PDA

View Full Version : странна приятелка



BrainPants
07-16-2010, 20:15
най-добрата ми приятелка се държи мега странно.. преди ми споделяше абсолютно всичко, давахме си абсолютно всичко, всички около нас си мислеха, че ходим... но в последните дни идва при мен само за цигари, пари и телефон, когато останем двамата не ми споделя.. в скайп като си пишем послем и казва "а не видях че си ми писал" от друга страна ако тръгнем нещо да си приказваме постоянно се дразним
пробвал съм да поговоря с нея... а тя просто ми казва "нищо няма" .. :/
какво да правя... не искам да си изгубя най-добрата приятелка

Innocente
07-16-2010, 20:22
Поговори с нея. Опитай се на всяка цена да разбереш какво става. Може някой да и е казал нещо, че я харесваш, а тя да иска да сте само приятели и да страни от теб, за да ти покаже, че не те харесва. Варианти всякакви. Ние тук можем само да гадаем.

ameli
07-16-2010, 20:44
'Най-добрите приятелки' не постъпват така. Виждам, че от разговори полза няма, игнорирай я за малко, не и давай цигари и виж как ще реагира. Ако е само за едните пари, телефон цигари - бий и шута :)

Unendlich
07-16-2010, 21:17
Пич, просто се научи да 'и отказваш - откажи 'и цигари, телефон, пари и да видим какво ще е държанието 'и. Не 'и обръщай внимание. Ако ти е истинска приятелка ще се интересува какво ти е - тогава 'и кажи всичко това. Ако ти е приятелка само за материалните блага - просто 'и бий шута и не се занимавай. :)

TheNewReligion
07-16-2010, 21:52
Първо си помисли дали причината не е в теб.
После я попитай направо. Няма смисъл от заобикалки.
Имай предвид, че може да е започнала да те харесва като повече от приятел.

filmimilmi
07-16-2010, 21:55
Имай предвид, че може да е започнала да те харесва като повече от приятел.
Твърде малко вероятно! Щеше да го показва, а не да се отдръпва...

Дано не си тайно влюбен в нея... В 9 от 10 случаи става така. Ако го е усетила, а никога не те е харесвала, сега просто си го връща ползвайки те за най-елементарни услуги. Това рязко отдръпване е достатъчно показателно, че има нещо такова. Дори да си влюбен, спри да й ходиш по гъза, за да разсееш тези съмнения в нея и поне да си я върнеш като "най-добра" приятелка, което пак донякъде поне е "утешителна награда". Най-добре пък е изобщо да прекъснеш всякакви контакти с нея, ако уважаваш себе си...

mincheto
07-17-2010, 06:50
Поговори си серизно с нея.

BrainPants
07-17-2010, 18:45
проблема е че всеки път като се отдръпна от нея за перидо от време изведнъж тя се появява.. започва да ме прегръща да ме пипа наляво и надясно аз и казвам да се маха тя не се маха
не мога да го разбера това момиче...

mincheto
07-17-2010, 18:57
Или ти играе мръсни (женски игрички).
вариянт 2-или винаги иска да си и на разположение-пари,тел,цигари,да си и отдушник за душевни отпадъци
3-или си има ново гадже,неиска да те нарани и държи на теб,и нз може би за това се е отдръпнала,за да не те нарани...
Поговори сериозно с нея,като дойде да те целува,прегръща итн......

BrainPants
07-17-2010, 19:00
преди много често ми казваше че е влюбена в мен и че ме харесва пък аз и казвах да спре да се бъзика...
как искам да е тогава...