PDA

View Full Version : хХхПо-бърз растеж на гърдите ;( хХх



Rallfii
07-18-2010, 20:17
Мм начи.. аз както вече казах,,съм на 13.. ии искам някак си да получа по-бърз растеж на гърдите.Ама нз как.. Ако някой знае да каже.. просто вече полудявам,,по едно време беше започнал бурен растеж,,но откакто ми дойде цикъла сякаш това спря.. :(

LetItRock
07-18-2010, 20:36
Има милиони теми по този въпрос, можеше да потърсиш из форума, но няма смисъл, тъй като всичко си е до ген. Казват, че от бозата растат и ако искаш пробвай, но моето мнение е, че освен задника ти друго няма да порастне.. ;]

П.С. Можеш да погледнеш и тук: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=274120&highlight=%F0%E0%F1%F2%E5%E6+++%E3%FA%F0%E4%E8

LipSy
07-18-2010, 20:40
Има милиони теми по този въпрос, можеше да потърсиш из форума, но няма смисъл, тъй като всичко си е до ген, казват, че от бозата растат и ако искаш пробвай, но моето мнение е, че освен задника ти друго няма да порастне.. ;]

П.С. Можеш да погледнеш и тук: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=274120&highlight=%F0%E0%F1%F2%E5%E6+++%E3%FA%F0%E4%E8

Наисти от бозата ще ти порастне само задника, така че ако искаш да качиш някое друго кило давай. Всичко е до ген. По-късно може пак да ти се ускори растежа. :) Знам, че има сутиени, които правят така, че самите гърди да изгеждат по-големи. Поразтърси се из магазините и мери сутиени с различна чашка! Друг начин не знам, дали има! :)

Rallfii
07-18-2010, 20:42
Абее знам ли..някъде четох,,че имало някфи начини на масажиране,,дето стимулирали растежа..беше отдавна,,а аз не помня вчера к'фо съм яла,,та тогава ше помня..

LipSy
07-18-2010, 20:45
Абее знам ли..някъде четох,,че имало някфи начини на масажиране,,дето стимулирали растежа..беше отдавна,,а аз не помня вчера к'фо съм яла,,та тогава ше помня..

Съгласна съм! По някакъв начин на масажиране може да се стимулира растежа, обаче това няма да стане сигурно за една седмица, а за месец някъде ако не и повече! :(

П.С.: Аз лично не знам как се извършват тези масажи! :-o

Rallfii
07-18-2010, 20:47
Питам се и дали от носенето на неправилен сутиен спира растежа..щото моя е по-широк. :D

LipSy
07-18-2010, 20:50
Ако е много стегнат тогава може да спре растежа, обаче щом гърдите ти са по-малки а сутиена по-голям - няма риск да спре растежа! :)

geri154
07-18-2010, 20:52
В един сайт четох че сутиена не прави нищо в такъв смисъл че не вреди на гърдите по никакъв начин така че спокойно.

Giggle
07-18-2010, 21:38
Ако не ти е заложено в гена няма как :)

Rallfii
07-19-2010, 07:44
Ако не ти е заложено в гена няма как :)

Ами не ми се верва да останат с такъв размер цял живот..все трябва да порастнат още,,просто търся по-бързия начин..пък ако не съм удовлетворена от резултата,,идва ред на силикона.. :razz:

mincheto
07-19-2010, 08:09
http://prikachi.com/images/568/2339568t.png


:D

Rallfii
07-19-2010, 08:19
Абе..викам на предпочета масажите,,че тая боза нещо.. :D

yourstarxD
07-19-2010, 08:37
И аз съм на 13 аз носи такива повдигащи сутиени ... пробвай и ти наистина има резултат и изглежда много естествено :D
И на мен са ми е спрял растежа ... а по темата за бозата - без коментар :D

Rallfii
07-19-2010, 08:39
И аз съм на 13 аз носи такива повдигащи сутиени ... пробвай и ти наистина има резултат и изглежда много естествено :D
И на мен са ми е спрял растежа ... а по темата за бозата - без коментар :D

Аз ползвам..изгледат доста големшки,,ама в действителност.. :D Абе не съм плоска,,ама не съм удовлетворена от размера им. :D

mincheto
07-19-2010, 08:54
Аз ползвам..изгледат доста големшки,,ама в действителност.. Абе не съм плоска,,ама не съм удовлетворена от размера им.

