PDA

View Full Version : Съвет относно протеините...?



LamBaDa
07-18-2010, 13:10
Здравейте форумци..искам да попитам някои по разбирач ако се намира защото съм начинаещ и много много не чаткам..искам да сваля малко тегло около 8-10 кг може и по малко но колкото и да е добре..някои ме съветват протеини..но незнам относно това което правя е през ден,един ден тичам на другия тренирам и така..потя се като...та има ефект но минимален с какво мога да се стегна..и да ускоря ефекта от слабеенето и качването на мускулна маса..Благодаря Ви!

ibojilow
07-19-2010, 00:08
Тия дето ти казват да взимаш протеин за да сваляш, просто ги напсувай от мен и им кажи да не лъжат хората. Взима се L-Carnitine който подпомага изгарянето на подкожните мазнини, а друг е въпроса, че не можеш едновременно да сваляш кг и да качваш маса? Това беше доста слабо изказване приятел, ако има нещо питай .

Krischu
07-19-2010, 00:38
Здравейте форумци..искам да попитам някои по разбирач ако се намира защото съм начинаещ и много много не чаткам..искам да сваля малко тегло около 8-10 кг може и по малко но колкото и да е добре..някои ме съветват протеини..но незнам относно това което правя е през ден,един ден тичам на другия тренирам и така..потя се като...та има ефект но минимален с какво мога да се стегна..и да ускоря ефекта от слабеенето и качването на мускулна маса..Благодаря Ви!
ОМГ! Да зимаш протейн,при положение,че искаш да СВАЛИШ кг? Ти луд ли си,от протейна се покачват кг ,не се свалят.
Тичай всеки ден по 20 минути и готово! А доколкото съм чел Л карнитин може да помогне,въпреки че аз съм твърдо против каквито и да било добавки,и немога да те посъветвам нищо по спецялно.

Krischu
07-19-2010, 00:39
а друг е въпроса, че не можеш едновременно да сваляш кг и да качваш маса?
Иначе е възможно.Просто трябва много добър и стриктен хранителен режим,и добра тренировачна програма.

ibojilow
07-19-2010, 15:27
а друг е въпроса, че не можеш едновременно да сваляш кг и да качваш маса?
Иначе е възможно.Просто трябва много добър и стриктен хранителен режим,и добра тренировачна програма.
Говора за този случай ? Той пича не може протеини да си вземе, защото не знае, кое за какво е , а ти за стриктен хранителен режим му говориш? :lol:

iwancho
07-21-2010, 10:02
Пичага,взми си L-Carnitine на Trec Nutrition - моя е такъв и от 60 капсули,за 12 тренировки стига, аз като го пиех ходех на фитнес и там си правех кардио по 20 минути + тренировка и да ти кажа честно имаше си ефект. А и примерно ако не ти се тича слагаш фолио безцветно на корема и мн ще караш с колело.. това е от мен..


пп-протеините са качване на маса,то например на моя си пише Solid MAss тоест солидна маса си го превеждам аз :Д също и креатинче можеш да пиеш,то е за качване на чиста мускулна маса и за увеличаване на силата.. :)