PDA

View Full Version : Срамува ли се или..



vani0om
07-15-2010, 20:28
Онзи ден едно момиче ми взе скайпа от една приятелка, ние се знаехме бегло и денс бяхме на кафе тримата и тази се държа странно.Предполагаше се че ме харесва, а тя дори не ме и погледна постоянно като ни се засечат погледите забива глава надолу и не говори а седи и мълчи притеснително...Дали защото не съм и харесал или просто е срамежлива?И как е най-добре да постъпя да я потърся аз или да изчакам тя мен..Защото е странно да ми вземе скайпа, да идем на кафе и там почти да не ми говори..От Варна съм на 18(91),а момичето на 15(94)

tuzaro
07-15-2010, 20:33
хубав ли си, тя хубава ли е?

Elenichkaa
07-15-2010, 20:34
може би е доста срамежлива,за това е най-удачно ако искаш да се случи нещо да вземеш нещата в свой ръце.дори и да те харесва,тя няма да те потърси,за това ти го направи.покани я да излезете пак и така....всичко ще се нареди от самосебе си!ААйде успех!

iveetyy
07-15-2010, 20:36
Ако искаш да се видите пак я потърси ти..
от чакане смисъл няма.

Kopu
07-15-2010, 20:41
Ако искаш да се видите пак я потърси ти..
от чакане смисъл няма.

Yap, така е!
Ако я харесваш достатъчно, действай !

mincheto
07-15-2010, 20:43
Срамежлива е,ако не се досещаш...
Потърси я ти,няма да прокопсаш,ако само седиш и чакаш...
и ясно колко си я харесал ,щом викаш тая само седи и мълчи...
Подтчертавам на ТАЯ..
ТАЯ име няма ли си?

vani0om
07-15-2010, 20:43
Хаха не мога да кажа сам дали съм хубав...Ами незнам, ако всеки път ще се прави така на интересна..

mincheto
07-15-2010, 20:48
^^
що да не можеш?Някои имат такова самочувствие,че според тях само те са красивите...говоря по -спецялно за мъжката аодитория,защото ми е странно ,че има и сврух суетни мъже.
Като ти се прави на интресна,или ти така мислиш,я остави...
Но може да не се прави на интересна,а да е супер срамежлива....според мен трябва на 4 очи да се видите,а не на 6.Тогава ще се отпусне...

Има един начин....предразположи я...
ако ли не,това значи,че не я харесваш достатъчно и ,и казвай чао и това е.
Като незнаеш как да се държиш на положение,и като кавалер....

vani0om
07-15-2010, 20:50
И Мистър свят да съм пак няма да кажа че съм красив..Няма съвършенни

tuzaro
07-15-2010, 20:54
И Мистър свят да съм пак няма да кажа че съм красив..Няма съвършенниима има :lol: :lol:

mincheto
07-15-2010, 20:56
Поне си го признаваш,че не си съвършен...

teenems
07-15-2010, 21:05
Варианти:

1.не те е харесала
2.надявала се е ТИ да кажеш нещо пръв
3.чудела се е кво да каже ,ноо хмм ..
4.мега срамежлива
5.на скайп пичка ,на живо-затъпялааа :smt101

VinDiesel
07-15-2010, 21:13
^^
що да не можеш?Някои имат такова самочувствие,че според тях само те са красивите...говоря по -спецялно за мъжката аодитория,защото ми е странно ,че има и сврух суетни мъже.
Като ти се прави на интресна,или ти така мислиш,я остави...
Но може да не се прави на интересна,а да е супер срамежлива....според мен трябва на 4 очи да се видите,а не на 6.Тогава ще се отпусне...

Има един начин....предразположи я...
ако ли не,това значи,че не я харесваш достатъчно и ,и казвай чао и това е.
Като незнаеш как да се държиш на положение,и като кавалер....Айде пък ся,мъжете,ние сме виновни и за глобалното затопляне и за всички останали катаклизми.Вие жените пък сте по-скромни и от кучетата..

mincheto
07-15-2010, 21:24
^^ Vindiesel,колега, като повечето от вас незнаят как да се държат с жена.

tuzaro
07-15-2010, 21:27
^^ Vindiesel,колега, като повечето от вас незнаят как да се държат с жена.вие пък много знаете, придавате си важност и се надувате като плондери някой като ви погледне... тоя вестник сме го чели майна

VinDiesel
07-15-2010, 21:29
^^ Vindiesel,колега, като повечето от вас незнаят как да се държат с жена.Не съм съгласен :shock: .Някой от нас,не повечето,а и повечето тук се правят на "Bad boy"а вснъщност са големи шнурове.Половината които са знаели как да се държат,вече не го правят,защото малките пикли са им се качвали на главата. :)

mincheto
07-15-2010, 21:33
^^ :lol: Vindiesel, Така е, но има и свястни момичета....
А,относно автора..доста надут ми се струваш.... и все пак,нали знаеш,ако не тая,другата ще е :D ,споко,за всеки влак си има пътници ,ако си чувал тази поговорка.

vani0om
07-15-2010, 21:36
^^ :lol: Vindiesel, Така е, но има и свястни момичета....
А,относно автора..доста надут ми се струваш.... и все пак,нали знаеш,ако не тая,другата ще е :D ,споко,за всеки влак си има пътници ,ако си чувал тази поговорка.Аз.. надут?!Моля..

