PDA

View Full Version : прекалено срамежлив



metallfen4e
07-18-2010, 20:55
здравейте аз сам едно момче коет харесва едно момиче.проблемат ми е че сам много срамежлив и немога да и кажа нищо дори и здравей и моят приятел сащо харесва едно момиче която е приятелка на другото момиче но те поне си казват здравей...мисля че и тя ме аресва но незнам савмети как да я впечятля
благодаря предваритерно :?

xrusinka
07-18-2010, 20:59
Отпусни се, и не се притеснявай. Срама е голямо нещо и аз съм така, но с времето започвам да се отпускам. Направи и ти така. Утре яко я видиш кажи и здравей или просто и се усмихни и така с всеки отминал ден прави по нещо малко :). Успех с мацката :)

LipSy
07-18-2010, 21:42
Абе то и аз се срамувах да призная много неща, обаче се отраках :grin: :-D :D . Отпусни се както казаха по-горе, защото ако си останеш срамежлив ще пропуснеш мвого хубави моменти от живота! :)

Rallfii
07-18-2010, 21:46
Първо вземи си наеми учител по БГ..да си оправиш речника и правописа..след т'фа разберете най-сетне,,че момичетата НЕ хапем.. научете се да общувате с нас на общ език,,а не все едно сме нек'фи,,къде са страшни и при една грешна стъпка убиваме..отпусни се бе брат!Най-тъпото е момче да е срамежливо..къф мъж ше излезне от тебе,я се стегни..заебии..

ibojilow
07-18-2010, 22:21
Първо вземи си наеми учител по БГ..да си оправиш речника и правописа..след т'фа разберете най-сетне,,че момичетата НЕ хапем.. научете се да общувате с нас на общ език,,а не все едно сме нек'фи,,къде са страшни и при една грешна стъпка убиваме..отпусни се бе брат!Най-тъпото е момче да е срамежливо..къф мъж ше излезне от тебе,я се стегни..заебии..
Eвала мацко, закова го ! Ами така трябва брат, отиваш и почваш да и лафиш, ако станат нещата - станат, ако не - друга! С този правопис не вярвам да те хареса, нищо лично. :)

Rallfii
07-19-2010, 08:45
Първо вземи си наеми учител по БГ..да си оправиш речника и правописа..след т'фа разберете най-сетне,,че момичетата НЕ хапем.. научете се да общувате с нас на общ език,,а не все едно сме нек'фи,,къде са страшни и при една грешна стъпка убиваме..отпусни се бе брат!Най-тъпото е момче да е срамежливо..къф мъж ше излезне от тебе,я се стегни..заебии..
Eвала мацко, закова го ! Ами така трябва брат, отиваш и почваш да и лафиш, ако станат нещата - станат, ако не - друга! С този правопис не вярвам да те хареса, нищо лично. :)

Мерси..пък не е зле,,даже доста полезно пича да се научи да флиртува. :D Лично на мене т'фа ми донася успех при момчетата всеки път.То е нещо като намек,,че го искам. :D

mincheto
07-19-2010, 08:57
Обръщаш една водка или текила и действаш.Ако н

fatrat
07-19-2010, 11:48
Rallfii донасяло ти успех на тебе. Щото повечето ми приятелки са били пълни темерути и изобщо не ставаше лаф с тях.Тряше само с Смс-и и скайпове да го караме!
metallfen4e бате отиваш и почваш да я заговаряш.Ако не можеш чукваш 150гр уиски/коняк преди тва и отиваш при нея!

