PDA

View Full Version : приятелката или гаджето



gdwih
07-17-2010, 22:24
Много близка моя приятелка си харесва едно мом4е от доста време. В един момент без да се усетя аз започнах да харесвам съ6тото мом4е и той мен. Сега незнам какво да правя. Тя казва 4е ако се хванем няма да има проблем. Оба4е се 4уствам 4е я предавам (колкото и тъпо да зву4и).

ibojilow
07-17-2010, 22:40
Правописа ти е под всякаква критика, за пореден, но не за последен път казвам, че 4 е ЦИФРА, а не буква! Незнам се пише разделено!
От написаното виждам, че нямаш 12 години.. :razz:
Относно темата на моменти момчето е правилния избор, а на моменти приятелката.. Тъпо ще направиш ако се хванеш с него, зарежи го.. Втори ще намериш.. Тук съм за приятелката, защото да тръгнеш с момчето което тя харесва .. :? Тя ти казва, че няма проблем, но всъщност ще и стане доста неприятно!
Това е от мен. :)

LetItRock
07-17-2010, 22:45
Ами ако ти е много близка и добра приятелка, по-добре не тръгвай с него. А и зависи какъв тип е момчето, защото ако се окаже, че не струва, а само те използва, в един момент ще останеш сама. На твое място бих предпочела приятелката /ако ми е много добра/. И дори да ти е казала, че няма проблем, не значи че няма да й е гадно. :(

LipSy
07-18-2010, 12:17
Ако чувстваш, че ще й направиш гадно след като тръгнеш с момчето, по-добре не тръгвай. Ако пък много го обичаш, а и той теб също тръгнете, но тайно, така че приятелката ти да не разбере (този вариант обаче не знам дали ще можете да го направите, защото след като сте заедно навън той все ще иска да е до теб и приятелката ти ще заподозрее нещо). Сложно е, но ти си избери кой вариант е по-добър да теб! :) Успех! :wink:

П.С.: Оправи си правописа! :)

Rallfii
07-18-2010, 12:19
Ако приятелката ти е истинска..без колебание си избери нея!Щото накрая има възможност от двата вариант да останеш нито с един.. без приятелка и без гадже Xxd Таа приятелките са вечни,,гаджетата временни ;;dd

Giggle
07-18-2010, 17:18
Абе мацка на колко си ? Мисля, че си малка и едвали ще излезе нещо сериозно с момчето :) Недей цака момичето, пък ако искаш сближи се с пича чисто приятелски :).Момчетата са страхотни приятели, по - добри от момичетата според мен !

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 17:23
Ами ако ти е много близка и добра приятелка, по-добре не тръгвай с него. А и зависи какъв тип е момчето, защото ако се окаже, че не струва, а само те използва, в един момент ще останеш сама. На твое място бих предпочела приятелката /ако ми е много добра/. И дори да ти е казала, че няма проблем, не значи че няма да й е гадно. :(

mincheto
07-18-2010, 19:01
Ако позволиш приятелство да се съсипе заради момче си пълен идиот.Приятелството е за винаги.Гаджета под път,и над път.

SmilezZz
07-18-2010, 19:15
Приятелка !!!
- Тъпо е да предадеш приятелката си,само заради едно момче..
А и колкото и да ти казва,че няма да има проблеми - знай,че ще й е доста кофти..
Представи себе си на нейното място..Ти как би се почувствала ?

ameli
07-19-2010, 15:53
Казва ти, че няма проблеми, защото ти е приятелка и иска най-доброто за теб. Ако и ти си като нея ще се откажеш от него и ще си намериш друг, защото наистина постъпката ти ще бъде гадна. Все пак приятелството е вечно и само с 1 човек, а момчета има милиони, идват и си отиват ;)

teenems
07-19-2010, 16:23
Ако съм на мястото на приятелката ти и аз бих ти казала същото .
Голямо чудо ,ако тръгнеш с момчето което и аз харесвам.
Какво толкова ? Все пак няма да се женя за него :?
Нито бих се сърдила ,нито да се карам с теб за него.
Поговори пак с нея.

TheInvincible
07-19-2010, 18:36
По добре избери приятелката,защото ако избереш момчето можеш да останеш от 2та стола на земята.Както казаха по горе приятелите са вечни,а гаджетата временни ...

Paramour
07-19-2010, 19:12
Правописа ти е под всякаква критика, за пореден, но не за последен път казвам, че 4 е ЦИФРА, а не буква! Незнам се пише разделено!
От написаното виждам, че нямаш 12 години.. :razz:
Относно темата на моменти момчето е правилния избор, а на моменти приятелката.. Тъпо ще направиш ако се хванеш с него, зарежи го.. Втори ще намериш.. Тук съм за приятелката, защото да тръгнеш с момчето което тя харесва .. :? Тя ти казва, че няма проблем, но всъщност ще и стане доста неприятно!
Това е от мен. :)
Подкрепям!
А и представи си, че скъсате с въпросното момче седмица по-късно. Или по-точно той да скъса с теб.. на теб ще ти е гадно, обаче тогава може приятелката ти да ти е сърдита, защото си й го отмъкнала... прецени рисковете :)

gdwih
07-20-2010, 23:41
Мерси много на всички. Съвсем прави сте така и ще направя. ;-)

П.П. На 15 съм

elizabethg
07-21-2010, 00:31
Здравей!Наистина това е много гадна ситуация...Аз те съветвам да не предаваш приятелката си,заради едно момче :wink: То си е твоя работа де...но помисли реално!

