PDA

View Full Version : Моля ви отговорете ...



vannsy
07-17-2010, 09:25
Здравейте :) Искам да ви задам едно въпросче понеже не съм много сигурна в това и искам мнение .. та въпроса ми е : Като свърши едно момче колко минути след изпразването му има сперма в канала на пениса .. аз до колкото знам е 15 мин.,но така ли е при всички момчета или зависи от възрастта :)

Bixel
07-17-2010, 09:36
ми аз попринцип между 30мин и 1 час набарвам мазно по гемчето

vannsy
07-17-2010, 10:50
а ако момчето е свършило и е чакало 15 мин. да речем .. и след това е правил пак секс.. каква е вероятността момичето да забраменее и има ли такава :)

vaseto0o
07-17-2010, 10:59
Ако е без презерватив-много голям
ако се е изпикал и измил е по-малък...

Housemusikk
07-17-2010, 11:30
Шанса е никакъв ,както и от пред предеякулационна течност е никакъв .Позаинтересувай се и прочети малко статии , не мнения из форуми в повечето случаи на хора дет хабер си нямат(или си мислят че имат) . НЕМОЖЕШ да забременееш от толкова малко количество сперматозоиди по простата причина , че се изисква определено количество сперма за едни доста сложни процеси от които идея си нямаш за кво става въпрос , а това количество в предеякулационната течност не е достатъчно . Ако младия жребец е неопитен давайте с презерватив после ,кат се научи как стават нещата без ,стига да му имаш 100% доверие иначе мн болести мое си докараш .Консултирай се с генеколог , сексолог и къвто още се сетиш с тапия по медицина да ти обясни . Тва им е работата не ядат малки момиченца :-D

NoMoney
07-17-2010, 13:39
Здравейте :) Искам да ви задам едно въпросче понеже не съм много сигурна в това и искам мнение .. та въпроса ми е : Като свърши едно момче колко минути след изпразването му има сперма в канала на пениса .. аз до колкото знам е 15 мин.,но така ли е при всички момчета или зависи от възрастта :)

Зависи, дали скоро е викал водопроводчик да му отпуши тръбата, ти не можеш да сложиш 4 цола тръба в друга 3.5 цолова, знаеш ли колко кълчища ще ти трябват ? :?

OneBoy
07-17-2010, 14:06
Здравейте :) Искам да ви задам едно въпросче понеже не съм много сигурна в това и искам мнение .. та въпроса ми е : Като свърши едно момче колко минути след изпразването му има сперма в канала на пениса .. аз до колкото знам е 15 мин.,но така ли е при всички момчета или зависи от възрастта :)

Зависи, дали скоро е викал водопроводчик да му отпуши тръбата, ти не можеш да сложиш 4 цола тръба в друга 3.5 цолова, знаеш ли колко кълчища ще ти трябват ? :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

KumchoValcho
07-17-2010, 14:15
Няма времетраене определено, докато не се изпикае винаги има по каналчето сперма.
Да, има вероятност ако е без презерватив да си забременяла, макар и мноого малък

Princessani
07-17-2010, 14:20
Здравейте :) Искам да ви задам едно въпросче понеже не съм много сигурна в това и искам мнение .. та въпроса ми е : Като свърши едно момче колко минути след изпразването му има сперма в канала на пениса .. аз до колкото знам е 15 мин.,но така ли е при всички момчета или зависи от възрастта :) излишна паника е това.Няма шанс и не си трови нервите излишно.То ако така ставаше да съм забременяла отдавна.Има хора с години са опитват и не става.Успокой се. :)

DENKAZ
07-17-2010, 15:51
Няма времетраене определено, докато не се изпикае винаги има по каналчето сперма.
Да, има вероятност ако е без презерватив да си забременяла, макар и мноого малък
Напълно съгласен :)

vannsy
07-19-2010, 12:02
благодаря за отговорите :-) :)