Силикон :lol:

Rallfii
07-19-2010, 09:03
Аз ползвам..изгледат доста големшки,,ама в действителност.. Абе не съм плоска,,ама не съм удовлетворена от размера им.

Силикон :lol:

И той ще влезе в действие,,кат кача няколко годинки. :D

xrusinka
07-19-2010, 09:16
Виж във форума има много теми по този въпрос и във всяка една от тях пише, че няма как сама да стимулираш разтежа на гърдите си ще трябва да чакаш :)

LipSy
07-19-2010, 11:44
И аз съм на 13 аз носи такива повдигащи сутиени ... пробвай и ти наистина има резултат и изглежда много естествено :D
И на мен са ми е спрял растежа ... а по темата за бозата - без коментар :D

Аз ползвам..изгледат доста големшки,,ама в действителност.. :D Абе не съм плоска,,ама не съм удовлетворена от размера им. :D

Е, какъв ти е размера, че не си чак толкова доволна? Все пак си на 13. Е, верно че има момичета на 13-14, които имат млекоцентрали, ама то вече изглежда смешно! :-o Ти какъв размер имаш? 70А или 70В...?

Rallfii
07-19-2010, 12:36
незнам..как да разбера? ;дд :D

LipSy
07-19-2010, 13:06
Ами като отидеш на магазина да си копуваш и то там на етикета си пише какъв номер са. Друг начин няма.

LipSy
07-19-2010, 13:07
Аз така правя. То понякога не си отговарят на номерата да ти кажа.

mincheto
07-19-2010, 13:22
Премери си гръдната обиколко със сантиметър ;)
И пиши тука колко санта са :D :-)

Paramour
07-19-2010, 18:07
Оффф колко такива теми ще има във форума?!?!
Еми напиши "гърди" в търсачката и сигурно 1230897423 теми ще ти излязат. Другия вариянт е да погледнеш на първата или на втората страница във форума и ще видиш поне 2 такива теми.
Ако проблема ти беше уникален... ок пусни нова тема. Ама в твоя случай...
Едва ли ще ги прочетеш... та по темата:
От боза НЯМА да ти пораснат циците, а задника.
Всичко е въпрос на ген.
Ако искаш да са ти големи отиваш при хорурга и готово.

LipSy
07-19-2010, 19:39
Премери си гръдната обиколко със сантиметър ;)
И пиши тука колко санта са :D :-)

:razz: :razz: :razz: Ти направо ме разби!!! :razz: :razz: :razz: :-D :shock: :-D :razz: :razz:

DinViesel
07-20-2010, 08:01
Абее знам ли..някъде четох,,че имало някфи начини на масажиране,,дето стимулирали растежа..беше отдавна,,а аз не помня вчера к'фо съм яла,,та тогава ше помня..

ако ставаше с масажиране нямаше да има плоски жени..всичко си е до ген

tt0xic
07-20-2010, 10:17
Spored men ne trqbva da tursish po burz nachin za rastej a po burz nachin da razbersh che tqloto ti vse oshte se razviva i na 13 godishna vuzrast tqloto ti ne e takova kakvoto shte bude na 18 ili 20 kogato naistina shte si se razvila kato figura haresvai se takava kakvato si drygite sushto shte te haresvat takava a koito ne te haresva da si gleda rabotata kakto se vika xD za vseki vlak si ima putnici x)

LipSy
07-20-2010, 13:12
Spored men ne trqbva da tursish po burz nachin za rastej a po burz nachin da razbersh che tqloto ti vse oshte se razviva i na 13 godishna vuzrast tqloto ti ne e takova kakvoto shte bude na 18 ili 20 kogato naistina shte si se razvila kato figura haresvai se takava kakvato si drygite sushto shte te haresvat takava a koito ne te haresva da si gleda rabotata kakto se vika xD za vseki vlak si ima putnici x)

Виждам, че си нов/а, обаче кирилицата във сайта е ЗАДЪЛЖЕТИЛНА!!! Това е правило!

