PDA

View Full Version : Мелена?! или има шанс да е друго



aaliyah22
07-19-2010, 08:25
Здравейте. Без да се впускам в разни адските детайли така се случи че предните 2 дни излизах вечерите, пих подобаващо, пуших достатъчно много (около 3/4 кутии 0,1 на 1 в сми леки) и така. Като казвам това не приемайте че съм се размазала по някаква пропаднала кръчма или др, бях на сватба. Та танцувахме пихме и пр без да съм се умъртвявала, но си бях замаяна леко. Днес обаче изкарвам черни фекалии. Чета по форумите много "успокоителни неща " по този повод - мелени, рак на дебелото черво и пр. Въпроса ми е възможно ли е просто да е от алкохола и цигарите, жегата и дехидратацията. Все си мисля че ако нещо сериозно трябва да има и друга симптоматика освен леко бъркане в стомаха и фекалиите. Та може ли да е от алкохола просто?

ameli
07-19-2010, 11:40
УУУУУууухАааа.. 4 кутии :shock: За по-сигурно, според мен, е редно да идеш на лекар, защото сичкото това пиене и пушене може да ти докара нещо (не искам да те плаша, много вероятно е да говоря и глупости) :-D Изчакай още 2-3 дена да видиш дали има подобрение и бягай при чичко/леля доктор :D

elito0o0o0
07-19-2010, 11:53
Лекар -> изследвания -> резултат.