PDA

View Full Version : Кой ми трие мненията ?



Kopu
07-18-2010, 17:34
Кой от този екип постоянно ми трие мненията ситигам до 150 и гледам след малко 120, де престанете! Ега си излагацията .....

mincheto
07-18-2010, 17:41
Ако нарушават правилата....

machoka
07-18-2010, 17:54
Егаси му и работата.. що му триете на човека постовете бе, злодеи такива!

Да не би случайно да триете теми, в които има и негови постове (а не конкретно да триете негови).. и заради това да му намалява бройката с по 20-тина, а той завалията да се корка и да си мисли, че е е на лична основа?! :x

mincheto
07-18-2010, 18:05
Егаси му и работата.. що му триете на човека постовете бе, злодеи такива!

Да не би случайно да триете теми, в които има и негови постове (а не конкретно да триете негови).. и заради това да му намалява бройката с по 20-тина, а той завалията да се корка и да си мисли, че е е на лична основа?! :x

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorri,за спама,но неможах да се здържам.... :D

Kopu
07-19-2010, 05:43
Чудя се да се смея ли да плача ли ?
Много несериозна работа.
И все пак, за да опровергая поста на machoka - неможе да трият теми, защото на скоро почнах да пиша пак постове. Преди това бях писал преди над 6 месеца. А сега започнах от 137. Неможе 6 месеца да не са трили теми и е сега изведнъж да почнат да трият.

LadyDi
07-19-2010, 05:50
Никой не се занимава да трие мнения като лична вендета.
Ако мненията ти са нарушавали правилата на форума или са били в тема, която по някаква причина е било необходимо да се изтрие - тогава е нормално да ти намалее и бройката на мненията.

Така че ако искаш се смей, ако искаш плачи - но никой няма да седне да се занимава с триенето на мнения, ако не пречат с нищо.

Kopu
07-19-2010, 06:21
Чудя се защо ли отворих тази тема, като ми е предлоно ясно, че ще се защитавате взаймно. Триите я, заключвайте я се ми е тая ....

LadyDi
07-19-2010, 06:29
A ти какъв отговор очакваш, при положение, че нещата стоят така? Никой никого не защитава, обясняваме ти като на голям човек, че мнения не се трият ей така без причина.
Като отказваш да разбереш, проблемът си е твой.

amk933
07-19-2010, 08:09
Оффф момко, адски нагло същество си. Лично проверих дали са трити специално твои постове и не са. Има трити теми, в които си писал. Какво очакваш да правим? Като трием тъпи теми да ти пазим постовете ли? Няма как да стане! Какво значи взаимно се пазим? Като трябва да ти се обяснява нещо 18 пъти и не ти изнася, това ще кажеш.

Чуди се защо си отворил тази тема - да си погажеш арогантното поведение и неграмотността. Ние ти обясняваме с добро, че никой нищо не ти е трил на лична основа и, че най-вероятно са ти заминали постовете заедно с някоя тема. В Кофата като има чистка има хора, които с по 18 000 поста остават на 200-300. Изгубил 5 поста в някоя дебилна тема и направи политически скандал. :?

Kopu
07-19-2010, 08:21
Оффф момко, адски нагло същество си. Лично проверих дали са трити специално твои постове и не са. Има трити теми, в които си писал. Какво очакваш да правим? Като трием тъпи теми да ти пазим постовете ли? Няма как да стане! Какво значи взаимно се пазим? Като трябва да ти се обяснява нещо 18 пъти и не ти изнася, това ще кажеш.

Чуди се защо си отворил тази тема - да си погажеш арогантното поведение и неграмотността. Ние ти обясняваме с добро, че никой нищо не ти е трил на лична основа и, че най-вероятно са ти заминали постовете заедно с някоя тема. В Кофата като има чистка има хора, които с по 18 000 поста остават на 200-300. Изгубил 5 поста в някоя дебилна тема и направи политически скандал. :?

Абе човек като си казах финалните дими какво ми лафиш сега ? И като си модератор не са ли ти чели правила, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ОБИЖДАШ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ? Не ми се прави на много отворен и грамотен, всички зад екрана са такива, но излязат ли на улицата, бягат като пилци.

amk933
07-19-2010, 08:24
:razz: :razz: :razz:

Nakadah
07-19-2010, 08:33
Оффф момко, адски нагло същество си. Лично проверих дали са трити специално твои постове и не са. Има трити теми, в които си писал. Какво очакваш да правим? Като трием тъпи теми да ти пазим постовете ли? Няма как да стане! Какво значи взаимно се пазим? Като трябва да ти се обяснява нещо 18 пъти и не ти изнася, това ще кажеш.

Чуди се защо си отворил тази тема - да си погажеш арогантното поведение и неграмотността. Ние ти обясняваме с добро, че никой нищо не ти е трил на лична основа и, че най-вероятно са ти заминали постовете заедно с някоя тема. В Кофата като има чистка има хора, които с по 18 000 поста остават на 200-300. Изгубил 5 поста в някоя дебилна тема и направи политически скандал. :?

Абе човек като си казах финалните дими какво ми лафиш сега ? И като си модератор не са ли ти чели правила, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ОБИЖДАШ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ? Не ми се прави на много отворен и грамотен, всички зад екрана са такива, но излязат ли на улицата, бягат като пилци.

Друже, и модераторите са хора, и те имат разум...

ПС: Ти се вкарваш в ебати филмите, учудвам се как до сега тая тема няма ключе...

mincheto
07-19-2010, 11:08
Накадах,най- точно го каза.
И мен са ми изчезвали мнения,и не само на мен, и кв'o толко?
С 20 или 50 -100мнения нагоре с нищо няма да си промени ранга.
Живей си живота,и не прави такива драми от този ''световен'' проблем.. 8-)

machoka
07-19-2010, 14:02
Всичко точно, човекът разбра защо му няма постовете.

С най-добри пожелания.