PDA

View Full Version : Това нормално ли е за хора във връзка ?



psihqsala
07-16-2010, 08:28
Видяхме се с приятеля ми онзи ден. Днес му се обаждам да го чуя,а той ми казва,че вече е извън града на плаж с компания. На мен ми стана малко неприятно,че не ме е поканил. Каза,че са мъжка компания и аз му казах,че искам да отидем до един магазин,ама той нямало да се връща цял ден и така... не знам защо нещо не ме кефи как се държи. Аз бих го поканила ...

mArMaLaDkA
07-16-2010, 08:33
Момчето иска да си има лично пространство.
Ти нямаш ли си приятелки, с които да си излизаш? :-o

psihqsala
07-16-2010, 08:35
Е,имам си,ама вчера му споделих,че много ми се излиза извън града...за разнообразие.

partychild
07-16-2010, 08:35
Поне е можел да ти каже , че тръгва и да ти обясни, че е с приятели ... за мен не е нормално :?

EndlessVoid
07-16-2010, 08:36
От мъжка гледна точка го разбирам така: Момчетата са се уговорили да идат на плаж само по мъжки. Така ще могат да зяпат/свалят разни момичета. Аз като ходя с моите на плаж също така правим. Мъжка компания, за да можем да си глеееедаме и други работи да правим :D Но тъпото е, че не ти е казал за това. Ние поне като излизаме така си казваме, който на когото има и момичетата се разбират да изляза по женски на плаж :D Хора всяк'ви :D

psihqsala
07-16-2010, 08:39
Еми ние вчера се бяхме чули вече по тел-а и той ми разказваше как отива на бира с приятели,явно снощи са се уговорили, каза,че днес са тръгнали рано сутринта. Не знам дали д му вярвам,но определено не ми стана приятно.
П.С. в последно време няма желание за секс.

didi0804
07-16-2010, 08:44
И на мен не ми се вижда много нормално.Най-малкото,което можеше да направи е просто да ти каже.Не мисля че е толкова трудно

tanch3t093
07-16-2010, 08:46
Възможно е да преувеличаваш, но е и възможно вече да си му омръзнала (повечето момчета са такива) щом отива на плаш само по мъжки и то 100% за да зяпат голите задници на момичетата, и ако могат да забършат някоя. Но може и да не е така не знам .. Говорете, имате усти! ..

psihqsala
07-16-2010, 08:49
Еми той уж не е някаквъ тип мачо,такъв сваляч,да тръгне да се задява с непознати,камо ли нещо повече,точно това ме успокоява,но не знам как точно стоят нещата. Ама и да ми пука,и да не ми пука,едва ли нещо ще се промени, по-добре да ми е безразлично. Може аз да започна да се оглеждам за друг, чудо голямо ....

betibarclay
07-16-2010, 08:54
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Blondityy
07-16-2010, 09:24
Спокойно, може наистина да са се уговорили късно и той да не ти е казал, защото не е искал да те разтрои (нали са по мъжки, няма как да те вземе със себе си, а на всичкото отгоре знае, че много ти се ходи). Не се притеснявай, може би просто иска малко разнообразие, лято е xD!

GossipGirl89
07-16-2010, 09:57
Хубаво е да си има лично пространство, но пък е било редно поне да ти каже :? Нямал желание за секс... Има ли вариант да си има и друга? И да те е излъгал за мъжката компания на плажа, а да е бил с нея? Просто седнете и поговорете. Попитай го какъв е проблема и така

mincheto
07-16-2010, 10:33
Аз на твое място щях да го заржа....Кой знае колко ги е свалил сега..

justonegirlwithonehope
07-16-2010, 10:35
Разбираемо е да иска да има собтвено пространство, но най-малкото можеше да ти каже къде мисли да ходи и т.н.Доста глупаво постъпва.

Milen0v
07-16-2010, 12:41
аууу боже
остави човека да си има личната свобода по гъ*а ли да ти тича???
след като е с мъжка компания ти ква работа имаш там?приятелите ли ще му задяваш?

BlindedAngel
07-16-2010, 12:50
Тай като почнете и направо не знам къде ми бъркате.Всичките ли сте такива не мога да ви разбера ? Аверката ми и тя същата работа - ама защо съм ходил на дискотеки без нея.И кат почне с обвиненията за изневери и т.н. и напрао се побърквам.Бахти не оставяте на хората НИКАКВО лично пространство...

Elenichkaa
07-16-2010, 12:52
КАжи му само това като се видите - Че не ти е станало приятно и да го има в предвид друг път!

И не се напрягай толкова.Случват се такива неща!;)

Както казаха вариантите са много,няма смисъл да гадаеш!

psihqsala
07-16-2010, 13:02
Ами аз смятам сега да не го търся 2-3 дни и да се правя на ударена и когато ми предложи среща или да излезем,да кажа,че съм заета с нещо друго. Да говидя как ще реаира. Сигурно ще му се възвърне малко по малко интереса и ще се усети какви ги прави и ще стане по-внимателен. Негов ред е да ме погони малко и да види,че не винаги съм му на разположение :!:

Milen0v
07-16-2010, 13:15
ако съм на него ще скъсам с теб моментално
опитваш се да му влезеш в личното пространтво , а сега и да го мотаеш
що за момиче си ти ? :(

psihqsala
07-16-2010, 13:20
И кога съм му навлязла в личното пространство ? Да не би да съм с тях ?
А за мотаенето-имам си право-след като той не мисли как се чувствам,защо аз да мисля той как би реагирал,ако малко го дистанцирам от себе си ? Това даже помага за една връзка. ...

