PDA

View Full Version : изправяне пред свършен факт



wasch0
07-18-2010, 15:30
Той ме харесваше. Аз го харесвах. И двамата се държахме глупаво. Той ме нараняваше, аз прощавах. Казвал ми е какво ли не, правеше се на много вървежен.. Той се отказа от мен защото се парвех на недостъпна..

Сега въпросът ми е..

Да му кажа ли колко неща съм му простила без да правя скандали.. затваряла съм си очите сякаш нищо не е ставало, а той не им е обръщал внимание и е продължавал да го прави..

Ако разбере какво ми е причинил и още го обичам дали ще проумее колко съм се унижавала, колко много съм давала за него, а не го е оценявал..

И дали след като разбере колко МНОГО съм изтърпяла ще ме харесва отново?

ще кажете : колко други има..
ТОЙ е различен.. отговорен,верен (докато имаше приятелка го забелязах), не би тръгнал с някоя ей така за бройка смисъл наистина обича, парви всичко, за да запази връзката си ... ТОЙ е точно това,което търся и искам да го спечеля отново.. знам, че бях постъпила глупаво, знам и съжалявам :?

mincheto
07-18-2010, 15:42
Продължи на пред и го остави в миналото.
Но все пак ,ако искаш пробвай,нищо не губиш.

MartyParty
07-18-2010, 15:58
1. вървежен * уот?

2. След всичко изписано по-горе...Не си заслужава. Изживяли сте заедно всичко и връзката ви е приключила веднъж завинаги- още повече той е бил с друго момиче. Ако беше "избраният" нямаше да има нужда да си затваряш очите за нищо. Няма по-досадно за мъжет от това да им натякваш какво и колко си правила ти за тях. Все едно е голямо усилие и изпитание да го търпиш и в същото време сама му се тикаш в ръцете.
Малко повече достойнство, повече гордост.

EndlessVoid
07-18-2010, 16:36
Вълкът козината си мени, но нрава - НЕ!

Ако се промени, то ще е временно. В крайна сметка никой не може да се преструва на това, което не е за твърде дълго. Сама си направи изводите.

Kukumqvka
07-18-2010, 16:42
Според мен всеки заслужава своя втори шанс.

doomkillerr
07-18-2010, 18:12
Сега въпросът ми е..

Да му кажа ли колко неща съм му простила без да правя скандали.. затваряла съм си очите сякаш нищо не е ставало, а той не им е обръщал внимание и е продължавал да го прави..

Ами не зная дали ще се трогне от тези твой думи и дали ще оцени всички неща, които си му простила!


Ако разбере какво ми е причинил и още го обичам дали ще проумее колко съм се унижавала, колко много съм давала за него, а не го е оценявал..

НЕ - щом до сега не го е проумял, няма и да го направи, въпреки всичко!


И дали след като разбере колко МНОГО съм изтърпяла ще ме харесва отново?

Много се съмнявам! Всички тези неща няма нужда да бъдат казвани - те би трябвало да се усещат от любимият ти човек и той все повече да те цени! :?

Wednesday666
07-18-2010, 19:34
Колко още би издържала да прощаваш и да премълчаваш ?! Според мен по-добре е да го оставиш да си иде, наистина не е единствения на Земята, колкото и различен да е в твоите очи :) Не те заслужава просто :) ;)

mugsinka
07-18-2010, 19:42
според мен не си заслужава губенето на време :?

Blondityy
07-18-2010, 20:11
Изобщо не съм съгласна - просто няма човек, който да е толкова перфектен, никога с нищо да не е наранявал и засягал. Винаги се налага да преглънтем някой друг недостатък - никой не е перфектен! Според мен трябва да спеш с игричките и да поговориш сериозно с него, да му кажеш, че си се уморила от всичко това и още го обичаш, че не си струва да се разделите заради някакви си игрички. Ако и той изпитва същото, ще се върне при теб, ако ли не - продължи напред (няма незаменими, има трудно заменими). Успех! Стискам палци да се съберете!!! :o

GregoryHouse
07-18-2010, 20:38
Според мен всеки заслужава своя втори шанс.

Там ти е и грешката да ти кажа...

А по темата, не не му казвай няма да промениш нищо. Но ако искаш винаги може да си счупиш главата.

postmortem
07-19-2010, 06:15
Той се е правел на гъзе, ти си се правела на недостъпна ... Хора, стига сте се правили, бъдете естествени :---)
И не сте се държали и двамата глупаво, ти си се държала глупаво защото си си паднала по тъпанар, който те има за нищо, че и си търпяла след като си разбрала :?

Nakadah
07-19-2010, 07:28
Сега въпросът ми е..

Да му кажа ли колко неща съм му простила без да правя скандали.. затваряла съм си очите сякаш нищо не е ставало, а той не им е обръщал внимание и е продължавал да го прави..

Това е фасон...


Ако разбере какво ми е причинил и още го обичам дали ще проумее колко съм се унижавала, колко много съм давала за него, а не го е оценявал..

НЕ!


И дали след като разбере колко МНОГО съм изтърпяла ще ме харесва отново?

НЕ!

Housemusikk
07-19-2010, 10:12
+ че за горния пост - Съвета ми е да си намериш някой ,който да се държи дори по гадно с теб . Направо ще се подмокриш :grin: . Ся ще последва някъв жалък опит за опровергавене в съзнанието ти , но подсъзнателно ........ .