Giggle
07-19-2010, 13:30
Ако всеки път, когато иска да свали някоя мацка " обръща едно", горкия ще стане алкохолик... Върви я заговори пък ако не е от ония оборотните "какички", всичко ще е окей 8)

girl4em
07-20-2010, 09:09
Моят съвет е ако, и имаш скайпа да и пишеш.Ще видиш как след няколко чата ще се отпуснеш и ще си казвате здравей 8)

delux4eto
07-20-2010, 09:43
ами отпусни се и отиди при нея и й кажи че я харесваш или прости кажи че е много готина или красива .... а на колко години си ?

fatrat
07-20-2010, 12:21
Ако всеки път, когато иска да свали някоя мацка " обръща едно", горкия ще стане алкохолик... Върви я заговори пък ако не е от ония оборотните "какичк и", всичко ще е окей 8)
първите 2-3 пъти винаги е трудно
а алкохола помага да се отпуснеш ;)

tarikat4o
07-20-2010, 13:17
И аз бях мн срамежлив, но с възрастта усещам, че започвам да се отпускам. 8) На 14 съм ;)
Айде успех, пичага!

fatrat
07-20-2010, 14:59
И аз бях мн срамежлив, но с възрастта усещам, че започвам да се отпускам. 8) На 14 съм ;)
Айде успех, пичага!
как го усещаш хаха :grin:

yourstarxD
07-20-2010, 19:40
ох абе човеко давай направо не му мисли

fatrat
07-20-2010, 21:00
14 е трудна възраст. не се отчайвай ако не стане от първия път ;)

jivotnoto
07-22-2010, 02:37
Абе приятел ти верно ако си срамежлив кфо ше стане с теб бе ? ти нормален ли си я се стягай и отивай при мацката ... започни някакъв разговор това онова ... разсмей я поговорете си за някоя тема която тя харесва ... утре пак я заговори ... покани я някъде ала бала стягай си задника и забии тва момиче :)

ll40o4yYll
09-07-2010, 12:02
Ем... при мене е точно обратното :-o . Аз харесвам едно момче ама е мн срамежливо. :( Когато се засичаме в дск не се поздравяваме въпреки че се познаваме. Писали сме си смс-и.Питала съм го когато го няма в дск къде е (защото ако е в София е мн рядко да не кисне в дск) и той ми е отговарял почти винаги 8) .. когато стоя в дск и тай е около мен забелязвам, че ме гледа :oops: .... но не ме харесва или е прекалено срамежлив... ахх тозии срамм :?

ТАаа .. сега по темата еми.. ако найстина хар т'ва момиче заговори я :) ... щом пишеш по форуми зн има някви призначи, че и тя те харесва :shock: :D . ДОколкото срама отпосни сее и го карай по течението... :grin: 8) :grin:

Paramour
09-07-2010, 12:23
Моят съвет е ако, и имаш скайпа да и пишеш.Ще видиш как след няколко чата ще се отпуснеш и ще си казвате здравей 8)

:lol: Тя като го види как пише и ще избяга ;д;д
Иначе е добра идея.
по темата: Ако си тооолкова срамежлив момичето няма да е твое. Приеми го или се бори със срамежливостта си.

BiebEarth
09-11-2010, 23:03
Моят съвет е ако, и имаш скайпа да и пишеш.Ще видиш как след няколко чата ще се отпуснеш и ще си казвате здравей 8)


Глупости! По скайпа всеки може да се прави на какъвто си иска! Друго си е на живо да си говориш с даденото момиче.. друго е по скайп. Събери смелост и я заприказвай, но не по скайп!

thefolenangel
09-12-2010, 00:30
Усмивката е твоето оръжие, ако не можеш да я заговориш усмихвай и се, тя сама ще те заговори!
Късмет!

goppe
09-12-2010, 01:48
Виж са, как стоят нещата:

Ако сте две момчета, ти срамежливият и приятелят ти, този по-отраканият от тебе и както казваш че приятелят ти няма проблем да заговори момичетата, а ти го имаш, повярвай ме, те не те харесват! Харесват тези надутите пичове, които ще ги заговорят, които ще ги впечатлят с нещо, ще ги разсмеят и т.н.

Life is hard, isn't it? 8-)

Dragonflyelf
09-14-2010, 17:27
Усмивката е твоето оръжие, ако не можеш да я заговориш усмихвай и се, тя сама ще те заговори!
Късмет!

ти май от всичко разбираш, хъ?... -.-''