PDA

View Full Version : И от къде смелост?



agapiseme
07-18-2010, 11:47
Здравейте. Имам един шантав въпрос - шантав шантав..ами мисля си много неща.

Много искам да пробвам френската любов.Така де - имам си приятел,обичаме се,бла бла ,всичко на 6,но не сме правили това,а на мен ми се иска да пробвам,както и да нямам скрупули да ме пробват :D

Та - същината - как вие преборвате страха от това да лепнете някоя болест (дори простичка,не смъртоносна..макар мен те повече да ме тревожват) в името на удоволствието?

П.П. Нямам предвид,че ще го направя ей така,просто искам да видя какво смятат тези,които се хвърлят с главата напред.

BiGBaDWolF
07-18-2010, 12:03
а? Ма лапай му там бе небой се !

monotonous
07-18-2010, 12:11
Ключът към преборването на срама и страха е доверието. Ако познаваш човека до теб достатъчно и му имаш доверие, с времето задръжките падат.
Относно болестите - ако го познаваш достатъчно добре, би трябвало да знаеш за предишните му връзки и контакти. Ако не - не се срамувай да попиташ. Ако те обича - ще ти разкаже.

agapiseme
07-18-2010, 12:15
Ключът към преборването на срама и страха е доверието. Ако познаваш човека до теб достатъчно и му имаш доверие, с времето задръжките падат.
Относно болестите - ако го познаваш достатъчно добре, би трябвало да знаеш за предишните му връзки и контакти. Ако не - не се срамувай да попиташ. Ако те обича - ще ти разкаже.

Аз имам проблем само от медицинска гледна точка.Знам за връзките му,но дори да го питам дали винаги е използвал предпазни средства и дали е боледувал от нещо,това няма да даде отговор на въпроса.Защото за някои болести не се знае с години,на други мъжете са само преносители и какво ли още не..

ggg5
07-18-2010, 12:18
Налапай го целия,смучи и не питай.... :D :D :D Не хапе!!!

OneBoy
07-18-2010, 12:22
Като толко искаш да му лапаш на тоя твоя бойфренд що не си сложи един капут и така да му духаш, а вместо това си търсиш тъпи оправдания с болести и така нататък ? ? ?

agapiseme
07-18-2010, 12:28
Като толко искаш да му лапаш на тоя твоя бойфренд що не си сложи един капут и така да му духаш, а вместо това си търсиш тъпи оправдания с болести и така нататък ? ? ?

Щото е тъпо..по-добре с ръчичка :)

OneBoy
07-18-2010, 12:32
Като толко искаш да му лапаш на тоя твоя бойфренд що не си сложи един капут и така да му духаш, а вместо това си търсиш тъпи оправдания с болести и така нататък ? ? ?

Щото е тъпо..по-добре с ръчичка :) На такива като тебе дето се правят на много хитри им давам свободно. Дано и тоя твоя приятел да се сети по скоро да ти каже -Довиждане :)

agapiseme
07-18-2010, 12:34
Не ти хващам логиката :)

strave
07-18-2010, 12:35
Не е до въпрос на смелост а на желание.Ако наитина се притесняваш няма никога да го направиш.

Rallfii
07-18-2010, 12:36
Аз лично съм пробвала..и на мене и аз съм правила. :razz: Колкото от желание,,толкова от любопитство.. когато ти правиш,,удоволствието за тебе е нулево..поне при мене е така,,има некой курварки дет ги кефи да лапат.. ама според мене е досадно.Има си и тактики..не трябва да го хапеш със зъбите.. чувствителна е зоната на главичката,,като го лапнеш тряа си поиграеш със езика да стимулираш главичката и да опиташ да си го вкараш в устата възможно най-надолу..ако му е мнг дълъг няма да успееш..а на тебе да ти правят наистина удоволствието е голяямо! :D

ladykeisy
07-18-2010, 12:38
Нещо не успях да схвана цялата идея?
Ти да не духаш на някой от улицата, че да ти лепне веднага първата възможна болест? Щом сте гаджета и всичко върви, какъв е проблема? Отпусни се и действай. Ще се научиш все някога. Не е болка за умиране. Всъщност е страхотно удоволствие.

OneBoy
07-18-2010, 12:39
Не ти хващам логиката :) Логиката е такава че по добре се взимай в раце и почвай да лапаш на тоя твоя камътник щот ще си намери друга другарка дето не е толко "притеснителна" относно ква болест може да хване като направи една свирка. Фана ли логиката ся !?!

agapiseme
07-18-2010, 12:44
Не ти хващам логиката :) Логиката е такава че по добре се взимай в раце и почвай да лапаш на тоя твоя камътник щот ще си намери друга другарка дето не е толко "притеснителна" относно ква болест може да хване като направи една свирка. Фана ли логиката ся !?!