Milen0v
07-16-2010, 13:28
помага но в твоя полза
а ако той се усети значи си е на място

ами писа по нагоре че не те викал на море с приятелите му - виж той се нуждае да е и с тях понякога
където ти работа нямаш
не може да му се сърдиш затова...

psihqsala
07-16-2010, 13:33
Той вчера цял ден е бил с тях,а с мен не се е виждал от предния ден. Не казвам,че и днес трябваше да е с мен,а че нямаше да му попречи просто да ми каже. Имам основание да не съм съгласна с позицията му и аз от своя страна имам право да имам собствена такава. Малко дистанция ще засили тръпката.

psihqsala
07-16-2010, 13:37
Именно защото не съм лепка,а човек с лични планове и интереси няма да е чудо голямо,ако реша да не се виждаме идните няколко дни.

peshost
07-16-2010, 14:01
Ако не го е правил преди, си затвори очите все едно нищо не е станало, защото все пак не може да правиш от най-малкото нещо проблем, тъй като ще се обърне срещу теб. Мен лично също не ми харесва тази работа, но може да не ти е казал, защото сигурно са се уговорили късно вечерта и сутринта рано са тръгнали, т.е. и в двата случая може да е решил да не те буди. Все пак ако пак стане някое такова нещо, просто повдигни въпроса. Би трябвало да обсъждате и да казва като си прави планове, но естествено и ти трябва да казваш, ако искаш да се видите, ако случайно е мислел да пътува, да знае от по-рано.

psihqsala
07-16-2010, 14:17
Aми преди му се е случвало да говори примерно с мен,че ще се видим на следващия ден,а да отиде пак с въпросните си приятели. Един път се случи да си направи уговорка с мен,а по-късно ми се обади да ми каже,че е променил мнението си и ще остане в квартала си да гледа с приятелите мача,който аз исках да гледам с него. На другия ден пак аз го потърсих и този път дойде у нас да го гледаме ... Аз оставам с впечатлението,че съм му на втори план,това не ми се нрави и не мисля,че мога да променя мисленето му. Единственото,което мога да направя е да спре и на мен да ми пука и да си правя,квото ми скимне,а с него ако се видим-видим,ако не-чудо голямо ...
Все пак не може вечно аз да го слагам на първо място,а той мен-там някъде евентуално сред плановете си. Спирам и аз да го ''атакувам'', да му видя реакцията ...

nefchi_bs
07-16-2010, 15:00
Преувеличаваш ми се струва..Остави го малко намира,лято е.Това,че е на плваж с приятелчетата,не значи че се оглежда за друга...Понякога човек има нужда и от малко разнообразие.Разбирам да не те потърси няколко дни,но това е само плаж с приятели.

mincheto
07-16-2010, 15:20
Той вчера цял ден е бил с тях,а с мен не се е виждал от предния ден. Не казвам,че и днес трябваше да е с мен,а че нямаше да му попречи просто да ми каже. Имам основание да не съм съгласна с позицията му и аз от своя страна имам право да имам собствена такава. Малко дистанция ще засили тръпката.

Скъпа... позната история....бив6ият ми и той беше така ,по същият начин постъпваше с мене. Най-добре е да го оставиш.Подхвърли топката, в неговите ръце....нека той действа сега.Защо жените сме такива глупачки...ето момчетата как не се косят толко,и си живеят живота.... 8-)

psihqsala
07-16-2010, 15:49
А и съм сигурна,че ще му залипсва това мое предишно отношение и ще се усети..

anonymous708973
07-16-2010, 18:36
mincheto, ебати параноята си! Щяла да го зареже, защото не я е взел на плаж и кой знае колко е свалил! Що за отношение?! Ако твоят бивш е постъпил така, не е казано, че всички са еднакви. :?

Авторке, правиш от мухата слон. Какво като не ти е казал? Да не си му майка, че да ти казва - един вид, да ти иска разрешение?
Хубаво, криво ти е станало - ок. Ама я не се дръж, все едно не ти се е обадил два дена, а ти се скъсваш да му звъниш и той накрая ти казва "Ами не си чух телефона". (Просто пример) Тогава щеше да ти е по-обидно, нали?

mincheto
07-16-2010, 18:59
mincheto, ебати параноята си! Щяла да го зареже, защото не я е взел на плаж и кой знае колко е свалил! Що за отношение?! Ако твоят бивш е постъпил така, не е казано, че всички са еднакви. :?

Авторке, правиш от мухата слон. Какво като не ти е казал? Да не си му майка, че да ти казва - един вид, да ти иска разрешение?
Хубаво, криво ти е станало - ок. Ама я не се дръж, все едно не ти се е обадил два дена, а ти се скъсваш да му звъниш и той накрая ти казва "Ами не си чух телефона". (Просто пример) Тогава щеше да ти е по-обидно, нали?


^^E,как ще се почувстваш,ако с теб постъпят така...замисли се...

anonymous708973
07-16-2010, 19:09
Като всяко печено гадже - за каквото се имам. Ще си кажа "Човекът е имал нужда от време с приятели, не съм му майка, че да ми казва къде ще ходи и кога ще се върне".
Толкова съм сигурна в реакцията си не за друго, а защото го е правил и не виждам нищо нередно. :) Отивал е у приятел да пийне или в една кръчма пак с приятели. И какво? Нека си общува по мъжки, има нужда.
Аз бих се почувствала обидно, ако трябва да му казвам, че днес ще излизам с момичетата и ще ходим на коктейл/кино/някъде другаде. :)

woshata
07-16-2010, 19:30
Мен ме учудва това, че след като си му се обадила, разбираш къде е . Тоест гаджето ти да е извън града и да го узнаваш след свършен факт, дори да няма нищо лошо, за мен е .. тъпо. От негова страна ест.. иначе има право да излезе с приятели бз теб, не е чак толкова фрапиращо