PDA

View Full Version : Които разбира да каже



seaeyes
07-18-2010, 09:32
Понеже кожата ми е склонна към появяване на бенки и всякакви такива истории мога ли да се предпазя по някакъв начин чрез някои слънчезащитен продукт..Предполагам някой с фактор 50 (и да попитам на каква цена са горе-долу с този фактор) ще свърши работа ..Препоръчайте нещо .

LipSy
07-18-2010, 11:05
Ами отиди просто в някой козметичен магазин и кажи, че търсиш слънцезащитен крем с 50-ти фактор. Попринцип на Гарниер са хубави. Ако слънцезащитните кремове не ти помогнат по-добре се консултирай с дерматолог! :)

Minerva
07-18-2010, 11:14
Според мен е добре да забравиш за всички марки кремове, които ги продават по магазините като Garnier, Nivea и другите такива. Те не вършат особена работа. Насочи се към медицинска козметика от аптеката. Лесно ще откриеш крем с много висок фактор, какъвто ти трябва. Аз ползвам на Vichy. На Aven и Bioderma също са хубави продуктите. Щом кожата ти е бяла и склонна към поява на бенки и изгаряне е нужно да се грижиш сериозно за нея. Не забравяй да слагаш крема не само когато си на плаж, но и когато просто излизаш навън.

Exothermic
07-18-2010, 11:32
Авторке и аз съм същата.
Мажа се със слънцезащитни продукти с възможно
най-висок фактор и нямам проблеми.
Не са евтини, но няма начин. :-|

shell
07-18-2010, 12:42
Моят съвет е да се посъветваш с дерматолог :) Но ако не ти се ходи аз позвам 50spf на AVON и съм много доволна,обаче моята кожа не е като твоята :-o така че най удачното е да питаш лекар

Sladurchoo
07-18-2010, 12:49
и аз бях като теб ии ползвах на Vichy с фактор 50 .. слагах си го винаги, смисъл не само на плажа :)

Converse333
07-18-2010, 12:58
И аз съм така и ползвам слънцезащитни кремове и плажни масла на Гарниер, много са хубави. :)