PDA

View Full Version : Незнам вече, обичам го, но ..



xxxbananagirlxxx
07-18-2010, 18:04
Преди около 2 месеца се запознах с едно момче по интернет. Оказа се, че въпросното момче живее на съседната улица. Без въобще да сме се виждали ние почнахме да излизаме. На третото ни излизане той ме прегърна и аз не го отблъснах. От това трето излизане всеки ден историята се повтаряше. Един ден той ми каза, че не иска повече да се виждаме и не иска да има нищо общо с мен. Почуствах се адски странно. След една седмица той ми каза, че съжалява за това което е казал и, че иска да подновим всичко. Окей?! Подновихме го. Отново почнахме да излизаме. При едно от излизанията ни (последното) той ме целуна и реших, че няма смисъл повече да се виждаме, защото мислих, че няма да стане нищо. От този момент не съм спирала са мисля, какво щеше да стане ако бях отвърнала на чуствата му. Все пак останехме приятели. Преди няколко дни се скарахме по повод "раздялата ни " и той ми каза, че все още има някакви чуства към мен и разбрах, че и той не ми е бил безразличен през всичкото това време. Каза ми, че ако искам може отново да подновим всичко, защото всеки прави грешки и по този въпрос просто незнам какво да правя. Няма ли грешките да дойдат в повече?! :(

MissChocolate
07-18-2010, 18:08
Грешките никога не са достатъчно.
Но.. все пак се познавате от 2 месеца. Няма лошо да пробваш и все пак.. моят съвет е да го опознаеш по-добре.

И между другото.. темата май трябва да се премести.

xxxbananagirlxxx
07-18-2010, 18:12
ами оказа се, че за тези 2 месеца го познавам може би по-добр от себе си :-D , но благодаря за мнението :-)

а за темата - къде по-точно :?

Giggle
07-18-2010, 18:13
А каза ли ти защо не е искал да има нищо общо с теб? Иначе според мен трябва да сте заедно, щом не сте си безразлични защо не? Недей да го мислиш много, много :)

xxxbananagirlxxx
07-18-2010, 18:14
Ами всъщност да. Беше се събрал с една негова бивша приятелка и тя го беше накарала да прекрати всякакъв контакт с мен :shock:

Giggle
07-18-2010, 18:20
:? Боже, ами тогава да ти кажа не се занимавай, не може щото някой му казал нещо (по - лошото БИВША ) да те зареже и след тва мацката като го остави отново да тичка при тебе. Това не значи, че не заслужава втори шанс, но просто ти трябва да прецениш.

xxxbananagirlxxx
07-18-2010, 18:22
ами честно казано и аз точно заради този факт се колебая :( , но мисля, че си права :)

Giggle
07-18-2010, 18:32
Късмет мацка :)

Бтв оправи си заглавието "незнам" се пише отделно, че ей сега ще почне някой да ти вика :)

mincheto
07-18-2010, 18:55
Ами ти си си виновна.Но всеки получава втори шанс,и ти трябва да го получиш.Пробвайте на чисто.