PDA

View Full Version : Р.Д



Gerinkataaa
07-19-2010, 13:34
Здравейте най-добрата ми приятелка има рожден ден след около седмица.Тя става на 12.Пада си по плюшките,дрехите ии козметиката,но все пак моля ви помогнете ми какво точно да й взема.
Благодаря много.

mincheto
07-19-2010, 13:39
Дрехи.НО може и козметика, но внимавай ,много хора са алергични към много работи.

BlackRose7
07-19-2010, 14:46
Някое плюшено мече. Много харесвам такъв вид подаръци тай като остават за спомен - докато дрехата, козметиката и т.н. са временни неща.

Все пак това си е мое мнение. Ти я познаваш най-добре и ти реши какво ще й подариш.

Gerinkataaa
07-19-2010, 14:48
мерси мн BlackRose7 тя обожава плюшените играчки,но има ли някакви на които може да пише Friends Forever или нещо подобно?

ginny
07-19-2010, 16:06
Можеш да и купиш мече , малко по-големичко и да дадеш някъде да ти щамповат " BEST FRIENDS"," MY BEST FRIEND" или нещо подобно , после навличаш тениската на мечето и когато тя си извади подарака гледа едно мече ,навлечено в прекалено голяма,за него, тениска с яко послание. Ако си от СТЗ мога да ти кажа няколко места където щамповат и върху тениски, и върху чаши .

LetItRock
07-19-2010, 16:27
Можеш да и купиш мече , малко по-големичко и да дадеш някъде да ти щамповат " BEST FRIENDS"," MY BEST FRIEND" или нещо подобно , после навличаш тениската на мечето и когато тя си извади подарака гледа едно мече ,навлечено в прекалено голяма,за него, тениска с яко послание. Ако си от СТЗ мога да ти кажа няколко места където щамповат и върху тениски, и върху чаши .
Съгласна съм, много оригинална идея. Но според мен ще й излезне малко скъпичко..

unknown7
07-20-2010, 13:16
Аз бих взела или само едно голямо мече на което наистина да пише нещо мило.. или едно малко меченце примерно с сенки с много цветове и някоя хубава спирала примерно.. Има сега са напускали едни герданчета май са сребърни с плочки.. Въпросната плочка можеш да я дадеш някъде да напишат от едната страна твоето има и от другата да пише Best FRIENDS ... or Love u :-) дано съм ти помогнала Имаш голям избор

ginny
07-20-2010, 21:33
Можеш да и купиш мече , малко по-големичко и да дадеш някъде да ти щамповат " BEST FRIENDS"," MY BEST FRIEND" или нещо подобно , после навличаш тениската на мечето и когато тя си извади подарака гледа едно мече ,навлечено в прекалено голяма,за него, тениска с яко послание. Ако си от СТЗ мога да ти кажа няколко места където щамповат и върху тениски, и върху чаши .
Съгласна съм, много оригинална идея. Но според мен ще й излезне малко скъпичко..

Ми в Стара Загора щамповане+тениска 10 лв и мечето 15-20 лева не съм сигурна колко и подаръкат е за около 30 лв авторката да си прецени дали и е скапо