PDA

View Full Version : Просто зрител,нищо повече.



Mitkoni
07-19-2010, 08:34
Както някои от вас знаят,имам проблем с общуването.Хвърлих много усилия и започнах да говоря малко по-отворено.Е вчера на рожденния ден на "най-добрият" ми приятел се опитвах да отворя тема,но никой не ме слушаше.Започвам да говоря и те веднага ме прекъсват със своите теми.Писна ми.Отчаян съм и ще си остана анти-социален и дествен до края на живота си.Никога не правете като мен(да се пристрастявате към компютъра,така загубих 3 години през които е може би най-важният момент от изграждането на личността която аз не успях да изградя.)Имам чувството,че съм някакъв невидим дух в компанията и никой не ме забелязва.Много ми е гадно!И не мога да намеря обща тема за разговор с никой-нито със съученици,нито приятели с които се познаваме от малки.Може би с по-сдуханите мога да стана приятел ама за какво?Искам да мога да общувам със всички без да се притеснявам.Между другото на 16 съм.

mincheto
07-19-2010, 08:59
Обръщаш една чиста водка или чиста текила и действаш...
:D

Сега сериозно.....Мъжки,искаш неискаш земи се стегни, много е смешно и грозно момче да е срамжлив...къ'в мъж ще станеш?Как ще сваляш мацките?...Толко ли не си зацепил за какво обичат да си ляфят приятелите ти и компанията ти ,съучениците ти...итн...?
Братле ти си си виновен...аз ли да ти кажа за кв'o обичат да лафят приятелите ти??Като разбереш за кв'o си говорят почни и ти да говориш с тях на тия теми..измисли нещо,което да им хареса..
ние ли да ти кажeм... :razz:

LaCritic
07-19-2010, 10:25
Прочети няколко вица, изпии 2 водки и всичко ще се уреди! :)

DarkGirll
07-19-2010, 11:58
Обръщаш една чиста водка или чиста текила и действаш...
:D

Сега сериозно.....Мъжки,искаш неискаш земи се стегни, много е смешно и грозно момче да е срамжлив...къ'в мъж ще станеш?Как ще сваляш мацките?...Толко ли не си зацепил за какво обичат да си ляфят приятелите ти и компанията ти ,съучениците ти...итн...?
Братле ти си си виновен...аз ли да ти кажа за кв'o обичат да лафят приятелите ти??Като разбереш за кв'o си говорят почни и ти да говориш с тях на тия теми..измисли нещо,което да им хареса..
ние ли да ти кажeм... :razz:

Съгласна съм! Успех :wink:

LipSy
07-19-2010, 12:54
Човек, просто забрави компютъра си и годините, които си изгубил покрай него. Кажи си един ден: ,,От днес аз съм нов човек!". Излез навън и без да се срамуваш прави това,което ти дойде на ума, говори за това, за което говорят другите и просто не налагай нови теми, а засягай техните теми. Ще видиш как ще почнат да се вслушват и в твоите думи. Ти си вече на 16. Ами щом е така им придложи да отидете примерно на дискотека, пийни си малко алкохол (без да се напиваш) и така лека по лека ще се отракаш! :)

MissChocolate
07-19-2010, 13:02
Компютъра не е толкова важен фактор, както си го представяш.
Какво ти е направило това гениално изобретение?
Той не ти е виновен. Просто ти си си такъв по природа.
И съветът на LipSy е съвсем правилен. Просто забравяш миналото и започваш на чисто.
Успех!

Rallfii
07-19-2010, 13:40
Добре бе от к'фо ви е срам?!Ако никой не те слуша,,начи не си им достатъчно интересен или не можеш да се изразиш.Говори отворено,,а не с половин уста..та никой да не те разбира.Нз..ходил ли си на даскало,,учи ли ли са те да общуваш?Променяй се бе брат!И аз бях така кат бях на 11-12,,ама ся на 13 се изчантих и то много..и от компа..шот аз в нета бях себе си,,а лайф кат тебе не можех да говоря просто.. обаче ся не ме е срам и страх от нищо и в реалния живот съм си некъф тотален откачалник,,дет вика здрасти на тия къде не ги познава..е после се запознават де. :D Та т'фа е и иделаната формула да имам много приятели . . . :D

ameli
07-19-2010, 15:41
Като почнат да говорят, извикай лекичко, все пак да те чуе някой и да знаят, че си тук. Говори за интересни неща, на никой не му пука дали ще дават повторението на 'Перла' в 15.00 или 15.30. Допитвай се до мнението на другите, не приказвай само ти. Включвай се в техните разговори и извъртай темата към твоите си работи :D

Rallfii, от къде си? На аватара снимчицата е малка, но много ми приличаш на 1 момиче..

nude
07-19-2010, 22:40
изтрито мнение

Mitkoni
07-20-2010, 17:14
...
Благодаря ти човече!Обичам те!Бтв купих си книгата "Диагноза тийн" днес.