LipSy
07-20-2010, 13:12
Абее знам ли..някъде четох,,че имало някфи начини на масажиране,,дето стимулирали растежа..беше отдавна,,а аз не помня вчера к'фо съм яла,,та тогава ше помня..

ако ставаше с масажиране нямаше да има плоски жени..всичко си е до ген

Може би плоските жени не знаят, че има такива масажи! :-D

girl4em
07-21-2010, 08:58
Чувала съм, че от бозата и ядките може да ти порасне голям бюст, но аз смятам че от тях може само да качиш килца :( нищо повече. Попринцип всичко си е до ген, а и все още си на 13, но за момента можеш да носиш сутиен със силиконови подпланки :D или повдигащ сутиен 8)

metaxa
07-21-2010, 14:58
Всичко е до ген, ако майка ти има големи гърди, възможността и ти да имаш е много голяма. Попитай я кога гърдите й са се оформили, ако не те е срам. Гърдите не са най-важното нещо, някои мъже например повече се вглеждат в дупетата, не се тревожи :) За всеки влак си има пътници

DarkGirll
07-21-2010, 15:01
Аз ползвам..изгледат доста големшки,,ама в действителност.. Абе не съм плоска,,ама не съм удовлетворена от размера им.

Силикон :lol:

И той ще влезе в действие,,кат кача няколко годинки. :D

ОмГ :shock: :lol: :lol: :lol:

Сяя по темата :lol: - още си на 13 бе мила...споко ще ти порастнат още с времето спокойно...за къде бързаш 8-) ? От бозЪта щИ порасне само задника не гърдите... :? (това е мое мнение може и да растът от бозата ддз :lol: ) Ае бай от мен :P И успех с "уголемяването" на бюста :lol: ! :)

jivotnoto
07-22-2010, 01:26
като те гледам на снимката си си доста добре защо са ти много големи гърди :? с времето ще порастнат + това не всяко момче харесва огромните гърди включително и аз !

iwonka
07-27-2010, 15:06
Tи си на 13 бе, не може циците да са ти като на Андреа, те ше ти растат до 18-19 години спокойно, кво искаш още на 13 на си с чашка Д, и като станеш на 20 да си "Вис 2" сеш се?! за вс има време, аз като съм на почти 14 и съм 80Б не съм се оплакала

stefityYyY
07-29-2010, 13:05
Всичко с времето си! но ако неможеш да чакаш повече си купи сутиен с подплънки :) :D но аз те съветвам да почакаш сега си в процес на развите :) имаш още 4,5 години докато ти порастнат напълно

GucciMane
07-31-2010, 21:46
Нямам думи... колко си глупава, а си само с една година по-малка от мен...
Вместо да се радвате, че сте млади вие се чудите как да заприличате на 30 год жени?
Като ти е толкова мерак или върви при пластичен хирург, или забременей...
Един съвет - слагайки " xXx, ;[" и т.н в заглавието на темите си няма да ги направи по-интересни, и няма да получиш повече отговори.
Поздрави!

ifcheTyYyYy
08-01-2010, 16:48
Нямам думи... колко си глупава, а си само с една година по-малка от мен...
Вместо да се радвате, че сте млади вие се чудите как да заприличате на 30 год жени?
Като ти е толкова мерак или върви при пластичен хирург, или забременей...
Един съвет - слагайки " xXx, ;[" и т.н в заглавието на темите си няма да ги направи по-интересни, и няма да получиш повече отговори.
Поздрави!

