PDA

View Full Version : Въпрос за космите по краката



KumchoValcho
07-19-2010, 10:50
Значи преди 3 месеца някъде си минах краката с епилатор.
И хубаво, обаче на някои места космите си пораснаха, а на други изобщо не са :shock:
Винаги ми се случва, някак си на някои места не растат с месеци, а вместо това там има някакви черни точици като току-що наболи косъмчета, ама стоят така с месеци :lol:

Някой има ли такъв проблем, нормално ли е?
Защото сега не искам да си ги обезкосмявам, ама пък е смешно като на някои места имам, а на други не и не мога едни къси панталонки спокойно да обуя +_+. Забелязва се много

zoreto
07-19-2010, 11:38
да не би местата където са тези 'като черни точки' да са подкожни косъмчета.От епилатора са ми ставали и на мен ама един пилинг с частици или с гъба за тяло би помогнала да избият косъмчетата :-o

KumchoValcho
07-19-2010, 11:43
да не би местата където са тези 'като черни точки' да са подкожни косъмчета.От епилатора са ми ставали и на мен ама един пилинг с частици или с гъба за тяло би помогнала да избият косъмчетата :-oНе, не са подкожни косми. Имал съм подкожни косъмчета и знам какво представляват..
Даже интересното е, че тези мога да ги "изстисквам" и то си излезне като супер малко, по-малко и от милиметър косъмче.
Колкото е тоя знак > ' < примерно 8-) 8-)

zoreto
07-19-2010, 11:53
^ в този случай нямам идея какво е :-o :-o

LipSy
07-19-2010, 13:12
Може би кожата ти е нежна и като се минеш с епилатора и тя се дразни много и така остава за няколко месеца. На мен инъче това не ми се е случвало! :-o

ElinoOor
07-19-2010, 13:54
и при мен става така 8-)
епилатор,кола маска,пинсета.. няма значение,отскубна ли ги после едвам избиват 8-)
затва редовно ексфолиращи 'препарати' .. не знам дали от тях,ама сякаш по-бързо избиват :D