PDA

View Full Version : хХх Работаа... ;[ хХХ



Rallfii
07-18-2010, 12:04
Тааа значи.. аз съм само на 13 обаче ми трябва работа и то много спешно..набрах доста големи сметки,,в момента е криза и така.. но незнам нито какво да работя нито къде.. от Кюстендил съм :// Плсс хелпп :// [/b]

LipSy
07-18-2010, 12:13
Тааа значи.. аз съм само на 13 обаче ми трябва работа и то много спешно..набрах доста големи сметки,,в момента е криза и така.. но незнам нито какво да работя нито къде.. от Кюстендил съм :// Плсс хелпп :// [/b]

На същата страница в Др.Тийн има поне още 3 такива теми. Погледни ги! Всеки ден излиза по една нова и то все със същото съдържание: търся работа!!! :x

Rallfii
07-18-2010, 12:17
Тааа значи.. аз съм само на 13 обаче ми трябва работа и то много спешно..набрах доста големи сметки,,в момента е криза и така.. но незнам нито какво да работя нито къде.. от Кюстендил съм :// Плсс хелпп :// [/b]

На същата страница в Др.Тийн има поне още 3 такива теми. Погледни ги! Всеки ден излиза по една нова и то все със същото съдържание: търся работа!!! :x

Па другите теми са си от друг автор..и сорри,,ам съм регната от 10 минути и то спец за тая тема,,та не мога за пет секунди да прегледам сички теми xXD [/b]

LipSy
07-18-2010, 12:19
Тааа значи.. аз съм само на 13 обаче ми трябва работа и то много спешно..набрах доста големи сметки,,в момента е криза и така.. но незнам нито какво да работя нито къде.. от Кюстендил съм :// Плсс хелпп :// [/b]

На същата страница в Др.Тийн има поне още 3 такива теми. Погледни ги! Всеки ден излиза по една нова и то все със същото съдържание: търся работа!!! :x

Па другите теми са си от друг автор..и сорри,,ам съм регната от 10 минути и то спец за тая тема,,та не мога за пет секунди да прегледам сички теми xXD [/b]

Добре тогава стига с караниците! Ще ти дам линка! Извинявай, обаче не видях, че си регната от 10 мин!

Rallfii
07-18-2010, 12:21
Окей.Не съм запозната с правилата в този форум,,така че ако не се позволяват повтарящите се теми моля за извинение. xXD Просто секи един си има проблем и иска си го реши във своя тема :D

LipSy
07-18-2010, 12:23
1. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=350075

2. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=349031

3. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=350366

LipSy
07-18-2010, 12:25
Окей.Не съм запозната с правилата в този форум,,така че ако не се позволяват повтарящите се теми моля за извинение. xXD Просто секи един си има проблем и иска си го реши във своя тема :D

Не, не е забранено да се повтарят темите, но просто всеки ден излизат едни и същи. Инъче не е забранено. Ето 3 линка ^ Разгледай ги! :)

Rallfii
07-18-2010, 12:28
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

LipSy
07-18-2010, 12:31
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)

Rallfii
07-18-2010, 12:36
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)

Ами интересно ми е това със листовките.Ама на място ли да питам,,в интернет ли,,къде незнам.. иначе мога да съм сервитиорка,,ама годините ми куцат. 8-) Имам познати със кафета,,ама надали ще навият бащите си..бившото ми гадже работи в кафето на родителите си,,а е на 15 :D

LipSy
07-18-2010, 12:41
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)

Ами интересно ми е това със листовките.Ама на място ли да питам,,в интернет ли,,къде незнам.. иначе мога да съм сервитиорка,,ама годините ми куцат. 8-) Имам познати със кафета,,ама надали ще навият бащите си..бившото ми гадже работи в кафето на родителите си,,а е на 15 :D

Е, щом е на 15 е нормално да работи в кафене. От 15 нагоре може в кафене да се работи само собственика да се навие. Апък щом това са родителите му тогава няма проблеми. Ами за листовките питай в някой клон на самата фирма или в някой офис на фирмата. Обаче там не се заплаща много :( . Някъде по около 5-10 лв на ден (айде и повече може да са). Това ако ти върши работа отиди и питай! :)

LipSy
07-18-2010, 12:43
Ами на BILLA и KAUFLAND се раздават весници. Мисля, че за там също не се искат години!

Rallfii
07-18-2010, 12:44
Тъкмо за Кауфланд бях тръгнала да пиша..майка ми работи в Кауфланд,,ама няма желание да пита,,щото вика,,че били тежки вестниците. :D

LipSy
07-18-2010, 12:49
Тъкмо за Кауфланд бях тръгнала да пиша..майка ми работи в Кауфланд,,ама няма желание да пита,,щото вика,,че били тежки вестниците. :D

:D Хаха, е то никъде не пише, че те трябва да се носят на гръб или на ръка. Вземаш си някаква количка и така става много по-лесно! Аз съм виждала такива хора, които раздават весници на KAUFLAND и всичките си ги товарят в някаква количка (или по точно торба на колелца) Кажи го така както искаш! :lol: :razz: 8-)

Rallfii
07-18-2010, 12:50
Тъкмо за Кауфланд бях тръгнала да пиша..майка ми работи в Кауфланд,,ама няма желание да пита,,щото вика,,че били тежки вестниците. :D

:D Хаха, е то никъде не пише, че те трябва да се носят на гръб или на ръка. Вземаш си някаква количка и така става много по-лесно! Аз съм виждала такива хора, които раздават весници на KAUFLAND и всичките си ги товарят в някаква количка (или по точно торба на колелца) Кажи го така както искаш! :lol: :razz: 8-)

