PDA

View Full Version : Парти!



2s
07-18-2010, 16:51
Здравейте всички, с един приятел решихме заедно да си направим парти за рожденните дни. Моля Ви, ако някой знае някое готино заведение, което можем да наемем и все пак да не е ужасно скъпо, да каже. :oops:

Става въпрос за София!

sasheto0o
07-18-2010, 17:00
^ Кажи поне откъде си .. :?

fogdog
07-18-2010, 18:29
кво разбираш под скъпо :-o , ако не ти се дават мн пари ( а съм сиг че ще ти излезе солено ако е в заведение под наем) до- добре го направи във вас или приятеля ти ;)

DinViesel
07-18-2010, 19:00
Съмнявам се да ти излезе евтино при положение че ще правите 2 рожденни дни заедно.. иначе нищо не ти пречи да идеш в някоя кръчма и да направиш резервация за еди коя си дата и казваш точната бройка на хората и оставяш 10-20 лв капаро и така.

monttitty
07-19-2010, 11:41
Щом си от София,и ако искате партито да е нощно може да отидете в Делано,то е точно до Строителния...там може да с седите до колкот си искате пък и ако пиете алкохол,нямате проблеми и не е скъпо.... :)

ameli
07-19-2010, 12:05
Защо не си наемете някоя вила около града за 1 нощ и не си празнувате там :) Няма да излезе много скъпо, особено ако си поделите наема.

И на колко сте, ако сте 12-13-14 можете да идете на някоя пицария да си поприказвате, а ако ви се лудее - не ви знам дискотеките, нито колко гости ще поканите :D

cveteto64
07-19-2010, 12:35
Здравейте всички, с един приятел решихме заедно да си направим парти за рожденните дни. Моля Ви, ако някой знае някое готино заведение, което можем да наемем и все пак да не е ужасно скъпо, да каже. :oops:

Става въпрос за София!
Не съм от София,но си мисля, че в което и заведение да празнувате ще ви излезе скъпо.. По-добре както казаха по-горе наемете си вила или някаква къща за гости