Общо взето е желязна,но не е приложима в случая ;)

OneBoy
07-18-2010, 12:54
Не ти хващам логиката :) Логиката е такава че по добре се взимай в раце и почвай да лапаш на тоя твоя камътник щот ще си намери друга другарка дето не е толко "притеснителна" относно ква болест може да хване като направи една свирка. Фана ли логиката ся !?!

Общо взето е желязна,но не е приложима в случая ;) Ами тогава не мога да ти помогнамм бат Кольо :smt039

NoMoney
07-18-2010, 13:44
Здравейте. Имам един шантав въпрос - шантав шантав..ами мисля си много неща.

Много искам да пробвам френската любов.Така де - имам си приятел,обичаме се,бла бла ,всичко на 6,но не сме правили това,а на мен ми се иска да пробвам,както и да нямам скрупули да ме пробват :D

Та - същината - как вие преборвате страха от това да лепнете някоя болест (дори простичка,не смъртоносна..макар мен те повече да ме тревожват) в името на удоволствието?

П.П. Нямам предвид,че ще го направя ей така,просто искам да видя какво смятат тези,които се хвърлят с главата напред.


Ми.... най-важното е да го накараш да го измие преди това, ако е от сектата на "негомилите" ще е малко кофти. 8-)

BabyBluee
07-18-2010, 14:30
а? Ма лапай му там бе небой се !
Не хапе.. : )) Само плюе :lol:

Nadelina
07-18-2010, 14:36
А секс правите ли? Защото ако правите и се притесняваш, че може да хванеш някаква болест от свирка, а от секса - не,значи темата е пълна пародия.
И освен това нали се познавате, нали се обичате, как може да се страхуваш, че той е болен?! Накарай го да отиде да си направи изследвания, щом си толкова мераклийка за свирка, ама и голяма бъзла. :-D
И още нещо - по твоята логика и той не би трябвало да иска да те лиже, защото мисли, че си болна и да не се зарази.

agapiseme
07-18-2010, 14:42
А секс правите ли? Защото ако правите и се притесняваш, че може да хванеш някаква болест от свирка, а от секса - не,значи темата е пълна пародия.
И освен това нали се познавате, нали се обичате, как може да се страхуваш, че той е болен?! Накарай го да отиде да си направи изследвания, щом си толкова мераклийка за свирка, ама и голяма бъзла. :-D
И още нещо - по твоята логика и той не би трябвало да иска да те лиже, защото мисли, че си болна и да не се зарази.


Аз съм чиста и невинна,няма какво да се зарази . :D Не,не правим секс,няма да обяснявам защо,но няма общо с желанието ни.
А за изследвания - мислила съм го,но при все,че не правим секс не мога да изръся "Я иди на изследвания."

Extremescream
07-18-2010, 15:14
Колко мъка има по този свят,Божееее!
Как така смелост?!Да не искат от теб да пребориш бик,или да галиш кобра?
Твоето е пълна лигня.'Искам,амаааааа нещо ме е шубе.'Или искаш и го правиш,или не искаш и не го.
Ако има някаква болест,щял е да ти каже.
Поговорете за това,кажи му какво те притеснява.
ПРОБЛЕМИТЕ ВЪВ ВРЪЗКАТА НЕ СЕ РЕШАВАТ С ТЪПИ ВЪПРОСИ КЪМ ХОРА ПО ФОРУМИТЕ,А С РАЗГОВОР С ЧОВЕКА ДО ТЕБ!

kalpazanka
07-18-2010, 15:24
Прати го да се изследва, като толкова те е шубе. Има безсимптомни инфекции, които при теб биха направили огромни поразии в тръбите. Друг е въпросът дали всеки път е бил с презерватив...
А и един анонимен безплатен тест за ХИВ не е болка за умиране.

monotonous
07-18-2010, 15:42
но при все,че не правим секс не мога да изръся "Я иди на изследвания."

Защо да не може? Тестът за СПИН (например) се прави за 5 минути, а те предпазва от цял живот страдание. Аз и моят приятел си направихме тест за СПИН преди да си легнем заедно и така се отърсихме от притеснението, от което ти страдаш (бях в същото положение като твоето).
Виж, вече за другите болести не знам (в смисъл за продължителността на чакане на резултати), но, мисля, че ако твоят приятел страдаше от някоя от тях, досега щяха да са се появили някои симптоми. Малко полово предавани болести протичат безсимптомно.

Denislawa
07-18-2010, 16:35
Не се притеснявай!Както каза monotonus "Малко полово предавани болести протичат безсимптомно." :)