PDA

View Full Version : Порязах се на стъкло!Имам 3 шева!!!Помоощ!!!



preskaa85
07-17-2010, 10:46
Порязах се на стъкло от буркан преди 6-7 дена.Стъклото беше влязло доста на дълбоко в раната.Имам 3 шева.Докторът каза,че ще ми трябват 2-3 седмици,за да зарасне...,но се боя страшно много,тъй като вече съм почти седмица в това положение...майка ми и докторът ми казват да започвам вече постепенно да стъпвам на него,но мястото на което съм го порязала е ужасно(между пръстите и петата-посредата,където е най-меката кожа)....трудно ми е и се опитвам на пръсти,като се подпирам с патериците,ноо...крака ми изтръпва,и се боя да не би да направя нещо на шева....От 3-4 дена започнах да излизам пред нас,но само на един крак и с патериците....
Помооощ!!!Моля ви кажете ми с нещо да мажа ли по-нататък раната,когато ми се махнат превръзките от крака,как да успея максимално бързо да оздравея..ии най-вече след около месец заминаваме на почивка....нямам търпение,но преди това трябва да се оправя!Майка ми само ме шашка,че мога да не прохода дотогава...нз!
Ще съм ви адски благодарна,ако ми помогнете и кажете нещо по темата!Мерси предварително!!![/b]

asp1r1n94
07-17-2010, 11:11
Темата май е за раздела ''Здравни проблеми и болести'' ,щом лекар ти е казал ,че ще се оправи във форума няма какво да питаш...