PDA

View Full Version : Нещо против акне...



nassy11
07-16-2010, 15:18
Здравейте, можете ли да ми препоръчате някакво изпитано и действащо средство против акне? На мен по принцип ми излизат пъпки по лицето след излагане, дори съвсем малко на слънце. Сигурна съм, че има много такива теми, но отскоро влизам тук и не съм имала възможност да ги чета...

kalpazanka
07-16-2010, 15:21
Пъпките с бяло връхче ли са или комедони? Какво ди ползвала до момента?
Единственото разумно решение е да се консултираш с дерматолог, който да те насочи към подходящата козметика за твоя тип кожа.

ko7e70o
07-16-2010, 22:27
Аз имам подобен проблем . . само че на мен ми се надигат от време на време пупки като жутрешни но щом ги истискам изкачат . . също имам и малко черно точки по челото с къкво се премахват . . Моля помогнете .. :(

Vsmile
07-17-2010, 07:49
Значи и аз имах такъв проблем преди време и се консултирах с лекар специалист, който ми каза, че най-подходящата козметика е "Amrita". Наистина продуктите са много хубави, но някой са на малко по-недостъпни цени... ако имаш възмножност купи си от тях, ако не поръчай си от някоя аптека лосион за почистване на лице "Amrita" и попитай дали имат крем "Acne out" против черни точки и пъпки. Тези продукти на мен ми действат страхотно. В момента ги ползвам профилактично и съм много доволна. Да знаеш, че ефектът ще се забележи най-рано след 2-рата седмица. Надявам се да съм помогнала :)

ko7e70o
07-17-2010, 22:17
Много ти благодаря опрелено ще ги потурся :-)

nespasqema
07-18-2010, 12:48
Аз например бях доста зле с лицето имах всякакъв вид пъпки..ходих при лекар изписа ми акне аут и зинерин и чесно казано съм много доволна много голяма промяна има а ги използвам по малко от месец...( и струват от порядака на 30лв.) :)

Vsmile
07-18-2010, 13:15
Аз например бях доста зле с лицето имах всякакъв вид пъпки..ходих при лекар изписа ми акне аут и зинерин и чесно казано съм много доволна много голяма промяна има а ги използвам по малко от месец...( и струват от порядака на 30лв.) :)

Не е ли "зинериТ"... аз също съм го ползвала, но това е еид антибиотик и не се дава без рецепта :)

nespasqema
07-18-2010, 14:06
Аз например бях доста зле с лицето имах всякакъв вид пъпки..ходих при лекар изписа ми акне аут и зинерин и чесно казано съм много доволна много голяма промяна има а ги използвам по малко от месец...( и струват от порядака на 30лв.) :)

Не е ли "зинериТ"... аз също съм го ползвала, но това е еид антибиотик и не се дава без рецепта :) мии може и така да беше от доста време не го ползвам сори за грешката...и да с рецепта се дава ,но ти така или инъче трябва да отидеш на лекар за да види каква ти е кожата.. :)

titinkaa
07-18-2010, 15:53
Аз преди 2г. имах проблем с пъпките и ходих на дерматолог и ми ги маза там с нейни неща и отделно ми изписа гел за почистване на лицето,крем за мазане след почистването и слънцезащитен.И за месец ми минаха,а бях много зле,цялото лице ми беше в ужасни пъпки,които мн ме загрозяваха.

ameli
07-18-2010, 18:04
Аз от тоя АкнеАут се обринах и олющих :? Наистина е най-добре да отидеш при дерматолог и той ще реши какво е най-подходящо за теб :)

0409
07-18-2010, 20:36
аз пък ползвам новия Clearskin на Ейвън и съм доволен :)