PDA

View Full Version : Две въпросчета които ме интересуват..!



clgt
07-18-2010, 02:19
Така, добър вечер (добро утро), ще ви задам някои въпроси, които ме интересуват:

От две седмици имам ново гадже, просто перфектната мадама :shock: но имам един проблем - преждевременната еякулация (просто мацката ме кефи на макс и не мога да се сдържам). Четох че по форума много хвалите "злобарката" - някой да ми обясни как се бие и въобще трябва ли да свършиш? :? (съжалявам но просто не ми е ясно).

Вторият ми въпрос възникна от чисто любопитство и той е свързан с вируса на СПИН - за предаването му по полов път, да речем без предпазните средства. Как и откъде влиза вирусът у мъжа? Предполагам през пикочният канал? :o А каква му е консистенцията? Течност ли е или как се промъква у мъжа? Въпросът ми е съвсем сериозен. Благодарско и лека нощ от мен.. 8)



:-)

OneBoy
07-18-2010, 05:01
Въпрос първи->да една чикия би ти билла полезна(препорачително е да свършиш :) ) .Въпрос втори->като правиш секс през пикучния канал се всмукват всякви мизерии от жената ако тя има Хив ,воала и ти си заразен :)

jumpin
07-18-2010, 09:34
По първия въпрос се дублирам с OneBoy.А по втория чрез пикучни пътища достига до кръвните пътища и засяга кръвните клетки(т-хелпери) които са имунната система на човека :)

Samoten89
07-18-2010, 10:40
А аз да питам СПИН-а как се е получил първоначално?
И да речем, че има 10 мъже и 10 жени и почнат да си правят секс всеки с всеки. Кога ще се появи спина и при какви условия?
Ако един мъж прави с 10 жени секс или 10 мъже с 1 жена кой се разболява от СПИН?

OneBoy
07-18-2010, 12:25
Ами спина като цяло е разпространен в страните кадето хигиената е много-понижена Африка и др. такива, само това мога да кажа по въпроса :(

takemybreathaway
07-18-2010, 12:37
А аз да питам СПИН-а как се е получил първоначално?
И да речем, че има 10 мъже и 10 жени и почнат да си правят секс всеки с всеки. Кога ще се появи спина и при какви условия?
Ако един мъж прави с 10 жени секс или 10 мъже с 1 жена кой се разболява от СПИН?
"Болен от СПИН" означава заразен с HIV-вируса, в кръвта на който се откриват по-малко от 200 CD4 T-лимфоцити на микролитър и който страда от едно или повече от 26 определени състояния."

Носител е този който е заразен. Няма значение от какъв пол е. СПИН-а има три стадия: 1 стадий се развива в рамките на няколко седмици като оплакванията са сходни като тези на грип.. ..2 стадий е безсимптомен, болният няма оплаквания, това значи че имунната с-ма се справя за сега сд положениято и обикновенно това е за перод 8-10години....3 стадий е вече когато имунната система не може вече да се справя, настъпвят вече съответните оплаквания и усложнения.

FunkyBoy
07-18-2010, 14:42
Четох че по форума много хвалите "злобарката" - някой да ми обясни как се бие и въобще трябва ли да свършиш? :? (съжалявам но просто не ми е ясно).

вадиш пишката, хващаш здраво с едната ръка.. и почваш: нагоре-надолу нагоре-надолу... и да, трябва да свършиш, иначе къв е смисъла да си бъхтиш ръцете и пишока? :razz: :razz: :razz: