PDA

View Full Version : как да го зарежа?



mishanavolley
07-16-2010, 13:50
Много хора са пускали такива теми и явно аз ще съм следващата ...
И така исках да ви попитам как бихте зарязали гаджето си по най-безболезнен начин? На мен ми хрумнаха идеи, но после като попита 'Защо' и като му кажа той няма да ме разбере и т.н., и ако знаете начин с който да го зарежа и после той да не ме разптва или като ме разпитва какво да му кажа за да не ме пита моля ви споделете ?!?! :(

TheSunshine01
07-16-2010, 13:55
Да доста хора са пускали такива теми, можеше да не си следващата а да прочетеш какво са писали в другите теми щото тая е еднаква .. :-o

mincheto
07-16-2010, 14:49
Безболезнен начин няма.
Просто бъди откровенна с него.

nefchi_bs
07-16-2010, 14:53
Кажи му истината,защо го късаш...Няма по-добър вариант,а и ти ще си спокойна.

mishanavolley
07-16-2010, 15:00
аз мислех да му напиша в смс 'съжелявам, но не мисля че има смисъл да продължаваме'

3oPuTy
07-16-2010, 15:04
Нека позная - на 14 годинки си,нали?!
Малка,тъпа пикла :?
Сама казваш,че има много други такива теми - а защо не прочете тях?!
А и по-малоумен начин от СМС-а не можа ли да измислиш?! :-o
Само някой много простичък човек ще зареже гаджето си чрез СМС или скайп :?

mincheto
07-16-2010, 15:05
аз мислех да му напиша в смс 'съжелявам, но не мисля че има смисъл да продължаваме'

Недей,това е най-тъпият и кофти начин.Все едно те е страх да му го кажеш в очите...ще загуби и уважението,което е имал към теб...

MartyParty
07-16-2010, 15:33
Не по телефона ,не по скайпа и не във фейсбук , и не по какъвто и да било индиректен начин.
В очите. Искрено. С даване на конкретна причина.

3oPuTy
07-16-2010, 15:42
Нека позная - на 14 годинки си,нали?!
Малка,тъпа пикла :?
Сама казваш,че има много други такива теми - а защо не прочете тях?!
А и по-малоумен начин от СМС-а не можа ли да измислиш?! :-o
Само някой много простичък човек ще зареже гаджето си чрез СМС или скайп :?Спри се , бре.Някои като теб може да го нямат този проблем , защото никога не са имали приятелк преди ? Много злоба има в теб ми се струва.
Имала съм предишни връзки (не се безпокой) и винаги аз съм зарязвала момчето,НО НИКОГА по подобен начин :? Прекалено ниско самочувствие и умствен багаж трябва да имам за да зарежа някого така :lol: :lol: :lol:
И не,няма злоба в мен ;) Просто ми е писнало от подобни пикли,които хем виждат,че има АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ теми,осъзнават го и пак пускат нови ... :?

Krokozubel4o
07-16-2010, 15:54
Кажи му в очите, че вече няма смисъл и че по-добре да не го мъчиш повече, защото чувствата са ти охладнели. Ако е пич ще те разбере.

jghgh
07-16-2010, 16:00
Зори, злобна мършо, вземи си сложи силикон в тънките устни и престани да се изтъкваш във всяка тема колко си по-умна, велика, с достойнство, самочувствие, чест, ала-бала и пр.
Досадна си.
Представи си, на хората им е дотегнало от червените ти истерични коментари с по 100 препинателни знака.. спри се ;)
Писнало й било от пиклите.. Много нерви по един форум, а? Е'баси лексотана. И преди съм ти правила забележка, но беше преди много време 8-)





Авторке, никакъв смс. Отрежи го с уважение, благодари му за хубавите дни, които сте имали. Кажи му причината, поради която го зарязваш, но не раздувай прекалено и не изпадай в подробности, за да не вземе като всеки мъж да реши, че тези подробности просто ще ги промени и отново имате шанс. Няма смисъл да го мъчиш. И запомни - колкото по-просто съобщение, толкова по-добре. Никакви смси!