Gamedzilla
07-21-2010, 13:34
Гаджето :razz:

darinnkaa
08-15-2010, 14:17
Това е като моята история, първо дори да казва че няма проблеми да тръгнете - има проблем явно,второ ако ти е приятелка някво момче не бива да застава между вас и трето,чисто информативно но колко години си ?

venelinka
08-17-2010, 10:27
Замисли се струва ли си да жертваш приятелството ти с момичето, заради връзка, която може да не трае и два дена. Хората казват "Любовта е до време, приятелите - до гроб." :)

a1a2b3v
08-18-2010, 13:24
Еми според мен говори с момчето и момичето. Обясни на момчето ситуацията и че тя ти е скъпа като приятелка. После поговори и с нея за това кажи и че много харесваш това момче и не искаш да я нараниш с твоите действия. Ако ти е приятелка, колкото и да харесва това момче ще се примири и ще ти прости. Пък и щом момчето харесва теб, а не нея тя няма избор.
Успех :wink:

m0nichka98
08-27-2010, 20:11
Еми по-добре приятелката щото тя ти казва че няма нищо, но съм сигурна, че ако тръгнеш с него тя ще започне да се отдръпваа, да те търси мн по-рядко или изобщо да не те търсии. Пък и приятелката е много по важна от гаджето! Без гадже и с гаджее -- живее се, ама без приятека е вече е доста гадно ! : ))

kotence_91
08-27-2010, 20:23
Била съм в подобна ситуаци - да речем, че в случай съм била все едно твоята приятелка. Колко ли отричах, че няма да ми е кофти, гадно ... че ще си излизаме тримата и бла-бла ... обаче същност въобще не беше така :) И имах късмет с приятелката, че въпреки това че не я смятам за голяма приятелка и от тогава сме леко раздалечени, тя избра мен :) А и вие сте по-малки ... и въпреки това не смятам, че трябва да избираш момчето ... много ще има :)

dreamerrr
08-28-2010, 14:55
МНО ЯСНО ,ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА ! :grin:

purehate
08-28-2010, 20:53
Емм .. знам ,че е гадно и на мен би ми било гадно,но все пак той не хар нея,а тебе и дори и да се откажеш от него той пак няма да я хар олее.. мн труден избор пожелавам ти късмет в него и послушай сърцето си и ще вземеш правилното решение! ;)

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 09:52
По добре не прецаквай приятелката си защото утрешния ден можете да скъсате с момчето а ако има нещо приятелката ще ти помогне така че с момчето си останете само приятели

n3zabrawiimaa
09-08-2010, 10:45
ПРИЯТЕЛКАТА !!!!!!
Доста пъти съм избирала гаджето пред приятелка и адски много съжелявам! : ))

anonimen981981
09-08-2010, 14:13
Приятелката!!
Била съм в същата ситуация...Или изчакай момичето да тръгне с друг и тогава се заеми с момчето..Но не пребързвай с решението си!

MotherfuckinFreak
09-08-2010, 15:36
Най-добре е и двете да го заебете тоя, според мен естествено! Особено ако сте много, много добри приятелки.
В живота ти ще има много момчета, но добри и ценни приятелки се печелят трудно! Това е от мен!
Поздрави, Марина :)

blairww
10-31-2010, 23:36
Това ще е доста долно от твоя страна ако се хванеш с него.
Ти не гледай, че тя ти казва няма проблем.. момичето явно ти е приятелка и не би ти направило проблем за някво си момченце, обаче ти замисляш ли се.. как зад нейното ''Нямам нищо против'' ше се крие огромна болка...

st3finka
11-01-2010, 12:20
Аз ако бях на твое място бих избрала приятелката,защото тя нали е казала,че няма да се сърди ако тръгнате.Всъщност е много неприятно.Така и аз бях с една моя приятелка и тръгнах с едно момче и така, дълга му история xD.. По темата..Ами ако с момчето скъсате например след месец или по-рано нз..Приятелката ти тогава няма да я има..Имам такава приятелка,която 1 година ходи с един идиот там..И не ни обръща внимание въобще..Дебрели с него..Но той като я зареже в много скоро време,тя ще реве ама няма никой да я подкрепи..Заради това избери приятелката си..Ще има много момчета в живота ти.. :)

xKiFlA
11-01-2010, 13:56
Мн ясно че приятелката трябва да избереш

xdanitox
11-01-2010, 15:33
Приятелите са до гроб а гаджетата са до когато не си омръзнете. Много ясно че трябва да избереш приятелката ти. Даже ти се чудя за какво изобщо реши да ни питаш ?

Janee
11-01-2010, 16:32
На твое място бих избрала приятелката. Дори и да ти казва, че няма проблем да тръгнеш с него, не мисля, че ще й е приятно. Представи си, че момчето се окаже пълен боклук и скъса с теб няколко дни след като сте тръгнали. :? Просто не си заслужава заради момче , да загубиш ценна приятелка. Ще има и други момчета. :)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 16:56
Здравей!Наистина това е много гадна ситуация...Аз те съветвам да не предаваш приятелката си,заради едно момче :wink: То си е твоя работа де...но помисли реално!

:-o :)