PDA

View Full Version : реални снимки на LG KC910



kantonecApetur4
07-19-2010, 13:56
Ако може някой да качи малко реални снимки на LG KC910 защото сам решил да си зема LG и се спрях на този модел.И ако може да искажете мнение за телефона. :)

lmao
07-19-2010, 22:08
http://www.google.bg/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&channel=s&hl=bg&q=LG%20KC910&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

тея тук не са ли реални

иначе ако чакаш да намериш човек с такъв телефон, пък после да вземе да го снима и тн...

а и защо не отидеш директно в някой офис и ще го видиш най-живо и ще си го разгледаш

Tempest
07-19-2010, 23:59
аз като гледам, автора иска снимки, правени от самия телефон :D или греша?

Reaper93
07-20-2010, 06:49
аз като гледам, автора иска снимки, правени от самия телефон :D или греша?

Мне, май иска някой да снима същото Lg, но с апарат или друг телефон..чаткаш ли? :D

kantonecApetur4
07-20-2010, 09:51
аз като гледам, автора иска снимки, правени от самия телефон :D или греша?

Мне, май иска някой да снима същото Lg, но с апарат или друг телефон..чаткаш ли? :D

Да това искам,защото сега превоза ми е мн труден и немога да отида до София да проверя намясто.А и искам мнение за самия апарат.Защото в магазина ще ми кажат чее супер а може и да нее така.

Tempest
07-20-2010, 11:49
аз като гледам, автора иска снимки, правени от самия телефон :D или греша?

Мне, май иска някой да снима същото Lg, но с апарат или друг телефон..чаткаш ли? :D

Да това искам,защото сега превоза ми е мн труден и немога да отида до София да проверя намясто.А и искам мнение за самия апарат.Защото в магазина ще ми кажат чее супер а може и да нее така.

абе зависи от продавачите.. има и някои прями, които ти казват ако даден телефон е боклук... или не си заслужава примерно :D пък да ти кажа честно, аз съм най-доволен от сони ериксон.. тия LG не ми вдъхват доверие

Reaper93
07-20-2010, 13:27
Да, LG не стават...
А за тва с продавачите, че щи кажат за някой тел., че е боклук, да има ги такива...На мен един път така ми каза един, и ме упъти към един дет е със 100лв. от горе :D