как ще получи повече отговори то само като видиш заглавието на темата не ти се пише в нея..
момичее осъзнай се на 13 си.. . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: замисли се ако имаше начин за по-бърз растеж на гърдите охооо нямаше да има момичета дето да се оплакват като теб.. не разбрахте ли най-накрая, че с магия не става.. всичко си е до ген...аз съм на 17 и имам малки гърди , но ще пораснат и не се оплаквам..
осъзнайте се вече .. :-x :-x :lol: :lol:

п.с поливай ги всеки ден пък може и да пораснат :lol: :lol: :lol: :lol:

skaterGirl
08-12-2010, 21:34
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

CrystalEye
08-12-2010, 21:48
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka

lozanovaa
08-13-2010, 14:14
аз съм на 16 и не са ми особено големи но не се оплаквам ( въпреки че понякога идва и тоя моментт ). Според мен не зависи само от гена ами и от тялото ти - ако например си слаба няма как да имаш големи гърди а пък ако си и висока още повече.. плюс това в момента си само на 13 изчакай поне до 15-16 при някои момичета тогава доста нарастват.Това за бозата .. ;д не вярвам да е истина,аз мразя боза и дори за гърди да е пак няма да я пия ;дд всичко зависи от времето и това как се поддържаш,дали се храниш добре и т.н. пък и да не порастнат такива каквито ти искаш,поне гледай останалото да е добре.При секси тяло и красиво лице,кой ще ти гледа гърдите?

WesSii
08-16-2010, 07:10
неде3й да бързаж

vIKToriYa
08-22-2010, 20:38
на 13 години си тепърва ще ти растат :) единственият начин ее да качиш няколко килограма а и както другите казаха всичко си ее до ген въпреки че не винаги защото едната ми баба е като " млекоцистерна " другата ми баба и тя майками не баш като тях но има доста голяма гръдна обиколка а сестрами и аз нищо общо ... сестрами ее на 25 и е на половината на майками а аз съм на почти 16 и нямам нищо общо с майками смисал за бюст гороря.. тей че само времето ще покаже.. :D :P

nyxu
08-23-2010, 15:27
Не бързай.. :wink: Ще ти порастнат.. на 13 си .. :)

ToXiCtHeBeSt
08-23-2010, 22:37
Мм начи.. аз както вече казах,,съм на 13.. ии искам някак си да получа по-бърз растеж на гърдите.Ама нз как.. Ако някой знае да каже.. просто вече полудявам,,по едно време беше започнал бурен растеж,,но откакто ми дойде цикъла сякаш това спря.. :(

значи яш много ядки те овеличават растежа на млечни жлези или незнам и аз кво беше все пак сам момче и не разбирам от цици :-P :lol: :lol:

a1a2b3v
08-24-2010, 10:21
http://prikachi.com/images/568/2339568t.png


:D

Не си добре, честно ако вярваш в това... :razz: Тва най-много дупето да порасне. Мит е. Идва от това, че преди са я давали на кърмачките, за да имат повече мляко.

Иначе нема таква животно, което да прави гърдите по-големи. Споко само на 13 си има да растът още много :wink: .

krisi66
04-27-2011, 18:16
добре не разбирам, майка ми и сестра ми(тя е от предишния брак на майка ми) имат голееееемииии.. аз сега съм на 16 години и са ми малки та щом всичко е ген защо аз нямам големи като техните ;д ?!?

reoffender
04-27-2011, 18:43
За какво ти са?
Някой искаме да се отървем, вие ревете тука...
Големи, малки-твай.

Nam3less3
04-27-2011, 19:20
Сериозните мъже гледат ума на жената, ако искат големи цици, лесно могат да си намерят тяло за чукане :grin:

LadyDi
04-27-2011, 20:30
Добре бееее, хич не разбирам как успяват да се върнат 218437543954 страници назад и да изровят подобен бисер...