SorrowEyes
07-15-2010, 21:47
Харесва те и се срамува ...100% Определен, ако я харесваш вземи нещата в свои ръце, ако нещата потръгнат и я опознаеп съм сигурна, че не такава, за какавто я ммислиш, т.е надута или "правеща се на интересна " :)

mincheto
07-15-2010, 21:49
^^ :lol: Vindiesel, Така е, но има и свястни момичета....
А,относно автора..доста надут ми се струваш.... и все пак,нали знаеш,ако не тая,другата ще е :D ,споко,за всеки влак си има пътници ,ако си чувал тази поговорка.Аз.. надут?!Моля..
^^ Да имам предвид ,където каза че тая само седи и мълчи..и тая име няма ли си?А момичето ,може просто да е срамежлино...и да не е някоя надута кучка..вдеваш ли братле :lol: ?

mincheto
07-15-2010, 22:04
Срамежлива е , бре.По-лесно от това да я предразположиш няма.Бъди водещия в разговора , попитай я за нещата , които я вълнуват.Но повярвай ми една разходка би била доста по-добра идея :]
^^Но на 4 очи,а не на 6 и + отгоре с досадници..... :)

vani0om
07-16-2010, 01:06
Срамежлива е , бре.По-лесно от това да я предразположиш няма.Бъди водещия в разговора , попитай я за нещата , които я вълнуват.Но повярвай ми една разходка би била доста по-добра идея :]
^^Но на 4 очи,а не на 6 и + отгоре с досадници..... :)Е все пак момичето я познава и трябваше ни сватоса :D :D Все пак тя и е дала скайпа ми...А що се касае до срамежливост о принцип до колкото знам и онова момиче ми каза че нз кво и е било, че не е такава попринцип...А и то срам, срам, ама 3 пъти кат я питаш кажи нещо и що не говори да каже все ами аз нз и пак да замълчи..странно е...Още по-странно е, ако не ме е харесала, при положение, че почти вс. твърдят, че на снимки съм по-зле...

mincheto
07-16-2010, 05:05
Еми излезте най -добре на 4 о4и ;)

vani0om
07-16-2010, 13:51
Е да..Че хептен да има тишина ли?Тя щом сега не ме отрази, какво остава ако сме само 2

vani0om
07-16-2010, 16:58
:shock: :shock:

soul1199
07-16-2010, 17:07
срам,пък и се е чудила,кво да ти каже,пробвай да разпиташ приятелката ви дали знае,дали те харесва

sladur4etyYy
07-16-2010, 17:09
Е да..Че хептен да има тишина ли?Тя щом сега не ме отрази, какво остава ако сме само 2

еми тогава закакво изобщо си я пуснал тая тема?

и да ти кажа със сигурност- срамувала се е. а ти с въпроса ''кажи нещо'' съвсем не си се представил по най- добрия начин. не можеш ли да подхващаш теми, да я питаш за интересите й, нещо такова? това ''кажи нещо'' винаги ми се е струвало мега тъпо. на 18 си все пак, уж си по- опитен, трябвало е да поемеш нещата. ако все пак ти харесва момичето на външен вид и искаш да я опознаеш, излез с нея, но действай тоя път качествено.

soul1199
07-16-2010, 17:09
Е да..Че хептен да има тишина ли?Тя щом сега не ме отрази, какво остава ако сме само 2ее притеснява се момичето ся,пробвай само двамата да сте и виж,как ще се държи и я питай нещо,недей и ти мълча 8-)

sladur4etyYy
07-16-2010, 17:11
^^ Vindiesel,колега, като повечето от вас незнаят как да се държат с жена.Не съм съгласен :shock: .Някой от нас,не повечето,а и повечето тук се правят на "Bad boy"а вснъщност са големи шнурове.Половината които са знаели как да се държат,вече не го правят,защото малките пикли са им се качвали на главата. :)

да се държиш добре с момиче не означава да й позволяваш да ти се качва на главата.

anonymous708973
07-16-2010, 17:36
Ей затова човек трябва или да преценява адски добре хората, или да не ползва скайп в начален етап на запознанство. :)

