PDA

View Full Version : Приятелки apf



sweet882
07-19-2010, 12:12
здравейте моята най-добра fr непрекъснато се съревновава с мен....знам пове4ето от вас ще кажат 4е не ми е fr и може би ще са прави ...но ние сме израстнали заедно познаваме се от 3 -годи6ни .Ще ви дам най-простия пример ...Бяхме заедно и едно мом4е така да се каже ми се зарибявшае ,а на нея никой не и обращаше внимание .Така аз си пишех с него и това я дразнеше ли4еше и ....Днес разбрах 4е му е писала и мн яко му се е зарибявала ...Това е само един пример има още мн ....Проблемът ми наистинаа изглежда мн детски но все пак... мислела съм да поговоря с нея ,но не е толкова лесно....не съм умряла за това мом4е просто тъпото е 4е ми се води BFF ..ако някой е попадал в такава ситуация да помага... :( :(

LetItRock
07-19-2010, 12:26
Очевидно е, че не ти е никаква приятелка. Съмнявам се ако поговориш с нея нещата да се оправят, но пробвай. Може и да се постави на твое място и да се поправи, но ако винаги е била толкова завистлива ще е най-добре да я отпишеш от приятелите си. ;)

И си оправи правописа, че не е приятен за четене.

iiordanova
07-19-2010, 12:28
Ами иска и тя да изпъкне..
Завижда ти , защото на теб ти се обръща повече внимание , а на нея не.
Решението е или да не обръщаш внимание , или да говориш сериозно с нея.

ameli
07-19-2010, 12:31
Сама каза: "се води BFF". Просто ти така и казваш, това не значи, че е заслужила приятелството ти, колкото и отдавна да се познавате. Може би ревнува - ако си по-хубава и момчетата те заглеждат, нормално е да се дразни, завижда, както искаш му кажи. Поговори с нея, кажи й, че не ти е приятно поведението и, ако е човек, ще те разбере и най-важното - ще спре. Успех, пробвай да и намериш някой батко, да си губи времето с него, а не да се дразни с теб 8-)

unknown7
07-20-2010, 13:23
Ами иска и тя да изпъкне..
Завижда ти , защото на теб ти се обръща повече внимание , а на нея не.
Решението е или да не обръщаш внимание , или да говориш сериозно с нея.


Напълно права :)

DinViesel
07-20-2010, 17:00
кат порастнете ще ви мине

xxKiFlA
07-20-2010, 17:20
ми и тя иска внимание а ти я дразниш :? :o

sweet882
08-01-2010, 17:03
Ето го и продълженито... Днеска излизаме и тя ми се хвали как въпросното момче и се зарибявало и колко гадно го отрязала...Въпреки всчко не разбрах каква е нейната цел :( :( Мн ми стана гадно за момчето ,защото наистина е свестен а тя само си играе с него... Не знам как да се даржа с нея и дори с него ,все пак сме добри фр...

GossipGirl89
08-01-2010, 17:26
Аз бях попаднала в подобна ситуация преди години само че при мен беше малко по-сериозно - вече бях тръгнала с въпросното момче и тогавашната ми BBF му пускаше зарибявки. Първоначално се правех, че не виждам и се опитвах да не обръщам внемание като се надявах тя сама да се усети и да спре, но нещата се задълбочаваха все повече и повече и в един прекрасен ден ми кипна и се скарахме. Тогава развалихме приятелството си, за което честно казано никога не съм съжалявала. Въпреки всичко прибързах - може би трябваше първо да поговоря с нея. Съветвам те да говориш с нея и да й ги обесниш всичките тея неща и да я питаш защо ги прави. Ако и след това няма промяна просто я остави

notlike
08-01-2010, 17:37
Ами преди с 1-2 момчета се дърпахме по акъл и ми беше доста по-интересно. И сега се дърпам, но доста по-малко с хората около себе си. Конкуренцията е хубаво нещо. И все пак аз не съм завиждал, когато някой е бил по-добър от мен, напротив - радвал съм се за него и това, че не съм се справил, ме е карало да продължавам да се боря, за да го стигна. Затова и там, където съм се дърпал с този пич, съм добре. География, История, Български език - по тези предмети съм много добър и само късметът не ми даде шанс за повече от една национална олимпиада. Така де, готвя се тази година по география да убия рибата и, дай Боже, да отида на Европейско (ама много трудно ще да е) :)

swetlie
08-01-2010, 21:05
Сама каза: "се води BFF". Просто ти така и казваш, това не значи, че е заслужила приятелството ти, колкото и отдавна да се познавате. Може би ревнува - ако си по-хубава и момчетата те заглеждат, нормално е да се дразни, завижда, както искаш му кажи. Поговори с нея, кажи й, че не ти е приятно поведението и, ако е човек, ще те разбере и най-важното - ще спре. Успех, пробвай да и намериш някой батко, да си губи времето с него, а не да се дразни с теб 8-)



много точно казано :) . Ии хора спрете с тая дума "зарибява", ако си мислите, че е яко- лъжете се. супер дразнеща и просташка е. :)

HoBoJIyHuE
08-02-2010, 01:42
много точно казано :) . Ии хора спрете с тая дума "зарибява", ако си мислите, че е яко- лъжете се. супер дразнеща и просташка е. :)[/quote]

Напълно съгласна!!!! :smt045

fenasf
08-04-2010, 10:32
Ми победи я.

venelinka
08-13-2010, 13:34
Възможно е просто да ти завижда. Не разбирам каква приятелка може да ти е въпросното момиче, след като непрекъснато се заяжда с теб. Трябва да имаш много здрави нерви, за да я търпиш. Все пак можеш да поговориш с нея, да ѝ кажеш, че не ти е приятно поведението ѝ, но ако нищо не става просто продължи напред. Успех! :)

mnogoznaikO
08-13-2010, 13:59
Остави нещо и на нея :P

sweet882
08-18-2010, 06:04
Възможно е просто да ти завижда. Не разбирам каква приятелка може да ти е въпросното момиче, след като непрекъснато се заяжда с теб. Трябва да имаш много здрави нерви, за да я търпиш. Все пак можеш да поговориш с нея, да ѝ кажеш, че не ти е приятно поведението ѝ, но ако нищо не става просто продължи напред. Успех! :) Поговорих с нея и си направих някои изводи... Разбрах че е била с мен единствено и само докато е имала интерес (както всичи така наречени "приятели" ) Хора ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ПРИЯТЕЛИ

Djuff
08-18-2010, 18:30
Просто не й достига внимание.Затова го е направила.

4o4ina
08-18-2010, 18:45
Въпросът е приключен,тя не ти е никаква приятелка!

DirtyDream
08-18-2010, 20:00
еми кажи и за тфа което мислиш ако те разбере и се опита да оправи нещата добре ако ти са садне или някфа такава простотия си търси нова приятелка