3oPuTy
07-16-2010, 16:11
8-) След като форума разполага с различни цветове значи ще си ги използвам 8-) Жалко,че нямам достатъчно нерви да "оцветявам" всяка буква в различен :-|
А за злобата - нещо бъркаш ;)
Едно е човек (или по скоро много хора от форума) да се ядосва,когато някой каже "Знам,че има още такива теми,но реших и аз да пусна" и съвсем друго да си злобен - не бъркай двата щата (както се казва) ;)
И не знам къде видя 100 препинателни знака :lol: Нима смяташ за истерично поставянето на правилните препинателни знаци в средата и края на изречението?! :shock: :lol:

Elenichkaa
07-16-2010, 16:26
3oPuTy личи ти,че обичаш да спориш(и в това няма лошо),но ако темата не ти харесва или нямаш мнение по нея - просто не пиши! ;)

Не го зарязвай с СМС.Тъпо е и много безчувствено.Така шанса да те намрази е мноого по-голям от това да проведеш открит разговор.
Кажи му,че просто си охладняла,че стават такива неща и е хубаво да си спомняте един за друг с усмивка,а не с набръчкани вежди!
Дай му да разбере,че нито ти си 'неговото момиче',нито той е 'твоето момче'.
айде успех!

eXxXciTeD
07-16-2010, 16:36
Направи го очи в очи, и му кажи точно защо, без значение дали си мислиш, че няма да те разбере!

awerw
07-16-2010, 19:39
Нека позная - на 14 годинки си,нали?!
Малка,тъпа пикла :?
Сама казваш,че има много други такива теми - а защо не прочете тях?!
А и по-малоумен начин от СМС-а не можа ли да измислиш?! :-o
Само някой много простичък човек ще зареже гаджето си чрез СМС или скайп :?Спри се , бре.Някои като теб може да го нямат този проблем , защото никога не са имали приятелк преди ? Много злоба има в теб ми се струва.
И мен ме дразнят мн такива като нея то грешка да направиш вече български не знаеш и такива разни философстват тука и се заяждат а иначе човек има проблем пита а те се заяждат и да ви кажа винаги ще има еднакви теми просто отговаряйте на мен ми е писнално да се занимавам с такива дет се заяждат незнам друите как ви търпят аз си замълчавам обикновено но като видях че им и др като мен реших да си изкажа и аз мнението :)

Ice
07-16-2010, 19:48
аз мислех да му напиша в смс 'съжелявам, но не мисля че има смисъл да продължаваме'

Гадно е да късаш някого със смс, не се дръж като бебе, кажи си всичко.Поне едното уважение трябва да имаш към този човек.Все пак малко или много си делила нещо с него.Няма безболезен начин особено, ако е влюбен, но повярвай ако го скъсаш със смс ще е най-тъпото нещо което можеш да направиш.Постави се на негово място, как ще се почувстваш..? Поеми отговорност и му кажи в очите всичко, щом си решила така никой не може да те разубеди.

postmortem
07-17-2010, 16:17
Много популярен метод е да се правиш на заета, не му отговаряй, не му пиши, казвай му че нямате време да се видите, много си натоварена/имаш да учиш/изморена си, допълнителен бонус е ако разбере че се скъсваш да излизаш с всички освен с него, същевременно ако те пита какво става, казвай че всичко е наред, а накрая го обвини, че те задушава и кажи, че имаш нужда от пространство.

Недостатъка е, че ако му пука за теб ще стане луд и ще се съсипе от грижи. Затова направо излезте и говорете. А, и нека му стане ясно, че е окончателно, да не се надява напразно че пак "ще се съберете".

mynichka
07-17-2010, 17:21
Сигурна ли си,ч е искаш да го зарежеш първо. Не сега да се скарате, а после да го търсиш. И най- доброто, което можеш да направиш е да бъдеш отровена с приятеля ти..кажи му всичко, така и ти ще се почувстваш по- добре

mishanavolley
07-18-2010, 10:44
Да знам, че зарязването по скайп или с смс е много тъпо, но той няма да иска да излезем, и няма как да му кажа по друг начин ... просто ще следвам съвета на postmortem, като се надявам нито аз нито той да бъдем разочаровани.
Все пак Ви благодаря за разбирането, и на тези които ми дадоха съвети, а що се отнася 3oPuTy искам да и кажа, че когато посети някоя тема е по добре да съдейства на човека вместо да почнеш да го критикуваш нали затова е направен този форум. Ако имаш с какво да го посъветваш го направи, ако нямаш недей. Така като гледам на много хора им е писнало от твоите коментари които могат само да критикуват хората... нали знаеш, че няма перфектни хора на света. Ти мислиш, че съм проста ами добре, аз мислия че ти имаш страшно голямо самочувствие и то без покритие :?

