PDA

View Full Version : Какво мислите за филмарите?



remix1912
07-15-2010, 21:20
Е ясен е въпроса.Стоят пред теб,гледат те в очите и те лъжат,преувеличават,правят се на отворени,стига разбира се да има и още хора пред които да се направят на нещо което не са.Просто блика на филм от тях,все едно гледаш римейк на американски филм за колежани.

xxKiFlA
07-15-2010, 21:36
taкiва са мн. най често мълча да не се излагам и аз :?

remix1912
07-15-2010, 21:43
То като си мълчиш става по-лошо.Искат да ти се наложат и да се направят на нещо повече от теб,като го постигат с лъжи.И ако са заобиколени от същите малоумници и те им вярват.Като на края ти излизаш лошата и филмарката.

Unendlich
07-15-2010, 22:05
Американските филми оказаха доста влияние на много хора. Все пак това е Холивуд - всичко се случва, всичко може да стане в сюжета и така. Тъпото е, че неосъзнатите тийнове мечтаят за такъв живот, копират, опитват се да подражават на дадени актьори, просто защото не знаят как да живеят своя собствен живот. Мислят си, че могат всичко и са големите играчи, но те просто са мишки и реално не могат да мислят с главите си и да се оправят в една житейска ситуация :)

ibojilow
07-15-2010, 22:24
Еми според мен са хора който живеят еднообразен живот, всеки ден едно и също и решават малко да се увлекат като излъжат това-онова с цел да станат "по-готини". Хора без самочувствие, абе жалка картинка. А на моменти са много забавни.. 8-) 8-)

ilko0214
07-15-2010, 22:32
Че се вкарват в много филми. :lol:

remix1912
07-15-2010, 23:04
Ма те някой път толкова се вживяват в измислената си роля,че чак смешно става,жалко е.Лошото е,че малко са хората които забелязват,че лъжат като разпрани и си мислят "Е тоя голяма работа бил,малеее баси майстора"

BlackRose7
07-15-2010, 23:17
Ми не се разбирам с такива хора. Те само знаят да се правят на важни, но не и нещо друго. Просто ги избягвам!

Princessani
07-15-2010, 23:19
Е ясен е въпроса.Стоят пред теб,гледат те в очите и те лъжат,преувеличават,правят се на отворени,стига разбира се да има и още хора пред които да се направят на нещо което не са.Просто блика на филм от тях,все едно гледаш римейк на американски филм за колежани.Тая тема ми напомня за едно момче,което беше баш филм.За всичко ,което кажеше лъжеше.От къде знам ли :История колко е богад ,колко хора работили за него ,каква офрана имал и незнам си какво :lol: :lol: :lol: до толкова се беше филмирал ,че даже веднъж уж говори по телефона пак в същия този момент аз съм до него и му звъня от моя телефон и нали трябва даде заето и познай те :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: супер жалка история :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

remix1912
07-16-2010, 00:44
Един поздрав за всички филмари от мен.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs201.snc4/38393_119043858142455_100001105241901_111714_62741 86_n.jpg

Emsss
07-16-2010, 10:42
Играя с тях по техните правила ....

DaemonBoy
07-16-2010, 10:52
Филмират се, а всъщност са пълни "женски полови органи"... Познавам 2-3 и то в смисъл, че наистина ги познавам

mono
07-16-2010, 17:28
нц..тия one tree hill истории..не ми харесват

gabi_94
07-16-2010, 17:36
Слушам измислените им истории и се правя, че им вярвам...не съм човек, който ще тръгне да мачка някого, какъвто и да е...тъй че да правят каквото искат, мен не ме засяга.
Познавам едно момиче, цялата история за живота и е абсолютен филм, чудя се тя вярва ли си :-D Интересно ми е как има хора, които имат толкова богато въображение и си съчиняват всякакви истории и т.н. и целия им живот е една лъжа...нооо явно си мислят, че ние останалите им вярваме :razz:

UnkNoWn12
07-16-2010, 18:40
Аз също преувеличавам понякога,НО винаги в рамките на нормалното, например,за да стане по-интересна някоя случка,както някой беше казал по-горе :D Но не обичам да се хваля и да си измислям и тези,които го равят също не са ми от любимците :-o

xWandereRx
07-16-2010, 19:12
като почне някой такъв да ми се обяснява просто правя тъпа физиономия и се опитвам по всякакъв начин да им покажа, че не вярвам на половината неща ;д