Или е от много отворените на скайп, пък спечена на запознанство или е срамежлива попринцип... Залагам на първото. На твое място ще й взема телефона и ще й се обадя да я питам защо така се е спекла (шеговито, разбира се и така, че да си каже и майчиното мляко, без да се усети) или ще го направя по скайп по същия начин :)

eXxXciTeD
07-16-2010, 17:41
Трябвало е да ги грабнеш, да те гледат захласнато, а от теб да лъха увереност, ти си направил точно обратното, мълчал си :D Вообще пич, не се чуди к`во да и кажа, как ще го възприеме, ами ако си помисли нещо за мен и подобни извинения. Можеш да говориш за нещо абсурдно, но с блясък в очите и определено ще и грабнеш вниманието. Поиздънил си се, но нищо не е свършило. Като за начало може преди да се видите другия път да си намислиш някои неща за които може да повдигнеш темата. Вообще бъди естествен, най-много нищо да не стане, е и? Само можеш да спечелиш :P
П.С. нещо днеска ме е обзело вдъхновение да пиша :D

vani0om
07-16-2010, 18:49
Абе незнам, то че е така, така е, ама и аз съм за е.не..А и незнам колко е срамежлива щом преди в скайп ми пишеше вс изречение {{}}, а ся аз и пращам тя ;] ... Еми няма да и падам на колене..Щото както каза един колега колкото по-добре се държи човек, толкова повече му се качват на главата...а аз страдам адски много от това..

mincheto
07-16-2010, 18:51
^^ Що не поговориш открито с нея, на 4 очи?
Щом ти страдаш от това?...

viqnkababyy
07-16-2010, 19:01
ако я харесваш, покани я да излезете, но този път САМО ДВАМАТА ! От отговора й ще предцениш дали те е харесала, или се срамува ..

vani0om
07-16-2010, 19:13
Е кво да я каня..Има ли смисъл според Вас..На живо мълчи, по скайп ме игнорира и не праща {}..

mincheto
07-16-2010, 19:21
Еми тогава какво подяволите се занимаваш с нея...тъпчеш на едно и също място от снощи...ако не си забелязал..заебавай я и това е...не е първата,няма и да е последната.

vani0om
07-16-2010, 20:03
Еми тогава какво подяволите се занимаваш с нея...тъпчеш на едно и също място от снощи...ако не си забелязал..заебавай я и това е...не е първата,няма и да е последната.Ами май така и ще стане..Не може преди да пише вс на 6
а сега да се моля да ми отг през 10 минути..

vani0om
07-16-2010, 21:08
Добре кажете ми тва ся кво е...Пише ми в скайпа .. после като я питам ми отговаря с по една дума, като се държи някво адски супер дръпнато...а накрая пиша и не отг,пак я питам нещо пак не отг,пиша и пак не отг така 30-40 мин.Преди тва я питам др седмица да излезем вика ми нзз и т.н.А даже и другата приятелка се държи супер дръпнато аз я питам кво прави тя ме пита къв ми е проблема..Или са се настроили срещу мен или играят някви игрички, на които не мисля да се връзвам :)

stromae
07-16-2010, 21:35
заеби я ..

vani0om
07-16-2010, 21:36
И аз това мисля да направя..Неможе да си публикува във ФБ и да няма време да ми отговори вече 40 минути...Със здраве и това е

Carmenn
07-16-2010, 21:38
май нещо си сгафил, че да те пита къв ти е проблема..пък иначе нормално е да я е срам..все пак ти си големия батко 91 ;)

П.С. Според мене ти е само за бройката, представям си кви разговори сте водили..така че моя съвет е да не се занимаваш, дори и да стане нещо ще е кратко ии пълно с неловки моменти..не си заслужава просто

vani0om
07-16-2010, 21:49
Е ква бройка брат да не ми отговори 1 час,а да е на ПС...Е кво очаква да и се моля ли..Писах и в началото къде си къде си...Кате неще да отг много и здраве...Изглеждаше ми печена,НО

vani0om
07-17-2010, 01:26
Показателен бе фактът, че девойката и лека нощ не ми каза дори.Просто в един момент спря да пише, ако това е срам незнам :D :D Нещо не ми харесват правилата на играта :booooomb: :booooomb:

mincheto
07-17-2010, 06:42
Ооо,ясна работата..настроили са се против теб явно...и сега ти въртят мръсни игрички.
:D :D :D
Нали знаеш ,че 2 жени като се съюзът, и са бясни става страшно..

;) 8-) 8)

justonegirlwithonehope
07-17-2010, 11:21
Моето мнение е, че всъщност е доста притеснителна.Може би в момента мисли, че се е изложила страшно много и няма да те потърси, та ако на теб ти е харесала я потърси.С времето ще се отпусне.Може пък да се е притеснила, защото те е харесала.Аз попринцип не съм срамежлива, но когато излязох с бившия ми за пръв път, до толкова бях хлътнала, че не знаех какво да кажа и за да не мълча говорих за 2012, че по бтв новините синоптиците не познават времето, за глобалното затопляне. . . абе все такива малоумни теми.Но на деня когато правихме 2 месеца, той ми каза - помниш ли, когато ми говореше празните работи на първата ни среща ? Беше толкова сладка, притеснението ти личеше от километри, а не ти спря устата.

:lol: :lol: :lol: