PDA

View Full Version : Защо спирате да слушате даден стил?



kareto332
07-19-2010, 11:37
Винаги ми е било интересно как си слушал до определен момент даден стил (не конкретно чалга) и изведнъж ти просветва, че тая музика не ти харесва и спираш да я слушаш? Заради обкръжението ли е или заради нещо друго? :-o

elito0o0o0
07-19-2010, 12:30
Защото си тъпо добиче.

diksi
07-19-2010, 12:53
Ами намираш по-добра музика и спираш да слушаш старата.. Логика..

BlueKnife
07-19-2010, 13:09
защото осъзнаваш, че това не е твоя стил?! ебаси въпроса..

макар че се сещам и за други причини..

December
07-19-2010, 13:33
хъх като бях на 9-10 ли там някъде слушах само тея по ситито.
Бритни,Риана разни си дори вече не им помня имената на повечето.
Но човек пораства и му се мени вкуса.
Просто ми омръзват еднотипните неща и т.н.
А и разбрах,че това не е моят стил както казаха по-горе.
До 6-7 годишна слушах чалга(Цветелина,Глория,Рен то те бяха златни.Предишната чалго по струваше) После слушах поп и аренби разни си.
Като се замисля тогава нямах компютър и тея екстри :lol: Само кабелната откъдето ги слушах ририто и т.н.
После и те ми омръзнаха.От интернет научих за много групи и изпълнители на които текстовете са доста по на ниво и мелодийте не са обичайни като всяко парче по кабелната.Примерно Реджина Спектор.Такава никога няма да пуснат по нашите българските(със булстрата не съм запозната,ние имаме само градската кабелна) канали.А нейният стил,пените са уникални <33 А и тя не е с големите лейбъли най-важното.В индито всичко е толкова различно,някак оригинално <33
Да оточня сега слушам главно инди,алтернатив,рок и метъл.Последно време и хардкор.Преди няколко месеца не бях чувала за него.Но всякакви сайтове,всякаква информация 8-)
Хубаво е да научаваш за нови неща.


Накратко омръзва ти,разбираш че не ти прилича този стил,че нещо друго повече те влече.Срещаш се с други хора,които ти препоръчват нови неща,на тебе примерно ти харесват и т.н.

Tempest
07-19-2010, 13:54
Декемврианке, имало ли е сити като си била на 9-10?!

Аз като малък слушах хипхоп покрай сестра ми - продължавам да слушам хипхоп... чух дръм, зарибих се - сега ми е любимата музичка... и си ми остават любимите стилове - dnb и хипа-ту-да-хапа (ен ю джъс' дон' стапа) :D

December
07-19-2010, 14:07
Декемврианке, имало ли е сити като си била на 9-10?!
М значи сега съм на 14 ;д
мисля че трябва да е имало :lol: поне аз помня че съм слушала тези неща.Дори сега като си гледам старите лексикони от 2006-2007 гледам любима певица Кристина Агилера :D
Ситито май вече има 5 години.Почти съм сигурна.

А докато стана колкото тебе(нали си на 17-18 ) кой знае кво ли ще слушам ... Само по хип-хоп и рап не съм се занасяла ;д Просто са ми някак умрели :lol: Никога не съм ги харесвала,но не се знае след 2-3 години може и тях да прослушам :lol:

Tempest
07-19-2010, 15:06
абе стой си дето си, че има да те нападат трута, че не си никво рапе :D Аз като съм слушал DRS на касетка, мнозина, сега големи рапъри, тогава са слушали ММ и MTV..

Mooo6no
07-19-2010, 20:40
Както човек променя вижданията си и разбиранията си относно живота, така сменя и музикалния си вкус. Не виждам нищо странно. Аз лично не съм се отказвал от никой стил. Но с течение на времето слушах все по и по извисена естетически музика, докато накрая взех, че го опростачик.... 8-)

WaterLilly
07-19-2010, 21:00
Насочваш се към нещо ново, което ти харесва повече, и така старото ти се струва скучно и далеч не толкова добро. Така.

alba29
07-21-2010, 07:09
Просто растеж и ти се променя мисленето.Има песни които преди много са ми харесвали ,сега обаче не мога да ги слушам или ги слушам много рядко :)