Значи викаш преди да почна тая работа да се преобразя като бабичка,,та никой да не ме познае :razz:

LipSy
07-18-2010, 12:55
Тогава се ориентирай към друга работа! :)

LipSy
07-18-2010, 12:56
Друг начин няма, освен ако не искаш да носиш ,,тежките вестници" 8-)

Rallfii
07-18-2010, 12:56
Тогава се ориентирай към друга работа! :)

Шегувам се..ами просто не ми побира ума какво друго мога да работя.. и зат'фа пускам тема тука..ама като гледам интереса към нея не е доста голям,,та си пишеме само аз и ти :razz:

LipSy
07-18-2010, 12:57
Аби ако ме питаш аз бих отишла примерно в Глобул и там щях да питам! :) :) :)

LipSy
07-18-2010, 12:58
Тогава се ориентирай към друга работа! :)

Шегувам се..ами просто не ми побира ума какво друго мога да работя.. и зат'фа пускам тема тука..ама като гледам интереса към нея не е доста голям,,та си пишеме само аз и ти :razz:

Попринцип Др. Тийн не се посещава толкова често от потребителите. До скоро време имаше голям интерес, ама нещо западна! :( :? х :(

Rallfii
07-18-2010, 13:00
Ще поговоря с майка ми..тя ме пази като писано яйце и не е доста навита. ;д

P.S:Ем то няма къде другаде да я пусна просто.. xXD

mincheto
07-18-2010, 16:55
http://www.maska-bg.com/listovki.html

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 17:26
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)


Ами аз лично на тези години работех по кафетата не знам ти каква работа си тарсиш :?

Rallfii
07-18-2010, 19:29
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)


Ами аз лично на тези години работех по кафетата не знам ти каква работа си тарсиш :?

Ами незнам как да работя по кафета.. било забранено викат,,ти как си работил/а? :o

Rallfii
07-18-2010, 19:31
...

Благодаря..ще пиша на посечения имейл.Някой ползвал ли е точно това?

LipSy
07-18-2010, 20:10
...

Благодаря..ще пиша на посечения имейл.Някой ползвал ли е точно това?

Не, аз не съм. Даже и не знаех за този имейл! :(

LipSy
07-18-2010, 20:13
Изчела съм и трите теми,,но никъде не намерих по-точни координати и обяснения xXD

Ами кажи каква работа точно търсиш, че и аз не мога да се досетя как да ти помогна! :( На 13 за сервитьорка или продавачка няма да те вземат никъде. Просто е изключено. Кажи към каква сфера на работа искаш да се насочиш! :)


Ами аз лично на тези години работех по кафетата не знам ти каква работа си тарсиш :?

Ами незнам как да работя по кафета.. било забранено викат,,ти как си работил/а? :o

Ако искаш да работиш в някое кафене трябва да е на някакви твои познати предполагам, защото не знам, дали някой друг ще се навие за тази възраст! Апък и ако им минат на проверка тогава ще стане лошо! :( :(

ameli
07-19-2010, 15:48
http://www.maska-bg.com/listovki.html

Аз тука нещо не разбрах. Набират си хора да раздават листовки или вече са си намерили, но търсят фирми, чиито листовки да раздават 8-)

Neopitom3na
07-20-2010, 15:30
Защо всички твои теми трябва да започват с ХхХхххХх.. ? :?

asdfg
07-25-2010, 23:12
Тъкмо за Кауфланд бях тръгнала да пиша..майка ми работи в Кауфланд,,ама няма желание да пита,,щото вика,,че били тежки вестниците. :D

:D Хаха, е то никъде не пише, че те трябва да се носят на гръб или на ръка. Вземаш си някаква количка и така става много по-лесно! Аз съм виждала такива хора, които раздават весници на KAUFLAND и всичките си ги товарят в някаква количка (или по точно торба на колелца) Кажи го така както искаш! :lol: :razz: 8-)

Значи викаш преди да почна тая работа да се преобразя като бабичка,,та никой да не ме познае :razz: Еми то срамна работа нчма

9mishie9
07-25-2010, 23:37
Доколкото знам, на повечето места ще те вземат ако имаш минимум 16 години... Няма да стане лесно, единственото е вестницит ена Кауфланд, Броширки на ПрофиКредит и т.н. (които също се уреждат трудно. Може би ще ти помогна... Видяла ли с итази тема?: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=351849

desssy
07-29-2010, 18:49
Според мен направи "мили очи" на вашите, за да ти дадат пари да си платиш сметките. На 13 години шансът да те вземат за каквато и да е работа на практика е нулев. Санкциите за непълнолетни работници са големи, пък не ми се мисли какви са за малолетни. Едвали някой би "се набутал".
Аз съм на 20 и вече 2 месеца не мога да си намеря работа, а имам опит като барманка и сервитиорка...

skaterGirl
09-01-2010, 22:18
Излъскай къщата си и направи нещо за ядене на ваще,може да стане така вместо да търсиш работа!! :) :) :) :) :grin: :grin: :) :) :)

Noone95
09-01-2010, 23:13
ЗАщо ти е работа на тези години?? Що за сметки става въпрос?? Става ми чудно как някой на 13 може да задлъжнее? Аз ти предлагам да попиташ вашите за някой друг лев.. да им обясниш ситуацията. А ако не стане, това с брошурите не е лоша идея.

djigitoriq
09-02-2010, 15:37
Много си малка да работиш.
Остави работата на родителите си.
Ти сега ще ставаш 7-ми клас и ще трябва много да учиш.

Evidence
09-05-2010, 14:45
АЛООО, на 13 си, бе скъпа ?!?!?!