PDA

View Full Version : Дано да ми дадете правилен съвет



chernookata
07-15-2010, 20:34
Преди няколко дена се скарах с една "приятелка" .. С нея правихме доста пакости и да си призная аз бях инициатора на някой от тях.. Днес тя отишла при баща ми и му разказала за една от тях.. Сега той не ми дава да стоя навън не по - късно от 21:00 часа, а на компютъра 23:00.. Искам да и отмъстя по някакъв начин, защото аз съм такъв човек,че ако не си отмъстя ще започна да се карам с всички.. Знам,че отмъщението не връща загубеното, но ми помага да преодолея.. Моля ви кажете ми как да й отмъстя.. :) Как бихте постъпили вие на мое място.. ? аз съм на 14 години, а тя на 13..

ameli
07-15-2010, 20:45
Щом те е наказал за тая 'пакост', явно си има причина. Момичето не ти е виновно, ти сама си каза, че си инициатора. Няма причина да и отмъщаваш на нея. Аз щях да отида и да я питам защо е казала на баща ти и като толкова ти се отмъщава - иди при техните и кажи тя какво е правила..

LipSy
07-15-2010, 20:46
Ти си на 14, а тя е на 13 и те манипулира! Ами тя те е издала на баща ти. Ти я издай на майка й или пак на баща й, все тая. Или я направи за смях пред приятелите ти. Лесно е много идеи...!ъ :-D :grin: :)

chernookata
07-15-2010, 21:01
проблема е,че сме правили твърде много пакости и ще стане по - лошо ако намеся техните.. защото и тя ще каже някои неща на нашите.. искам да и направя нещо конкретно на нея.. без да намесвам родителите.. :)

yourstarxD
07-16-2010, 08:02
емии са и направи някоя пакост и ти на нея нали си правила много имаш идеи :-D пък ако толкова искаш да и отмъстиш я скарай с някой нейн добър фр...успех :)

Sunshineeee
07-16-2010, 10:25
Отмъщението няма да ти помогне по никакъв начин..

mincheto
07-16-2010, 11:44
Ти пък кажи на нейният бащица :D

xSANYAx
07-16-2010, 15:00
Хахах колко сте оригинални! И каква файда ако каже и на нейния?! Ще й олекне на душата и нищо повече.Има един лаф: 'Безразличието е най-голямото отмъщение.' По-голяма си от нея,постъпи като зрял човек,а не като някое лапе,да се портите.. Като те е издала и е направила грешка,според твойта гледна точка,не прави тази 'грешка' и ти! :)

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 17:28
Ти си на 14, а тя е на 13 и те манипулира! Ами тя те е издала на баща ти. Ти я издай на майка й или пак на баща й, все тая. Или я направи за смях пред приятелите ти. Лесно е много идеи...!ъ :-D :grin: :)