PDA

View Full Version : Слаба съм



chernookata
07-15-2010, 20:53
здравейте! моя проблем е,че съм много слаба.. на 14 години съм а тежа едва 40 килограма,а съм висока 1,65.. Наистина ям по много, но няма никакъв резултат.. Може ли да ми кажете някаква диета за напълняване с която мога да придобия желаните килограми.. Благодаря предварително :) !

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Kocha
07-15-2010, 21:20
Диета за напълняване :? хм...Поне кажи какво ядеш...пък и за какво ти е да пълнееш...после ще си блъскаш главата и ще се чудиш как да отслабваш :D важното е да имаш малко сланина на дупето ама малко и достатъчно по-нагоре,че да не ти се виждат ребрата всичко останало нека е слабо а и съвсем малко по крачката защото няма нищо по грозно от жена с супер тънки крака... :-P :-P

elizabethg
07-15-2010, 21:29
Добре си си \:D/ Недей да напълняваш!С времето всичко ще си дойде на мястото :-) :-) :-)

mincheto
07-15-2010, 22:11
http://forum.kulinar.bg/viewtopic.php?f=4&t=4094
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=126296
http://svejo.net/story/humor/305051-Dieta-za-napulnqvane
Дано ти свърши работа. ;)

LipSy
07-16-2010, 13:04
Аз съм на 14, висока съм 1,60 и съм 44 кг. И не ме интересува, че съм слаба. И аз ям ного, обаче резултат никакъв. Просто такава ти е фигурата и конструкцията. Колкото и да ядеш не се знае дали ще напълнееш. :( Няма за какво да се притесняваш според мен! :)

mlakniwe
07-16-2010, 13:42
Споко аз съм най-слаб от всчки 175/49 17г :)

xSANYAx
07-16-2010, 14:01
chernookata,не мисля,че си прекалено слаба.Добре си си за годините. :) По-добре не се опитвай напълнееш,защото е лесно да надебелееш,но е много трудно да си върнеш предишната фигура или да отслабнеш. :)

NnIkITYy
07-16-2010, 16:28
по-добре яж сега нормарно а не много защото не се знае дали след няколко години всичкото това дето го ядеш сега няма да ти се отрази и да пазиш после цял живот диети :)

Rallfii
07-18-2010, 11:59
Абе може просто костите да са ти леки..да не си толко слаба,,така да ти се струва..знам ли. ;д Аз съм 1.70/56 кила ,, слаба съм ,, ама точно т'фа харесват мочметата. :grin: Не си прай труда да надебеляваш и си разваляш фигурата.. нещо започни танци или фитнес за дооформяне,,всеки ден танци (ако умееш) помага,,да знаеш ;)

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 16:43
по-добре яж сега нормарно а не много защото не се знае дали след няколко години всичкото това дето го ядеш сега няма да ти се отрази и да пазиш после цял живот диети :) :-o :-o :-o :-o

kumky
07-21-2010, 19:17
Иии аз съм така :D
Ама сега ям повечее,щото искам да съм яка мацка :-D .
:-o Амм значи от 1 месец насам ямм поо мноого и съм заякнала доста вече тръгнах да напълнявам :grin:
И съм многоо happy...
По темата:
Яж каквото ти се яде.Не се тъпчи яж по-често и приемай течности след като се нахраниш :P .
Аз така правя :)

zzqqto
07-23-2010, 12:04
диета за качване на кг.... и други глупости... ОМФГ недейте да качвате КГ бе така сте перфектни!
пс: обожавам слаби момичета

SmilezZz
07-23-2010, 16:45
Ген ?!?
Пък може наистина да ти се струва,че си много слаба..Зависи от организма ти..
Но пък не си мисли,че има някакви "диети за надебеляване"..Това са пълни глупости

PhotographyGirl07
07-23-2010, 17:31
chernookata,не мисля,че си прекалено слаба.Добре си си за годините. :) По-добре не се опитвай напълнееш,защото е лесно да надебелееш,но е много трудно да си върнеш предишната фигура или да отслабнеш. :)
+1 :)

pamii
07-23-2010, 21:54
яж McDonald's

Kopu
07-26-2010, 20:45
Абе вие да не сте луди ? Момиче да иска да надебелее ? Аз ви казвам, че като четох мненията ви щях да падна от стола. Авторке случайно твойте приятелки да са по-пълни от теб ? Ако е така и те ти внушават, че си слаба просто се махни от тях. Как да ви кажа по-голям процент от момчетата харесват слаби момичета (както и аз). Избиите си тези комплекси от главата. Ако родителите или баби ви казват че сте слaби, това е нормално - не ги слушайте. Яжте колкото ви се яде и не прекалявайте. Просто метаболизмът ви е бърз, но в това няма нищо лошо. За 100-тен път, по-голяма част от момчетата харесват слаби момичета. ;)

kumky
07-29-2010, 12:26
Абе вие да не сте луди ? Момиче да иска да надебелее ? Аз ви казвам, че като четох мненията ви щях да падна от стола. Авторке случайно твойте приятелки да са по-пълни от теб ? Ако е така и те ти внушават, че си слаба просто се махни от тях. Как да ви кажа по-голям процент от момчетата харесват слаби момичета (както и аз). Избиите си тези комплекси от главата. Ако родителите или баби ви казват че сте слaби, това е нормално - не ги слушайте. Яжте колкото ви се яде и не прекалявайте. Просто метаболизмът ви е бърз, но в това няма нищо лошо. За 100-тен път, по-голяма част от момчетата харесват слаби момичета. ;)


+ 1

BTW аз съм малко по добре от теб 162/43 кг,но пак съм слаба.Съветът ми е : остави другите.Ако се чувстваш добре в тялото си значи ти самата си си добре,но ако не се чувстваш добре напълней...

amnessia
08-08-2010, 20:52
Аз също съм слаба 160 см/39 кг . На 15 съм ям колкото ми се яде ,от време на време спортувам . Пия много течности , но при мен е гадно защото попринцип ми е много слаба имунната система - много често боледувам от което губя апетит - така свалям кила.. После трудно ги качвам от което се появяват досадните стрий..Ама много не ми пука :)