miroclava
07-20-2010, 11:15
Emi kaji my o napravo v o4ite otkrovenno kato te pi7a za6o ili ti zadade vapros my kaji ne te Obi4ami me ostavi na mira haresvam dryg ve4e yspeh :grin: :grin: :P

bratignat
07-20-2010, 12:22
Да нямаш телепатични възможности - "няма да иска да излезе"? Покани го и му го кажи в очите. Абсолютно кифленско и още повече просташко е да зарежеш, някого без да му го кажеш на живо. Все едно не ти е отделял време и чувста, толкова време, за да му пуснеш смс.

tnp123
07-20-2010, 13:06
Сигурна ли си,ч е искаш да го зарежеш първо. Не сега да се скарате, а после да го търсиш. И най- доброто, което можеш да направиш е да бъдеш отровена с приятеля ти..кажи му всичко, така и ти ще се почувстваш по- добре
:razz: :razz: :razz:

mermaid96
07-20-2010, 13:49
първо трябва да си помислиш внимателно дали наистина не го обичаш и дали си сигурна че искаш а скъсате.. ако е така направо му го кажи без да увърташ и не чрез скайп, смс , телефон и др. кажи му го като се видите -така е най-добре. Знам ,че е гадно и не искаш да виждаш реакцията му, но това е най-добрия вариант според мен : )) успех !

vivchu
07-20-2010, 18:06
еми една приятелка имаше един приятел с който искаше да скъса и ме пита кво да му каже ии аз и казах какв0.. но като я питах слеед време как0 му е казала те ми каза че му е казала това "късаме" и той : ок и тва! :lol: :-D

mArMaLaDkA
07-20-2010, 18:07
кво стана? заряза ли го? от няколко дни вече не мога да спя в очакване на отговора. 8)

MaybeInsane
07-22-2010, 11:04
Зависи .. когатоо гаджето ти е някаф сдуханяк държи се гадно с тебе и не те оценява с смс е най добре .. особено ако тои зареже най - добрата ти приятелка с смс и ти му го пратиш почти същия направоо ше го убиеш хД но ако държиш на тфа момче не ти препоръчвам да го зарежеш по тоя начин по добре му се обади говори с него кажи му всичко дето имаш да му казваш .. нзз реши сама :)

mishanavolley
07-22-2010, 19:53
кво стана? заряза ли го? от няколко дни вече не мога да спя в очакване на отговора. 8)

да скъскахме и то как... аз го питах по скайп дали иска да излезем защото имаме да приказваме и той каза, че знае за какво ще говорим, но понеже утре нямало да може и нямало смисъл да отлагаме и ми каза че иска да си останем приятели все пак иии така :)

Wednesday666
07-22-2010, 20:56
Няма безболезнен начин. Просто му кажи всичко, което ти е на сърцето. По-добър начин няма, клишетата вече не вършат работа.

evi4ka93
08-01-2010, 17:56
Знаеш ли и аз бях в същото положение преди доста време... много време се чудих как да му кажа понеже наистина държах (и все още държа) на него, но накрая отговора беше 'ем ок щом така искаш'....
мисълта ми е недей много да му мислиш - лесен начин няма!!! успех!

Neutral
08-01-2010, 18:21
Хората почват по скайп да стават гаджета,по-скайп да се разделят,ще почнем и да се женим по скайп... Е ако ви беше сериозна връзката нямаше да скъсате така :)

sasha_90
08-01-2010, 18:21
Вярно-има и други теми,но защо не ги прочете,а пускаш нова?Дори и една да беше отворила и прочела,щеше да разбереш,че понятие като "безболезнена раздяла" няма.Казваш това,което трябва т.е. истината и това е.

7227
08-01-2010, 18:29
аз мислех да му напиша в смс 'съжелявам, но не мисля че има смисъл да продължаваме'
ооо смс-и,скайповее ,абе говорете на живо!Кажи му при4ините си и просто се разделете без да се карате.След любов много рядко може да има приятелство,но това ве4е теб да не те интересува.Направи каквото трябва,а след това гледай да си добре.

N0_feAR
08-01-2010, 21:14
Нека позная - на 14 годинки си,нали?!
Малка,тъпа пикла :?
Сама казваш,че има много други такива теми - а защо не прочете тях?!
А и по-малоумен начин от СМС-а не можа ли да измислиш?! :-o
Само някой много простичък човек ще зареже гаджето си чрез СМС или скайп :?
права си в това, което казваш, но по дяволите защо винаги трябва тъпи и обидни изразчета да вкарваш?

babygirl00
08-01-2010, 21:56
Кажи му , че не го обичаш или харесваш вече