай и отказвай толкова лесно, така до никъде няма да стигнеш.. ми да имам нужда от пари и работа и няма как търся си и не се отказвам толкова лесно на 19 съм и се надявам да излезе нещо скоро .Знаем как е за едно излизане на някъде пак ти трябват пари :? :? :?

yoyoo
07-17-2010, 13:51
пари можеш да изкараш с много труд .. тва е единия начин.. а другия вече .. ако смееш да станеш "мафиот" ама то там е още по трудно.. и не се ядосвай на "богатите" хора .. защото повечето пъти заради тези пари те губят други много по ценни неща..

Rounder
07-17-2010, 16:20
защо някой от "разбиращите" пишат глупости,който не могат да аргументират. :?

Nakadah
07-17-2010, 19:30
пари можеш да изкараш с много труд .. тва е единия начин.. а другия вече .. ако смееш да станеш "мафиот" ама то там е още по трудно.. и не се ядосвай на "богатите" хора .. защото повечето пъти заради тези пари те губят други много по ценни неща..

Ей го бе, как не се навъди някъв такъв по-рано бе....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hAshoo
07-18-2010, 20:37
shadow4e
кирилица

techCandy
07-18-2010, 22:11
пари можеш да изкараш с много труд .. тва е единия начин.. а другия вече .. ако смееш да станеш "мафиот" ама то там е още по трудно.. и не се ядосвай на "богатите" хора .. защото повечето пъти заради тези пари те губят други много по ценни неща..

Ей го бе, как не се навъди някъв такъв по-рано бе....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Многоооо смешно!
Авторката е неграмотна, но иска да прави кариера, а според повечето мнения: най- добре е да си мафиот. Жалка картинка...

SuNsEt
07-18-2010, 23:25
Аз се чудя на бабите и дядовците дето карат някви ебати скъпите и нови коли...

Nakadah
07-19-2010, 04:37
Аз се чудя на бабите и дядовците дето карат някви ебати скъпите и нови коли...

Точно те са хората които могат да си го позволят!

canyoufeeltheemotion
07-19-2010, 08:12
Пари се правят с акъл.То ако си прост и 24часа на ден да бачкаш няма да изкараш кой знае кво :)

SorrowEyes
07-19-2010, 13:41
Като онази простотия във филма "The secret", че всеки можел да бъде богат :D

+1 :-D