PDA

View Full Version : Накъде отиват нещата?



0utlawz
07-17-2010, 16:33
Харесвам едно момиче.Работата почна от ФБ ... Исках приятелство , исках скайп и сега пишем ... Намекнах и няколко пъти да излезем някой път тя все казва "Да добре" , но още не сме излизали... Това на добре или на зле е ? Смисъл ще стане ли или щом не иска да излезем няма да стане ;[ ?

betibarclay
07-17-2010, 16:36
хахах просто ти връзва тенекия :D

EndlessVoid
07-17-2010, 16:40
Питай я кога е свободна. И като ти каже попитай я дали не би желала да излезете да се пошматкате малко. Недей я чака да ти даде точна дата. Ти си този, който трябва да настъпва.

mincheto
07-17-2010, 16:44
Явно не те харесва и не иска нищо сериозно.

0utlawz
07-17-2010, 16:48
Не мисля ,че не ме харесва .. ако беше така изобщо нямаше да ми пише , не мислиш ли ? Почти винаги тя започва разговора и т.н. Писали сме по 2-3 часа ... Праща ми прегръдки и целувки ( не са от голямо значение .. т'ва е скайп -,- просто отбелязвам) .

mincheto
07-17-2010, 16:54
^^ Ми тогава,поговори си с нея сериозно,един открит разговор.

0utlawz
07-17-2010, 20:34
Други мнения ?

ThroughStruggle
07-17-2010, 20:44
Говори по-конкретно. Не казвай "Искам да излезем.", а "В петък съм свободен. Искаш ли да се видим?". ;)

king95
07-17-2010, 20:48
Казва ти, "Да, добре", защото просто не иска да те отрязва директно, а те оставя ти сам да разбереш. :)

wasch0
07-17-2010, 20:58
Хаха.. преди време се беше случило при и при мен. Винаги чаках той да започне да пише пръв, и започваше. От намеци и закачки стигнахме до излизане.. Срещите бяха провал, ама карай.

Харесваше ме,харесвах го..

Обаче.. аз се правех на неодстъпна.. и един ден му писна.. хареса си друга и така : )) ЗА това аз мисля, че ят те харесва, действай и успех !

filmimilmi
07-17-2010, 22:48
С една дума наникъде. Защо си мислиш, че щом си чатите и всичко ти е в кърпа вързано? Тя може да си чати с още 100 досадници като теб и всички те да си мислят, че са на крачка от това да се натискат с нея. Особено ако е хубаво момиче и си има достатъчно обожатели наживо в обкръжението й. Ти може да си просто поредното случайно момче, което тя е впечатлила със снимките си, на които пъчи дупе и цици. Ако обича вниманието ще ти отговаря дори да няма намерение да ти отдели каквото и да било внимание наживо. А пък и това е фейсбуук, поне виж кои са общите ви познати и се опитай да си уредите случайна среща, а не такава, за която настояваш като загорял тип, което е отблъскващо.

Housemusikk
07-17-2010, 22:53
Уговори си среща с нея с ДАТА И ЧАС , ако не дойде си търси друга във facebook-a :-o

VinDiesel
07-17-2010, 22:59
В момента съм,горе доло подобна ситуация,запознахме се наживо,без фейсбук и просто я питах дали иска да идем в еди кое си кафе.Утре ще излизаме.Не ти е правилен въпросът,някой път.Кажи утре,не някой път.

D3viLish
07-17-2010, 23:06
И аз мисля, че просто не иска да те отреже директно..Тя ако те харесваше толкова колкото си мислиш щеше да се съгласи..
Иначе в скайпа и аз си пиша с много момчета по няколко часа, аз първа започвам чата, но нямам намерение да излизам с тях или нещо друго, просто чист приятелски чат.Май прекалено много си убеден в симпатиите от нейна страна... :-) Пък и тея срещи от сайтове са мани мани.. :-D

umri
07-17-2010, 23:15
Харесвам едно момиче.Работата почна от ФБ ... Исках приятелство , исках скайп и сега пишем ... Намекнах и няколко пъти да излезем някой път тя все казва "Да добре" , но още не сме излизали... Това на добре или на зле е ? Смисъл ще стане ли или щом не иска да излезем няма да стане ;[ ?
Аа, намекваш да излезете. Такива неща не се намекват, освен ако не го искаш твърд после.

Sofff
07-17-2010, 23:20
Предложи й го на сериозно с час и място да кажем ...