PDA

View Full Version : фруктис гарниер



momi4etoooooooooo
07-19-2010, 09:53
Здравейте,взех си маска garnier fructis за изтощена или суха коса тая от 300ml и четох във форумите,но пише че причинявал окапване на косата :-o та искам да ви попитам тези от вас,които сте я пробвали какво е мнението ви понеже и без това имам косопад да не остана савсем без нея :lol:

LipSy
07-19-2010, 12:47
Аз ползвам шампоана на Garnier Fructis, обаче на мен той не ми е причинявал косопад. То щом са на една марка, дали е шампоан или маска няма много голямо значение. Аз мисля, че на пазара няма да пуснат нещо, което предизвиква косопад. Просто всеки човек има различна кожа на главата и косъма на всеки човек е различен. На едни действа добре на други, не. Просто трябва да използваш маската няколко пъти и така сама ще си прецениш! :)

П.С.: На мен шампоана много ми харесва. Даже по едно време имах един проблем с пърхута. Това беше преди 2-3 години. И от многото шампоани против пърхут нямаше друг като Garnier Fructis, който да предотврати пърхута. Много съм доволна и мисля, че ще си заслужава да изпробваш маската! :) :) :) :-) :)

Converse333
07-19-2010, 19:59
За маската не знам, но шампоана е ужасен. :x По принцип имам хубава, права, дълга коса и ползвам от време на време някакъв възстановяващ шампоан. Е, взех си Garnier Fructis, косата ми се омазняваше ужасно бързо излезе ми и пърхут. :booooomb:

shell
07-19-2010, 21:15
В началото и аз бях страшно доволна от този шампоан,но н атретата тубичка май беше ми излезе пърхут,който половен година борих,а може би и повече :(
А маската не мисля,че би могла да ти причини косопад,защото бе трябвало да се нанася по краищата на косата и ако има негативен ефект то той би бил само в краищата :)
Вземи си маската на LORYS - тя е страхотна :)