TheNewReligion
07-16-2010, 22:10
Обикновено такива хора страдат от сериозни комплекси и липса на внимание и по този странен начин се опитват да се направят на нещо, което биха искали да са, но знаят, че няма как да станат. Като по-малка и аз съм преувеличавала в следствие от гореизброените неща, но с времето осъзнах някои неща и се промених към по-добро. Обикновено не обръщам голямо внимание на това и не поучавам никого. Не съм длъжна да възпитавам никого на самопреценка и плюс това няма иделани хора. По този начин човек вреди единствено и само на себе си. Старая се да се щадя поне в т'ва отношение, понеже се научих как. Рано или късно т'ва нещо се осъзнава според мене. ^^

filmimilmi
07-16-2010, 22:19
Абсолютно всички са филмари. Някои долни, други по-малко. 8-) Аз не познавам хора, които да не лъжат. Ако не вярвате, тогава общувайте с повече хора или поне се опитайте да се погледнете от страни. Обикновено това помага, за да осъзнаете, че и вие си имате комплекси, които в определени моменти криете от останалите като вкарвате даден филм.

remix1912
07-16-2010, 22:57
А как реагирате,ако самият-та вас ви мислят за филмар,защото да кажем сте споделили работи които сте направили,които изглеждат за хората прекалено нереално.И като те не могат да направят тези работи,мислят че лъжете?

Аз лично казвам ако щът да вярват и им тегла една майна.

GossipGirl89
07-16-2010, 23:02
Има един познат дето вечно е във филма ама той горкия е толкова прост, че дори не си следи лъжите :D Един път каже едно, като го питаш същото след 2 часа казва друго :lol: Много му се смееме обаче той не вдява, а продължава да се вкарва във филмите. И се чудим просто защо го прави пред приятелите си :? Да кажеш да ги говори тия работи пред някой непознат ама точно пред хората, с които от години се познава и които най-добре го знаят какво точно представлява... :? Тъпа работа

TheNewReligion
07-16-2010, 23:03
А как реагирате,ако самият-та вас ви мислят за филмар,защото да кажем сте споделили работи които сте направили,които изглеждат за хората прекалено нереално.И като те не могат да направят тези работи,мислят че лъжете?

Цаката според мен е в това- да познаваш хората, с които общуваш по-често и да знаеш кой ще оцени това, което си направил, и кой ще прецени по своите (не)възможности дали това е постижимо. Естесвено не може винаги да си подготвен в това отношение, ама все пак. ^^ Аз лично съм се сблъсквала с хора от втория тип и вече знам, че няма смисъл да споделям с тях неща, които не могат да разберат. В крайна сметка всеки има различни възможности, никой никого не трябва да съди за това.

spfenka
07-16-2010, 23:11
Нямам нищ0 пр0тив филмарите .. пъкк и в повечето случаи попадам на комедии :razz: :razz:

brutaLxxbunny
07-17-2010, 07:45
Дразнеха ме много преди,сега просто седя и се смея с тях .. а като ги сгаща,че лъжат е най-весело :razz:

CreamCookie
07-17-2010, 08:54
Някой по-нагоре каза, че има филмари и филмари. Мда - едно е да преувеличиш с някоя случка, колкото да стане по-смешна когато я разказваш - нормално е, и аз го правя понякога. Но съвсем друго е целия ти живот да е пълен филм.. Аз познавам двама такива-момче и момиче .. момичето разправя наляво надясно колко голяма им била къщата, къде ходила а-у .. Пълни глупости.
А момчето веднъж ми разправяше, че има телепатични способности и че чете мисли. :D Опитвам се да игнорирам такива хора, но когато прекалят няма как да ги оставя..просто обожавам да ги хващам като лъжат :D

remix1912
07-17-2010, 15:31
Аз мисля,че момчето просто не си е пил хапчетата.

sladkotykate
07-17-2010, 18:12
не съм им голяма почитателка..по простата причина,че не обичам превзетите хора.