PDA

View Full Version : Windows 7 проблем



Samoten89
07-16-2010, 09:34
Значи работи си 7-цата и изведнъж през няколко минути за кратко се чува силен шум. Все едно е свързано някакво устройство. Кабелите въобще не са пипани. Проблем с ОС-а трябва да е и да прави проверка някаква. Аудио системата е 5+1. Имам предвид за по-малко от секунда се чува, но е силно и дразнещо. В нета не видях тема и на английски търсих. Драйверите са си ок други проблеми не е правил компа и на един приятел на домашния с WIN 7 пак същия проблем има! Най-интересното е, че се чува при ЗАГЛУШЕН звук софтуерно. (mute)

RadioMan
07-16-2010, 12:43
Преинсталация и слагаи 32 бит ако си със 64 битов

doomkillerr
07-16-2010, 15:04
Предполагам има смущения от кабелите и за това се чува шум дори, когато си го спрял от Mute-то!

minus273dot15
07-16-2010, 15:36
Sys:



Предполагам има смущения от кабелите и за това се чува шум дори, когато си го спрял от Mute-то!

Мда, вероятно си прав - интерференции или просто някаква отечка. Лесно се хваща с мултицет, например. За отечка: мериш нула спрямо земя на променлив - трябва да се отчете абсолютна нула. Фаза спрямо нула и фаза спрямо земя трябва да имат идентични показания(ако са различни - лоша нула, лоша земя...) Всъщност какво се хабя да пиша елементарни неща :) Не сте глупави хора, знаете как се правят нещата.

Samoten89
07-16-2010, 18:48
Да то всички имат и могат да ползват мултицет :))))) =). Ами не е от кабела. Проблемите с кабел се появяват, когато кабела се мести. При кабел който е 100% статичен не може да е такъв проблема така постоянно. Така избучава, защото съм чувал такъв шум на кубето на ел.-та китара, но ако не се мести кабела и е кофти ще бучи постоянно. Нещо софтуерно е, което ОС-а прави през 10-тина минути или някоя програма като Скайпа, но хич не се пипа компа и така бучи. Ако е пуснато радио не го прави съм забелязал. :?

doomkillerr
07-16-2010, 19:46
Пробвай различни вариянти, ако трябва влез под "Save Mode" и виж там дали ще има такова бучане, за да си сигурен че е софтуерен проблема! А преди имало ли го е този проблем? Виж някоя от последните програми, които си инсталирал да не прави проблем... Също така ако имаш уеб камера, може пък от нея да е... Нямам си най-малка представа, защото проблема при теб е персонален! 8)